Nový týden: Černobílá zábava

Obsáhlá recenze Black and White 2 * Desáté číslo Doupěte, včetně obsahů * Nechutně zábavné závody Burnout Revenge * Blíží se RPG z dílen Bioware * Jak se hraje na Gameboy Micro? * A další články, novinky a plné hry, které si nemůžete nechat ujít.
Nový týden: Černobílá zábava

Pondělí 3. 10. 2005 ... Hoříme zábavně

Recenze: Burnout Revenge – ani Kryštof je nezastaví

Karel Kališ: "Plechový masakr na silnicích je zpět. Chcete si vychutnat pocit ďábelské rychlosti bez toho, aby z vás zbyla po nehodě krvavá kaše? Burnout Revenge splní vaše přání a to s grafikou lepší, než nabízí leckterá hra na PC." (celý článek)
 

  

 
 
Úterý 4. 10. 2005 ... Doupě číslo deset
 
 
Jan Morkes: "Recenze Vietcongu 2, FEAR, Black & White 2, FIFA, NHL 06 a mnoha dalších pecek dělají z obsahu říjnového Doupěte klenot plný diamantů. Připočtěte si k tomu soutěž o doživotní předplatné, velké odhalení Sony PSP a plnou hru R.C. Cars. Aktuální číslo ale nabízí další šperky." (celý článek)
 

  

 
Petr Kolář: "Adrian Carmack byl z id Software odejit * Intel s Microsoftem stojí za HD-DVD * Počítačový pirát vyhoštěn z Číny * Firmware na PSP opět prolomen * Sony pobouřila reklamou křesťany * Proč se na TGS nehrálo na PS3? * A mnohé další zajímavosti, společně s obvyklou dávkou tabulek" (celý článek)
 
 
 
Středa 5. 10. 2005 ... černobílý svět
 
David Sláma: "Černá a bílá. Dobro a zlo. Panna a... orel. Každá mince má dvě strany a stejně tak i Black & White. Na jedné straně je první díl s datadiskem, na druhé hra, o níž Peter Molyneux může říct: "Takhle jsem to chtěl už prvně."" (celý článek)
 
   
 
 
Karel Kališ: "Podívali jsme se na zoubek nové variaci starého dobrého GBA, která se co nevidět dostane do obchodů. Co od Micra můžete čekat, co nás nadchlo, co zklamalo. Vše se dozvíte v našem článku a nádavkem jsme vybrali některé z nejlepších her pro GBA." (celý článek)
 
 
Bleskovka dneBioware kutí sci-fi RPG
 
Čtvrtek 6. 10. 2005 ... Civilizační nemoci
 
 
Martin Demiger: "Je nová. Je lepší. Je 3D. Civilizace se opět vrací, aby dokázala svou jedinečnost. Nečeká nás žádná nastavovaná kaše, ale horká novinka, která jen tak nevychladne. Můžete nám pomoct foukat." (celý článek)
 
   
 
Petr Kolář: "Fanoušci RPG otevřeně jísají nad ohlášením Mass Effect, ostatní jen čekají skvělou hru * Další díl ságy Castle Wolfenstein se chystá * A nakonec nahlédneme pod poklíčku pekelných hrnců v Hell Tycoon" (celý článek)
 
 
 
Pátek: 7. 10. 2005 ... Doba ledová
 
Martin Klekner: "Nebaví vás už nekonečné popohánění tančíků po bitevních polích druhé světové války? Manévrování s armádami středověkých těžkooděnců? Rubání se s tupými orky a elegantními elfy? Pak tedy nastražte uši – přichází hra podle vašeho gusta." (celý článek)

  

 
 
Martin Demiger: "Město versus rally. Arkáda versus simulace. Need for Speed Underground Rivals versus World Rally Championship. Kdo s koho? Odpověď není tak jednoznačná, jak by se mohlo zdát. Zvítězí atraktivní licence nebo našlápnutý soundtrack?" (celý článek)
 
 
Tomáš Vrána: "Uplynulý týden trochu upadl. A to doslova, neboť nejlepší hrou se stal alternativní Down, jehož hlavní náplní je padat dolů. Na pomyslném pódiu se rovněž vystřídají naši staří známí - Eric Cartman ze South Parku a ježek Sonic. Chcete vědět víc?" (celý článek
 
 
 
Sobota 8. 10. 2005 ... Videobox
 
 
Petr Kolář: "Velká nálož herních ukázek ve spojistosti s X05 v Amsterdamu se musela projevit i zde, takže můžeme očekávat třeba ukázku hraní Oblivionu a Witchera, trailery na Warhammer, Project Gotham Racing, Black and White 2, nebo třeba dvě fanvidea z F.E.A.R. Vyberte si také." (celý článek

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu ke hraní zcela zdarma

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu k…

Kdy, když ne teď.

22.  1.  2020 | | 15 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 12 N/A
Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, největší problém má Xbox

Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, n…

Cyberpunk 2077 dostal minulý týden odklad data vydání a vyjde tak až v září. Polský insider Borys Niespielak tvrdí, že je to kvůli optimalizaci pro konzole.

23.  1.  2020 | | 8 N/A
Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Bridge zdarma

Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Brid…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

24.  1.  2020 | | 3 N/A