Nový týden: Co se dělo na E3?

Přežili jsme to. E3 je za námi a my vám můžeme s odtupem říci, jak probíhala, co nám dala a co zase vzala. Prostřednictvím Nového týdne, samozřejmě. Všechny články z E3 pěkně pohromadě!
Nový týden: Co se dělo na E3?

Pondělí 8.5. ... E3 klepe na dveře

E3 2006: Co kdo chystá

Martin Demiger: "Letošní Electronic Entertainment Expo je skoro za dveřmi, takže jsme se rozhodli pěkně na jedno místo shromáždit veškeré ohlášené prezentace, jež herní společnosti zveřejnily. Zajímá-li vás nečí line-up, najdete jej zde." (celý článek)

  

Preview: Survivor – hlavní je přežít

David Marák: "Nejdůležitější je přežít. Přesně o to totiž půjde v Survivor, jenž sází na netradiční a originální téma – zpracování reálných katastrof, které si hráč prožije se vším všudy. Co na nás autoři chystají a jak daleko hodlají zajít?" (celý článek)

Plná hra: Flight Commander - vesmírný nářez
Bleskovka dne: E3: Final Fantasy 13 ohlášena!

Úterý 9.5. ... Začínáme

E3 2006, den první - první hry pro Wii

Martin Demiger: "Každý rok žasneme nad přívalem materiálů, který nám největší světová herní výstava E3 naservíruje. Ani ten letošní nebude podle všeho výjimkou. Nyní máte jedinečnou příležitost získat veškeré informace a novinky pěkně na talíři díky našemu dnešnímu souhrnu z prvního dne." (celý článek)

  

Doupě 17 - Dreamfall, úchylnosti a Gooka 2

Jan Morkes: "April Ryan se vrací! Jedna z nejlepších adventur posledních let se dočkala pokračování. Jaké je? * Jaké hodnocení dostalo Spellforce 2, City Life, Desperados 2, Ghost Recon: Advanced Warfighter či 2006 FIFA World Cup? * Exkluzivní průzkum: Úroveň prodeje v Česku! * A kromě toho také pohled na nejzvrácenější hry všech dob" (celý článek)

Bleskovka dne: E3: Halo 3 oficiálně ohlášeno

Středa 10.5. ... Playstation 3 v akci 

Playstation 3 – Sony odhaluje karty

Petr Kolář, Karel Kališ: "Jedna z nejočekávanějších konzolových událostí letošní E3 proběhla dnes v noci. Konference společnosti Sony totiž konečně osvětlila podrobnosti týkající se jejich next-gen konzole, Playstation 3. Víme, jak vypadá ovladač, kdy se dočkáme, kolik bude stát, jaká bude online služba a další informace, na které čekají zástupy fanoušků se zatajeným dechem." (celý článek)

 

E3 2006, den druhý - s hrami pro PS3 se roztrhl pytel

Martin Demiger: "Každý rok žasneme nad přívalem materiálů, který nám největší světová herní výstava E3 naservíruje. Ani ten letošní nebude podle všeho výjimkou. Nyní máte jedinečnou příležitost získat veškeré informace a novinky pěkně na talíři díky našemu dnešnímu souhrnu z druhého dne." (celý článek)

Herní blesk: Tajná místa rozkoše v Oblivionu

David Marák: "Oblivion má skrytá erotická místa. Kdo je tam dal a proč? * V pekle počtvrté? Klapka, kamera... John Carmack zřejmě pracuje na Doomu 4! * Čeština do Heroes of Might Magic 5 ztracena. Práce jednou od začátku. Jako náhrada polština!" (celý článek)

Plná hra: Xraye - geniální?
Bleskovka dne: E3: Golden Axe ožije v rukou Segy

Čtvrtek 11.5. ... Kdo Wii co

Nintendo Wii – inspirující informace

David Sláma: "Pokud hledáte další generaci, jste tu špatně. Tohle není jen další, tohle je nové. Už se to netýká jen několika, ale všech. Takovými a podobnými silnými slovy začala působivá konference Nintenda na E3. Jak se to tedy s revolucí pod hlavičkou Wii má?" (celý článek)

  

První dojmy: Co přináší Tony Hawk

Martin M. Boček: "Na letošní E3 byla ohlášena dvojice titulů s Tony Hawkem v názvu a my byli při tom. Tony Hawks Project 8 se chystá pro PS3 a Xbox 360, zatímco Nintendo Wii bude hostit Tony Hawks Downhill Jam. Je libo raději závody, nebo volnost na skateboardu? Představíme vám obojí a vy si můžete vybrat." (celý článek)

E3 2006, den třetí - next-gen smršť

Martin Demiger: "Každý rok žasneme nad přívalem materiálů, který nám největší světová herní výstava E3 naservíruje. Ani ten letošní nebude podle všeho výjimkou. Nyní máte jedinečnou příležitost získat veškeré informace a novinky pěkně na talíři díky našemu dnešnímu souhrnu ze třetího dne." (celý článek)

Plná hra: WalkerMech Destroyer - drsná akce
Bleskovka dne: E3: Metal Gear Solid míří do filmu

Pátek 12.5. ... Convention Centre zavírá brány

E3 2006, den čtvrtý - MGS film, nová rasa pro World of Warcraft

Martin Demiger: "Každý rok žasneme nad přívalem materiálů, který nám největší světová herní výstava E3 naservíruje. Ani ten letošní nebude podle všeho výjimkou. Nyní máte jedinečnou příležitost získat veškeré informace a novinky pěkně na talíři díky našemu dnešnímu souhrnu ze čtvrtého dne." (celý článek)

  

Týden v rubrice Plné hry - deštivé dny?

Tomáš Vrána: "V uplynulém týdnu jste se mohli setkat hned s několika perlami na slovo vzatými. V čele stojí geniální On a Rainy Day s loďkami a ruku v ruce s ní Xraye, který na extravaganci nešetřil." (celý článek)

FlashFun: Hostile Skies - pilotem ve válce

Flashfun: "Jako pilot letadla musíte ve válce čelit útokům ze vzduchu i ze země. Nepřátelská letadla na vás budou lítat ze všech stran a pozadu nezůstanou ani bitevní lodě. Ukažte proto všem, jak dobří piloti vlastně jste." (celý článek)

Bleskovka dne: E3: Blizzard pracuje na dalších hitech

Sobota 13.5. ... Ráj plný downloadů

Nová mega: E3 nášup

Martin Demiger: "Každý týden označíme jeden download jako nejlepší a ostatní strčíme pěkně pod čáru na konec Nových meg. Tentokrát jsme se ale rozhodli učinit výjimku a žádný neoznačit. Důvodem je právě končící výstava E3, která nabourala zažité řády. Jen těžko by se z desítek trailerů vybíral ten nejlepší." (celý článek)

Plná hra: Road Attack - smrt na dálnici
Bleskovka dne: Heroes of Might and Magic 5 v české demoverzi


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole