Nový týden: Doupě = magazín všech hráčů za 29 Kč

Doupě expanduje! Magazín všech hráčů za 29 Kč * Recenze her Vampire: The Masquerade – Bloodlines, HALO 2, Rollercoaster Tycoon 3 * Metal Gear Solid 3: Snake Eater – realtime preview * Návod: Half-Life 2 – průvodce hrou * Byznys hrátky: zakažte hry! * Herní blesk: Half-Life 3 beze zbraní! * Online hry a realita - prolínání světů? * A další...
Nový týden: Doupě = magazín všech hráčů za 29 Kč

6x tip týdne:  Doupě expanduje! Magazín všech hráčů za 29 Kč Recenze: Vampire: The Masquerade – Bloodlines – karneval upírů je zpět Recenze: Halo 2 – bezkonkurenční akční uragán, Herní blesk: Half-Life 3 beze zbraní!, Metal Gear Solid 3: Snake Eater – realtime preview Online hry a realita - prolínání světů?

Plná hra týdne: Točna - skvělá česká adventura

Pondělí - 6.12.2004 ... Papírové Doupě jde na stánky!

Doupě expanduje! Magazín všech hráčů za 29 Kč

Kamil Gric: "Papírové herní časopisy nemusí být drahé. Nemusí být ani výběrové. Mohou být... pro každého. Právě takové je papírové Doupě, magazín všech hráčů, který rozšiřuje trh s herními periodiky o časopis s bezkonkurenční cenou a komplexním obsahem. První číslo vychází již 9. prosince. A ani čtenáři webového bratříčka nepřijdou zkrátka." (celý článek)

Recenze: Vampire: The Masquerade – Bloodlines – karneval upírů je zpět

David Sláma: "Pamatujete si Vampire: The Masquerade – Redemption? Mohli byste, jedno z nejlepších RPG sklonku tisíciletí totiž rozhodně stálo za to. Teď se předělávka populární pen-and-paper hry vrací na naše monitory ve velkém stylu; Bloodlines jsou totiž první hrou, kterou pohání licencovaný Source engine. Neváhejte tedy a vydejte se na upírské hody. Že to stojí za to, vám prozradíme právě tady a teď." (celý článek)

   

Návod: Half-Life 2 – průvodce hrou

Michal Šefl: "Zasekli jste se někde? Nevíte kudy kam, nebo se vám prostě nedaří? Half-Life 2 je sice přímočará hra, ale dokáže pěkně potrápit, obzvláště pak některými puzzly založenými na fyzice. Proto všem, kteří mají nějaké potíže, přinášíme tohoto průvodce hrou." (celý článek)

   

Plná hra: A.N.T.Z - Berušky a Fish Fillets dohromady

Bleskovka dne: Final Fantasy VII: Advent Children na nových obrázcích

Úterý - 7.12.2004 ... Zakažte hry! Třeba HALO 2...

Recenze: Halo 2 – bezkonkurenční akční uragán

Martin Zavřel: "Hype a překvapivé výsledky průzkumů trhu slibovaly hodně, nicméně skutečná prodejní čísla předčila i ty nejdivočejší představy tvůrců a odhady analytiků. Proč je Halo 2, pokračování legendární konzolové FPS akce, nejprodávanější hrou letošní předvánoční sezóny? Jak lze změnit akční příběh v epickou ságu? Jaký je recept na herní zážitek roku? Odpovědi hledejte v naší recenzi." (celý článek)

  

Byznys hrátky: Zakažte hry! 

Martin Boček: "Nový Zéland zakázal hrát Postal 2 * NVIDIA a CD PROJEKT spolupracují na Zaklínači * Poslední vydechnutí Acclaimu * Zajímavosti o Halo 2 a Xboxu * Česká hra Bloodline je hotová * Metal Gear Solid 3: Snake Eater v Evropě * World of Warcraft nejúspěšnější MMO hrou * Vyjdou hry The Chronicles of Riddick, Bonez Adventures: Tomb of Fulaos a Dealer" (celý článek)

Hrajte online: Damokles - české The Sims Online

Petr Kolář: Žít virtuální život, odpočinout si od každodenního stresu, být někým jiným. Být bohatý, úspěšný, bydlet v luxusu. Připomíná vám to The Sims? Přidejte si k tomu tisíce dalších lidí, kteří hrají s vámi, a dostanete buď jejich online verzi, nebo Damokles. Absolutní volnost, neomezené možnosti, čeština a to vše zdarma. Chcete život? Máte jej mít!" (celý článek)

Plná hra: Air Hockey - vítěz v kategorii flash

Bleskovka dne: PS3 nebude jen Cell

Středa - 8.12.2004 ... Metal Gear Solid 3: Snake Eater – realtime preview

Metal Gear Solid 3: Snake Eater – realtime preview

Martin Zavřel: "Do redakce dorazil MGS3, vydaný v USA - a náš konzolový expert se na tři dny stane vaším průvodcem v džungli poblíž Pákistánu, kde se odehraje rozhodující souboj mezi americkými a ruskými tajnými agenty. Díky unikátní slohové formě a emotivnímu podání autora článku budete mít možnost ponořit se s námi mezi hady již teď, tři měsíce před vydáním hry v Evropě." (celý článek)

  

Recenze: film Úžasňákovi

Tomáš Chvála: "Pixar opět útočí na naše kinosály. Hlavními hrdiny jsou tentokrát Úžasňákovi; na první pohled normální rodinka z předměstí, ale na ten druhý skupinka superhrdinů, kteří si svým elánem a ulítlostí v ničem nezadají ani s tou největší komiksovou elitou - to vše v nádherné počítačové animaci. Připravte se, je na čase vyrazit do kina." (celý článek)

Herní blesk: Half-Life 3 beze zbraní!

Jan Horčík: "Blizzard prý mučí hráče World of Warcraft, máme exkluzivní svědectví! * Valve říkají: "Do Half-Life 3 neplánujeme žádné zbraně". Jak to tedy bude? * Sam a Max se vrací v nové podobě * Hry pro PS3 půjdou tvořit na každém PC, chcete to také zkusit?" (celý článek)

Plná hra: Točna - skvělá česká adventura

Bleskovka dne: Kupte si magazín Doupě přes Vltavu

Čtvrtek - 9.12.2004 ... Recenze Rollercoaster Tycoon 3

Online hry a realita - prolínání světů?

Vít Sedláček: "Myslíte si, že hra je jenom hra a že s reálným světem nemá nic společného? Že co je ve hře je ve hře a co je doma to se počítá? Nenechte se mýlit, protože nic není pevně dané a jednoho dne se vám může stát, že zjistíte, že vaše online zábava přerostla i do vašeho skutečného života. Nevěříte? Pak tedy čtěte a pochopte." (celý článek)

   

Anarchy Online * EverQuest Online * Knight Online

MGS3: Realtime preview – 2. díl

Martin Zavřel: "Po několika dalších hodinách intenzivního hraní vznikla druhá část průběžně psaného preview na Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Pokud vás zajímá, zda se autorovi podařilo proniknout do mírně předimenzovaného ovládání, odhalit zajímavou změnu prostředí nebo příběhu a další detaily, otevřete si další kapitolu našeho podrobného pohledu na tuto originální a očekávanou stealth-survival hru. AKTUALIZOVÁNO ve 13:56 o druhou mezihru." (celý článek)

Recenze: Rollercoaster Tycoon 3

Petr Procházka: "Představte si, že zdědíte milión, a místo abyste jej investovali do akcií a rozmnožili tak své jmění, rozhodnete se postavit si zábavný park. Zdá se vám to zajímavé? Pokud vás snad někdy něco takového napadlo, je dobré se na takovýto podnik dobře připravit. A právě Rollercoaster Tycoon 3 je jednou z možností, jak to udělat." (celý článek)

  

Nové hry na obzoru: prodáváme kokain i extázi

Jan Horčík: "Dnes pro vás máme tři skutečně speciální novinky. První, Dealer: Chronic, Pills & Coke, je pravověrná simulace drogového dealera, ve které se můžete procvičit i v samotném braní drog. Pak je tu tolik očekávaná čtvrtá Civilizace a nakonec Hvězdné války v LEGO podání." (celý článek)

    

Plná hra: Odcizená láhev - adventura jak má být

Bleskovka dne: Papírové Doupě na stáncích

Pátek - 10.12.2004 ... Slevy v Doupěti na Vltavě

DVD verze papírového Doupěte vyjde 20. 12.

Kamil Gric: "Přestože na stáncích již můžete zakoupit samostatné první číslo tištěného Doupěte za 29 Kč, verze časopisu s DVD se v prodeji objeví až v pondělí 20. 12. Omlouváme se, čtěte dále pro více informací." (celý článek)

MGS3: Realtime preview – finále a poselství

Martin Zavřel: "Těšíte se na to celé roky. Počítáte měsíce, dny a nakonec i hodiny. Věříte, že vás nemůže zklamat. Najednou je ve vašich rukou a je to tady: víte, že právě teď zažíváte nejlepší herní okamžiky na další roky dopředu. Pak je najednou po všem. Dojmy se usazují jako prach po explozi. A nic už nikdy nebude stejné. Pro někoho Half-Life 2, pro mne to byl MGS3. Čtěte závěrečné dojmy z plné verze hry." (celý článek)

Až 20% slevy? To je vánoční dárek Doupěte na Vltavě

Tomáš Vrána: "Vánoce se nezadržitelně blíží a většina lidí stále tápe, co má svým blízkým pořídit. Jeden z univerzálních dárků, který rozhodně neurazí žádného z náruživých hráčů, je bezesporu nějaká ta hra. Nejlépe hit letošního roku, že ano? Cestu do kamenného obchodu a rovněž kapsu vám ušetří Doupě na Vltavě." (celý článek)

Týden v rubrice Plné hry: ve znamení Becherovky

Tomáš Vrána: "Uplynulý týden se nesl výhradně pod taktovkou soutěžních kousků z letošní Becherovky Game, která byla letos obzvláště vydařená. Je libo vítězný Becherov, jenž uchvátil porotu svou podobností s populární Grand Theft Auto, nebo byste raději něco pikantnějšího? Vybere si každý." (celý článek)

Plná hra: Bechman 3D - Pacman ve třetím rozměru

Bleskovka dne: Redakce Score propuštěna

Sobota - 11.12.2004 ... Stahujte demo The Punisher!

Nová mega: stahujte demo The Punisher

Jan Horčík: "Tento týden byl na nové downloady poněkud slabší, i přesto jsme pro vás ovšem připravili sbírku toho nejlepšího, co se na internetu urodilo. Kromě vynikající demoverze komiksové akce The Punisher pro vás máme také nejnovější videa ze Stronghold 2 a dalších pecek." (celý článek)

   

Plná hra: Lumír Lánský: Případ otrávené becherovky - jo!

Bleskovka dne: Zákulisní informace o Score…

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole