Nový týden: Doupě = magazín všech hráčů za 29 Kč

Doupě expanduje! Magazín všech hráčů za 29 Kč * Recenze her Vampire: The Masquerade – Bloodlines, HALO 2, Rollercoaster Tycoon 3 * Metal Gear Solid 3: Snake Eater – realtime preview * Návod: Half-Life 2 – průvodce hrou * Byznys hrátky: zakažte hry! * Herní blesk: Half-Life 3 beze zbraní! * Online hry a realita - prolínání světů? * A další...
Nový týden: Doupě = magazín všech hráčů za 29 Kč

6x tip týdne:  Doupě expanduje! Magazín všech hráčů za 29 Kč Recenze: Vampire: The Masquerade – Bloodlines – karneval upírů je zpět Recenze: Halo 2 – bezkonkurenční akční uragán, Herní blesk: Half-Life 3 beze zbraní!, Metal Gear Solid 3: Snake Eater – realtime preview Online hry a realita - prolínání světů?

Plná hra týdne: Točna - skvělá česká adventura

Pondělí - 6.12.2004 ... Papírové Doupě jde na stánky!

Doupě expanduje! Magazín všech hráčů za 29 Kč

Kamil Gric: "Papírové herní časopisy nemusí být drahé. Nemusí být ani výběrové. Mohou být... pro každého. Právě takové je papírové Doupě, magazín všech hráčů, který rozšiřuje trh s herními periodiky o časopis s bezkonkurenční cenou a komplexním obsahem. První číslo vychází již 9. prosince. A ani čtenáři webového bratříčka nepřijdou zkrátka." (celý článek)

Recenze: Vampire: The Masquerade – Bloodlines – karneval upírů je zpět

David Sláma: "Pamatujete si Vampire: The Masquerade – Redemption? Mohli byste, jedno z nejlepších RPG sklonku tisíciletí totiž rozhodně stálo za to. Teď se předělávka populární pen-and-paper hry vrací na naše monitory ve velkém stylu; Bloodlines jsou totiž první hrou, kterou pohání licencovaný Source engine. Neváhejte tedy a vydejte se na upírské hody. Že to stojí za to, vám prozradíme právě tady a teď." (celý článek)

   

Návod: Half-Life 2 – průvodce hrou

Michal Šefl: "Zasekli jste se někde? Nevíte kudy kam, nebo se vám prostě nedaří? Half-Life 2 je sice přímočará hra, ale dokáže pěkně potrápit, obzvláště pak některými puzzly založenými na fyzice. Proto všem, kteří mají nějaké potíže, přinášíme tohoto průvodce hrou." (celý článek)

   

Plná hra: A.N.T.Z - Berušky a Fish Fillets dohromady

Bleskovka dne: Final Fantasy VII: Advent Children na nových obrázcích

Úterý - 7.12.2004 ... Zakažte hry! Třeba HALO 2...

Recenze: Halo 2 – bezkonkurenční akční uragán

Martin Zavřel: "Hype a překvapivé výsledky průzkumů trhu slibovaly hodně, nicméně skutečná prodejní čísla předčila i ty nejdivočejší představy tvůrců a odhady analytiků. Proč je Halo 2, pokračování legendární konzolové FPS akce, nejprodávanější hrou letošní předvánoční sezóny? Jak lze změnit akční příběh v epickou ságu? Jaký je recept na herní zážitek roku? Odpovědi hledejte v naší recenzi." (celý článek)

  

Byznys hrátky: Zakažte hry! 

Martin Boček: "Nový Zéland zakázal hrát Postal 2 * NVIDIA a CD PROJEKT spolupracují na Zaklínači * Poslední vydechnutí Acclaimu * Zajímavosti o Halo 2 a Xboxu * Česká hra Bloodline je hotová * Metal Gear Solid 3: Snake Eater v Evropě * World of Warcraft nejúspěšnější MMO hrou * Vyjdou hry The Chronicles of Riddick, Bonez Adventures: Tomb of Fulaos a Dealer" (celý článek)

Hrajte online: Damokles - české The Sims Online

Petr Kolář: Žít virtuální život, odpočinout si od každodenního stresu, být někým jiným. Být bohatý, úspěšný, bydlet v luxusu. Připomíná vám to The Sims? Přidejte si k tomu tisíce dalších lidí, kteří hrají s vámi, a dostanete buď jejich online verzi, nebo Damokles. Absolutní volnost, neomezené možnosti, čeština a to vše zdarma. Chcete život? Máte jej mít!" (celý článek)

Plná hra: Air Hockey - vítěz v kategorii flash

Bleskovka dne: PS3 nebude jen Cell

Středa - 8.12.2004 ... Metal Gear Solid 3: Snake Eater – realtime preview

Metal Gear Solid 3: Snake Eater – realtime preview

Martin Zavřel: "Do redakce dorazil MGS3, vydaný v USA - a náš konzolový expert se na tři dny stane vaším průvodcem v džungli poblíž Pákistánu, kde se odehraje rozhodující souboj mezi americkými a ruskými tajnými agenty. Díky unikátní slohové formě a emotivnímu podání autora článku budete mít možnost ponořit se s námi mezi hady již teď, tři měsíce před vydáním hry v Evropě." (celý článek)

  

Recenze: film Úžasňákovi

Tomáš Chvála: "Pixar opět útočí na naše kinosály. Hlavními hrdiny jsou tentokrát Úžasňákovi; na první pohled normální rodinka z předměstí, ale na ten druhý skupinka superhrdinů, kteří si svým elánem a ulítlostí v ničem nezadají ani s tou největší komiksovou elitou - to vše v nádherné počítačové animaci. Připravte se, je na čase vyrazit do kina." (celý článek)

Herní blesk: Half-Life 3 beze zbraní!

Jan Horčík: "Blizzard prý mučí hráče World of Warcraft, máme exkluzivní svědectví! * Valve říkají: "Do Half-Life 3 neplánujeme žádné zbraně". Jak to tedy bude? * Sam a Max se vrací v nové podobě * Hry pro PS3 půjdou tvořit na každém PC, chcete to také zkusit?" (celý článek)

Plná hra: Točna - skvělá česká adventura

Bleskovka dne: Kupte si magazín Doupě přes Vltavu

Čtvrtek - 9.12.2004 ... Recenze Rollercoaster Tycoon 3

Online hry a realita - prolínání světů?

Vít Sedláček: "Myslíte si, že hra je jenom hra a že s reálným světem nemá nic společného? Že co je ve hře je ve hře a co je doma to se počítá? Nenechte se mýlit, protože nic není pevně dané a jednoho dne se vám může stát, že zjistíte, že vaše online zábava přerostla i do vašeho skutečného života. Nevěříte? Pak tedy čtěte a pochopte." (celý článek)

   

Anarchy Online * EverQuest Online * Knight Online

MGS3: Realtime preview – 2. díl

Martin Zavřel: "Po několika dalších hodinách intenzivního hraní vznikla druhá část průběžně psaného preview na Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Pokud vás zajímá, zda se autorovi podařilo proniknout do mírně předimenzovaného ovládání, odhalit zajímavou změnu prostředí nebo příběhu a další detaily, otevřete si další kapitolu našeho podrobného pohledu na tuto originální a očekávanou stealth-survival hru. AKTUALIZOVÁNO ve 13:56 o druhou mezihru." (celý článek)

Recenze: Rollercoaster Tycoon 3

Petr Procházka: "Představte si, že zdědíte milión, a místo abyste jej investovali do akcií a rozmnožili tak své jmění, rozhodnete se postavit si zábavný park. Zdá se vám to zajímavé? Pokud vás snad někdy něco takového napadlo, je dobré se na takovýto podnik dobře připravit. A právě Rollercoaster Tycoon 3 je jednou z možností, jak to udělat." (celý článek)

  

Nové hry na obzoru: prodáváme kokain i extázi

Jan Horčík: "Dnes pro vás máme tři skutečně speciální novinky. První, Dealer: Chronic, Pills & Coke, je pravověrná simulace drogového dealera, ve které se můžete procvičit i v samotném braní drog. Pak je tu tolik očekávaná čtvrtá Civilizace a nakonec Hvězdné války v LEGO podání." (celý článek)

    

Plná hra: Odcizená láhev - adventura jak má být

Bleskovka dne: Papírové Doupě na stáncích

Pátek - 10.12.2004 ... Slevy v Doupěti na Vltavě

DVD verze papírového Doupěte vyjde 20. 12.

Kamil Gric: "Přestože na stáncích již můžete zakoupit samostatné první číslo tištěného Doupěte za 29 Kč, verze časopisu s DVD se v prodeji objeví až v pondělí 20. 12. Omlouváme se, čtěte dále pro více informací." (celý článek)

MGS3: Realtime preview – finále a poselství

Martin Zavřel: "Těšíte se na to celé roky. Počítáte měsíce, dny a nakonec i hodiny. Věříte, že vás nemůže zklamat. Najednou je ve vašich rukou a je to tady: víte, že právě teď zažíváte nejlepší herní okamžiky na další roky dopředu. Pak je najednou po všem. Dojmy se usazují jako prach po explozi. A nic už nikdy nebude stejné. Pro někoho Half-Life 2, pro mne to byl MGS3. Čtěte závěrečné dojmy z plné verze hry." (celý článek)

Až 20% slevy? To je vánoční dárek Doupěte na Vltavě

Tomáš Vrána: "Vánoce se nezadržitelně blíží a většina lidí stále tápe, co má svým blízkým pořídit. Jeden z univerzálních dárků, který rozhodně neurazí žádného z náruživých hráčů, je bezesporu nějaká ta hra. Nejlépe hit letošního roku, že ano? Cestu do kamenného obchodu a rovněž kapsu vám ušetří Doupě na Vltavě." (celý článek)

Týden v rubrice Plné hry: ve znamení Becherovky

Tomáš Vrána: "Uplynulý týden se nesl výhradně pod taktovkou soutěžních kousků z letošní Becherovky Game, která byla letos obzvláště vydařená. Je libo vítězný Becherov, jenž uchvátil porotu svou podobností s populární Grand Theft Auto, nebo byste raději něco pikantnějšího? Vybere si každý." (celý článek)

Plná hra: Bechman 3D - Pacman ve třetím rozměru

Bleskovka dne: Redakce Score propuštěna

Sobota - 11.12.2004 ... Stahujte demo The Punisher!

Nová mega: stahujte demo The Punisher

Jan Horčík: "Tento týden byl na nové downloady poněkud slabší, i přesto jsme pro vás ovšem připravili sbírku toho nejlepšího, co se na internetu urodilo. Kromě vynikající demoverze komiksové akce The Punisher pro vás máme také nejnovější videa ze Stronghold 2 a dalších pecek." (celý článek)

   

Plná hra: Lumír Lánský: Případ otrávené becherovky - jo!

Bleskovka dne: Zákulisní informace o Score…

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom Come: Deliverance

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom…

České RPG Kingdom Come: Deliverance je zejména z hlediska zvládnutí mechanismů velmi náročnou hrou. Pokud jste hru ještě nepřeprali, možná vám pomohou naše tipy.

8.  3.  2018 | | 17 N/A
LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a ukázal střílečkám jasný směr

LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a uk…

Hra DOOM vznikla v roce 1993 a byla to první plnohodnotná 3D střílečka s omezeným třetím rozměrem • Šlo o největší vizuální skok, který se v herním průmyslu kdy povedl • Ze hry se postupně odvodila celá nová kategorie počítačových her.

14.  3.  2018 | | 29 N/A
Spekulace: K vývojářům třetí strany už míří dev kity konzole PS5

Spekulace: K vývojářům třetí strany už…

Spekulace o nadcházející konzoli PS5 se opět začínají rojit. Kdy se ji dočkáme?

8.  3.  2018 | | 10 N/A
Burnout Paradise Remastered: zahraj tu naši (recenze)

Burnout Paradise Remastered: zahraj tu…

Pro někoho dosud nepřekonaný, pro jiné revoluční a adrenalinový. Burnout se vrací a my žhavíme motory.

17.  3.  2018 | | 7 N/A
8 tipů na karetní hry, které kralují svému žánru

8 tipů na karetní hry, které kralují s…

Když se řekne karetní hra, většině lidí se vybaví klasické hry se skutečnými kartami. V digitálním světě ale má tento žánr už také docela početné zastoupení. Pojďme se podívat na ty, které nesmí chybět žádnému milovníkovi karet.

12.  3.  2018 | | 1 N/A
Strategie z alternativní historie Iron Harvest v nových záběrech

Strategie z alternativní historie Iron…

Máte rádi druhou světovou, a přesto byste rádi příchuť mechů? Iron Harvest vám to umožní.

12.  3.  2018 | | 2 N/A
Shadow of the Tomb Raider oficiálně, odhalení se dočkáme v dubnu

Shadow of the Tomb Raider oficiálně, o…

Po včerejším slibu to tu máme oficiálně. Nový Tomb Raider míří na trh a zahrajeme si už v září.

15.  3.  2018 | | 7 N/A
Valve jde opět do her, o Half-Life 3 se ale zatím nemluví

Valve jde opět do her, o Half-Life 3 s…

Kde je Half-Life 3, Team Fortress 3 a Portal 3? Valve dříve vydalo několik skvělých her, ale v poslední době není příliš aktivní. Údajně to chce konečně změnit.

10.  3.  2018 | | 2 N/A