Nový týden: E3 je tady a s ním i DOOM 3, Half-Life 2 a další!

Recenze her Battlefiled Vietnam, Jagged Alliance: Wildfire, Universal Combat, * Květnové Doupě DVD * GameStar 62 – Sims 2 vs. Singles – kdo je víc? * Nové hry na obzoru: FEAR, Dreamfall, Warhammer a ještě IG * NAOSTRO: Ptejte se Kamila Grice, nového šéfredaktora Doupěte * Vox Populi: Hardwarové nároky stoupají – jaký máte počítač? * Level 113 * Podrobné zpravodajství z E3 a další zajímavé články!

Pondělí - 10.5.2004 ... Květnové Doupě DVD dorazilo na pulty!

Jan Horčík: "Dvě demoverze hry TOCA Race Driver 2, multiplayerové demo Colin McRae Rally anebo skvělé demo temné westernové 3D akce Dead Mans Hand. To jsou jen některé lahůdky, které vás na novém Doupě DVD čekají! Mimoto pro vás máme také spoustu herních videí, jako třeba Serious Sam 2, Galleon nebo Manhunt, a samozřejmě také patche, servisní programy, bonusový materiál a spoustu dalších zajímavostí!" (celý článek)

Jan Morkes: "Jak už jste si mohli všimnout, Doupě vstoupilo do Evropské unie s novým šéfredaktorem. Kamil je sice stabilním a ostříleným redaktorem, ovšem do palby čtenářských otázek se dostane poprvé. I vy máte jedinečnou možnost zjistit, co nového se na Doupátku chystá, jaké změny výměna šéfredaktora přinese a vůbec zeptat se na vše, co vás okolo našeho časopisu zajímá." (celý článek)

Martin Zavřel: "Navzdory ocenění kvalitního příběhu se závěrečný díl nejúspěšnější upírské ságy dočkal tvrdé kritiky ze strany PC hráčů. Vše začíná i končí u ovládání a kamery, které na počítačích prostě popírají zásady logiky. Možná některé z vás napadlo, že by to mohl být důsledek primárního vývoje pro konzole, kde si Defiance zaslouží docela jiné ohodnocení jako jedna z nejpůsobivějších her současnosti." (celý článek)

  

Úterý - 11.5.2004 ... Jaké bude E3? Povíme vám to!

Martin Boček: "Již zítra začíná v Los Angeles asi největší událost roku pro všechny herní vývojáře, distributory, managery... A samozřejmě také hráče. Co že se bude dít? Samozřejmě jde o výstavu všeho, co s herním průmyslem souvisí - o Electronic Entertainment Expo (E3). V následujícím článku se dozvíte, co můžeme v následujících dnech čekat a na co se těšit." (celý článek)

  

Martin Boček: "Eletronic Arts vládnou sportovním hrám - už se jich bojí i Sony! * ATI odhalila svůj grafický procesor nové generace * Společnost LucasArts má nového prezidenta * Jak se prodávají hry v Čechách? Statistiky za měsíc duben * E3 je za rohem * Společnost Activision ohlásila rekordní zisky za poslední rok." (celký článek)
 

Jan Morkes: "Velké zlaté srdce na obálce nejnovějšího Levelu nesymbolizuje pouze květen, měsíc lásky, ale hlavně blížící se mistrovství Evropy ve fotbalu a s tím spojenou recenzi dalšího simulátoru od EA Sports. I když ani hodnocení Painkillera, Castle Strike či Hitmana nejsou vůbec špatná, nový Level toho skýtá mnohem víc. Třeba ideologicky závadný článek, test DVD mechanik a jako bonus povedenou strategii." (celý článek)

Středa - 12.5.2004 ... E3, den nultý přináší DOOMa 3 i Half-Life 2

Kamil Gric: "První den výstavy E3 je za námi, co přinesl? * Half-Life 2 v novém traileru, známe detaily o filmovém zpracování * DOOM III na nových screenshotech * Datum vydání a první obrázky GTA: San Andreas * Jak vypadá handheld PlayStation Portable? * Ohlášena střílečka F.E.A.R. * Jaký bude Tekken 5? * Obrázky her MGS3 či SW: KOTOR 2 * Trailery Resident Evil 4, Metroid Prime 2 a další." (celý článek)

   

   

 

Martin Boček: "Jak začít a neurazit? Bylo nebylo, psal se rok 1994 a na PC se coby malý zázrak zjevila geniální hra Jagged Alliance. Čas však plynul dál a v roce 1999 vyšlo její pokračování s předělanou grafikou a spoustou dalších vylepšení. Dnes se píše rok 2004 a do našich rukou se dostává prozatím poslední díl série, postavený na enginu z roku 99. Jakou má šanci uspět v konkurenci dnešních titulů?" (celý článek)

  

 
Jan Morkes: "Doom 3, Half-Life 2 i STALKER. Nejočekávanější akční hry roku, které spojují brilantní grafické efekty, monstrózní výbuchy a geniální fyzikální model. A nejen to. Už dopředu dávají jejich tvůrci vědět, že se současnou herní sestavou si hry zdaleka tak neužijete. Těšíte se na dosud neviděné efekty anebo spíš hořekujete nad obsahem svého prasátka? Má vydávání grafických čipů ob měsíc smysl?" (celý článek)
 

Čtvrtek - 13.5.2004 ... E3 propuklo naostro!

Kamil Gric: "První den výstavy E3 je za námi, co přinesl? * Half-Life 2 v novém traileru, známe detaily o filmovém zpracování * DOOM III na nových screenshotech * Datum vydání a první obrázky GTA: San Andreas * Jak vypadá handheld PlayStation Portable? * Ohlášena střílečka F.E.A.R. * Jaký bude Tekken 5? * Obrázky her MGS3 či SW: KOTOR 2 * Trailery Resident Evil 4, Metroid Prime 2 a další." (celý článek)

 

 

Filip Tesař: "Bojiště. Místo, na kterém se střetávají armády i vojáci každé zúčastněné strany s jediným cílem – zabít nepřítele a vyhrát bitvu. Místo plné smrti a boje za směšné ideály. Taková je realita a přesně takový je Battlefield Vietnam. Pokud jste se toužili stát součástí bojujících vřav, máte jedinečnou příležitost. Kvalita zaručena!" (celý článek)

  

Jan Horčík: "Takže co tu máme nového? Warhammer 40,000: Dawn of War - úchvatnou realtime strategii z u nás neprávem poněkud opomíjeného světa Warhammeru, Imperial Glory - novou strategii z dílny španělských Pyro Studios, Dreamfall - aneb The Longest Journey 2 a nakonec také F.E.A.R., což není nic jiného než ten superutajovaný nový projekt od tvůrců Aliens versus Predator 2 nebo obou dílů No One Lives Forever. Dobrý, ne?" (celý článek)

     

Pátek - 14.5.2004 ... E3, den druhý

Kamil Gric: "V Los Angeles pokračuje největší herní výstava, co nového nabídla? * 13 a 25 minut dlouhý trailer Half-Life 2 + 4 nové obrázky * První screenshoty NHL 2005 a FIFA 2005 * Counter-Strike v enginu Source! * První detaily o GTA: San Andreas * Temnější Prince of Persia 2 na nových screenech * Podrobnosti a obrázky Empire Earth 2 * Screeny Silent Hill 4, Black & White 2, Xenosaga 2 * Trailery Tekken 5, RE4 a další." (celý článek)

   

Martin Demiger: "Vývojářské studio soustředěné kolem Dereka Smarta, firma 3000AD, se nechvalně proslavilo titulem Battlecrusier. Jak však plyne čas, proplouvá herním světem i Smart se svým dítkem. Jedinou výraznější změnou oproti minulému dílu se tak stala změna názvu. Universal Combat je jinak se svými bratříčky na chlup stejný, ba co více - možná horší. Zaslouží si tedy alespoň nějaký bodík v konečném hodnocení?" (celý článek)

  

Jan Morkes: "Nesmiřitelný souboj simulací lidského života, Painkiller na obálce a podruhé 9GB velká příloha. Navíc také recenze hitů Splinter Cell: Pandora Tomorrow, Far Cry či Syberia 2, tématický článek o největších prohřešcích herních vydavatelů a také jeden inkviziční dopis jako ze středověku. To a mnoho dalšího v sobě skrývá květnový GameStar. Zajímá vás víc?" (celý článek)

Sobota - 15.5.2004 ... STAHUJTE VIDEA Z HALF-LIFE 2 A DOOM 3!

Kamil Gric: "Největší herní svátek roku pomalu končí, máme pro vás další příval informací * Ohromující obrázky Unreal 3 engine * Připravují id Software novou hru? * O Nintendu DS se nic neví, ale objednat se už dá * Splinter Cell 3 poprvé v akci! * První obrázky z Devil May Cry 3 * Jak letos vypadalo E3? * Obrázky Dungeon Siege 2, FFXIII, Black & White 2 a další * Videa MGS: Sneak Eater, Shrek 2, StarCraft: Ghost..." (celý článek)

  

Nová mega: HALF-LIFE 2, SPLINTER CELL 3, TEKKEN 5 a další bomby z E3

Jan Horčík: "Jen v jednom týdnu v roce se objeví tolik herních videí - v týdnu, kdy se koná E3. Co pro vás máme? Trailer z her StarCraft: Ghost, LOTR: The Third Age, Shrek 2, The Bards Tale, Splinter Cell 3, Half-Life 2, Tekken 5, Men of Valor: Vietnam, Dragon Empires a tuny dalších!" (celý článek)

     

Váš názor Další článek: E3 - Kdy už bude datadisk ke Gothicu 2?

Témata článku: , , , , , , , , , , , ,