Nový týden: Invex všude kolem nás

Recenze her Marine Heavy Gunner Vietnam, Port Royale 2, Kohan 2: Kings of War, Weird War * Reportáž: Invex 2004 - jak se nám líbil? * Vox Populi: Význam Invexu podle odborníků * Byznys hrátky: Herní inkvizitoři nastupují * Level 118: S Bloodrayne na Řím! * Plus soutěže a další zajímavé články!
Nový týden: Invex všude kolem nás

5x tip týdne: Recenze: Marine Heavy Gunner Vietnam – Vietcong v budgetovém kabátku, Recenze: Port Royale 2 – studená válka novověku, Recenze: Kohan 2: Kings of War – nejen nový 3D háv, Vox Populi: Význam Invexu podle odborníků, Reportáž: Invex 2004 - jak se nám líbil?

Plná hra týdne: .kkrieger - 3D akce v 96 kB!!!

Pondělí - 18.10.2004 ... Hurá do Vietnamu!

Recenze: Marine Heavy Gunner Vietnam – Vietcong v budgetovém kabátku

Martin Demiger: "Jsou témata, která vždy dokáží zaručeně nalákat nemalé množství hráčů. Řadí se mezi ně hlavně druhá světová válka a vůbec všechny válečné konflikty obecně. Na konci šedesátých let se Američané vydali „zachraňovat“ Vietnam. Jak to dopadlo všichni víme, ale pokud s výsledkem nejste spokojeni, máte ojedinělou možnost to změnit. Přepište dějiny!" (celý článek)

   

Level 118: S Bloodrayne na Řím!

Jan Morkes: "Dva hlavní hrdiny říjnového čísla Levelu jsme si už představili. Ale sličná upírka coby hlavní postava přiložené plné hry, ani brilantní strategie Rome: Total War v roli recenze čísla rozhodně plně nevystihují situaci. Tentokrát toho je opravdu hodně, co nejprodávanější časopis na trhu nabízí svým čtenářům. Nevěříte? Čísla hovoří za vše." (celý článek)

Plná hra: Hooligans - pivo a fotbal

Bleskovka dne: Lionhead Studios se připravují na příchod next-gen konzolí

Úterý - 19.10.2004 ... Recenze Port Royale 2

Recenze: Port Royale 2 – studená válka novověku

Martin Boček: "Half-Life 2 oficiálně GOLD! * EU žaluje Řecko kvůli zákazů hraní * V Austrálii zakázali Leisure Suit Larryho * Americké rodiče násilí v hrách nezajímá * Piráti vypustili do světa Halo 2 * O čem bude film Doom? * Sony PSP se přeci jenom opozdí * Mortal Kombat Deception - milión prodaných kopií za první týden * Warhammer Online znovu na pořadu dne * Problémy následovníka Acclaimu * Eidos narazil na dno * Kolik stojí Fallout? * Painkiller lepší než Doom?" (celý článek)

  

Byznys hrátky: Herní inkvizitoři nastupují

Alan Jarrar: "Plavba přes rozbouřené moře, boje s piráty, obchodování s koloniemi raného novověku a plenění nepřátelských měst. Že vás první věta zaujala? Potom se vydejte na moře a vyzkoušejte dnes prezentovanou novinku Port Royale 2. Zajímavá vás, jak tahle hra obstála v naší recenzi? Zda-li je perlou moří nebo vás při jejím hraní čeká závrať a mořská nemoc?" (celý článek)

Plná hra: Siggies Quest - na pustém ostrově

Bleskovka dne: Rozhovor o Half-Life 2 s Valve Software

Středa - 20.10.2004 ... Má Invex vůbec cenu?!

Vox Populi: Význam Invexu podle odborníků

Jan Morkes: "Začátek října je každoročně ve znamení Invexu. Vlaky, brněnské šaliny i technicky zaměření návštěvníci z celé republiky míří na brněnské výstaviště, aby se pokochali novinkami z IT průmyslu, zahráli si nejnovější hry a potkali se s nevýznamnějšími obchodními partnery. Je to vše nedostižná iluze nebo realita? Zeptali jsme se odborníků z herní branže." (celý článek)

Plná hra: .kkrieger - 3D akce v 96 kB!!!

Bleskovka dne: Spuštění české stránky hry Zaklínač

Čtvrtek - 21.10.2004 ... Recenze Kohan 2: Kings of War

Recenze: Kohan 2: Kings of War – nejen nový 3D háv

David Sláma: "Když na sklonku minulého tisíciletí vtrhli do stojatých vod fantasy RTS neznámí TimeGate Studios s hrou Kohan: Immortal Sovereign, bylo pro mnohé překvapením, že neznámá firma může přinést tak svěží a příjemný vánek do zatuchajících močálů žánru. Po roce vydaný stand-alone datadisk kvality hry jen potvrdil. Podívejme se nyní (nejen) na to, jak se povedl přechod do 3D." (celý článek)

   

Nové hry na obzoru: Getica - ambiciozní RPG z Evropy

Jan Horčík: "Máte chuť na nové evropské fantasy RPGčko epických rozměrů? Pak rozhodně nepřehlédněte nový projekt Getica * Příznivce strategií jistě bude zajímat druhý díl "civilizační" strategie Empire Earth * A nakonec tu máme dokonale ulítlou akci z produkce maďarských Mithis Games" (celý článek)

   

Plná hra: FreeCiv - Civilizace zdarma!

Bleskovka dne: Andrea Verešová jako Lara Croft

Pátek - 22.10.2004 ... Jaký byl Invex podle Doupěte?

Recenze: Weird War – podivná válka, podivná hra

Martin Boček: "Pokud snad se slzou oku vzpomínáte, jak vypadaly hry (a hlavně RPG) před deseti lety a marně toužíte po tom si ještě jednou – naposledy – jedno z nich zahrát, přišla vaše chvíle. Z hlubin času přichází hra, která jakoby skutečně do této doby patřila. Ovšem i před deseti lety vznikaly hry dobré i špatné. A Weird War patří právě mezi ty..." (celý článek)

   

Reportáž: Invex 2004 - jak se nám líbil?

Kamil Gric: "Každý rok je tuzemský Invex neoficiálním herním svátkem roku. Distributoři prezentující aktuální tituly či tuzemské progamingové finále; to vše měla být hlavní lákadla prostorného pavilónu Z, do kterého se na počátku října hráči na brněnském výstavišti uchylují. Co však GameHall ve skutečnosti nabídla? Jak obstály konzole? A jaká je budoucnost herního veletržnictví u nás? Odpověď najdete v dnešní reportáži." (celý článek)

  

Plná hra: Open Mortal - Mortal Kombat v novém?

Bleskovka dne: Civilization 4 je ve vývoji

Sobota - 23.10.2004 ... Poslední trailer z GTA: San Andreas!

Nová mega: poslední trailer z GTA San Andreas

Jan Horčík: "Stahujte dema her Atlantis Evolution, Nexus: The Jupiter Incident MP, Rollercoaster Tycoon - v1.1 nebo Medieval Conquest * Připravena jsou pro vás také videa v čele s posledním trailerem na GTA: San Andreas, hned v závěsu číhá Need for Speed Underground 2 nebo The Witcher (Zaklínač) * Kromě toho všeho jsme si připravili také spoustu patchů a velký přídavek k RPGčku Sacred" (celý článek)

Plná hra: Undress me! - ženy a pivo

Bleskovka dne: Obrázky z The Elder Scrolls: Oblivion!

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce