Nový týden: kauza Morrowind CZ aneb jak to celé (ne)bylo

Recenze hry Soldner: Secret Wars * Preview her Driver 3, Medal of Honor: pacific Assault, Bloodline * Kauza Morrowind CZ – pravda o překladu desetiletí, díl první * NAOSTRO – Ptejte se Petra Nováka, ředitele dabingového studia * Recenze: Nokia N-Gage QD - podruhé a lépe? * Nové hry na obzoru: polské diablovské RPGčko a nový mafioso! * Byznys hrátky: Doom 3 odložen! * A tak dále!

5x tip týdne: Kauza Morrowind CZ – pravda o překladu desetiletí, díl první, Byznys hrátky: Doom 3 odložen!, Preview: Driv3r – film jako hra či naopak?, Recenze: Söldner: Secret Wars – dokonalý simulátor války?, Medal of Honor: Pacific Assault – akční fenomén se vrací

Plná hra týdne: Mad Bomber - šílený vězeň uprchl

Pondělí - 21.6.2004 ... Pravda o českém překladu Morrowindu

Kauza Morrowind CZ – pravda o překladu desetiletí, díl první

Jan Morkes: "Kdy už bude? Příští měsíc? Za rok? ZA DVA?! Dlouho jsme se ptali, kdy už ji konečně spatříme. Koncem května jsme se jí konečně dočkali. Češtiny do Morrowindu. Zajímá vás, jak vznikala? Proč to trvalo tak dlouho? Kde se staly chyby? V dnešním článku se vám pokusíme na všechny otázky odpovědět a konečně odhalit roušku tajemství, která zakrývá nejdiskutovanější překlad všech dob." (celý článek)

   

Score 124 – další kousek psaný na pobřeží LA

Jan Morkes: "Měl to být první papírový časopis s horkými novinkami z největší světové výstavy E3. Nakonec může být rád, že není poslední. Velké problémy, které postihly červnové vydání Score, nakonec způsobily čtrnáctidenní odklad, jinou plnou hru a přítomnost vysvětlujícího dopisu u časopisu. I přesto má 124. Score poměrně zajímavý obsah povětšinou využívající kvalitní losangeleské koření." (celý článek)

NAOSTRO – Ptejte se Petra Nováka, ředitele dabingového studia

Jan Morkes: "Hráli jste Hidden and Dangerous 2 nebo Raymana 3 CZ a oceňovali jste kvality povedeného dabingu? Těšíte se na hlášky prince z Persie v mateřštině? Pak vás určitě zaujme další díl NAOSTRO, do kterého jsme pozvali ředitele dabingového studia, v němž české verze her vznikaly. Jak vůbec dabing hry probíhá? Jak je drahý? Co je k němu potřeba?" (celý článek)

 

Plná hra: N - co to znamená?

Bleskovka dne: GTA: San Andreas nebude podporovat online hru

Úterý - 22.6.2004 ... Jaký bude Driver 3?

Preview: Driv3r – film jako hra či naopak?

Martin Demiger: "Jen málokterá herní série se pyšní nálepkou „úspěch zaručen“. Jednou z nich je však po právu Driver se svým třetím pokračování. Počítačoví hráči byli o druhé pokračování násilně ošizeni a o to více by nám to měl vynahradit díl třetí - krom automobilových honiček totiž může nabídnout ještě mnohem, mnohem více. Co přesně? To si přečtete v našem detailním preview!" (celý článek)

  

Byznys hrátky: Doom 3 odložen!

Martin Boček: "Grand Theft Auto: San Andreas nebude podporovat online hru * Master CD Gates of Troy Gold ukradeno * Nintendo plánuje nástupce GBA * Microsoft představil svou verzi EyeToy pro Xbox * SONY představilo vylepšenou PSX * Jak pokračuje pokus o překonání rekordu v kontinuálním hraní? * Elder Scrolls pro next-gen konzole? * Herní vývojáři proti pirátství" (celý článek)

   

Plná hra: Yeti Sports 5: Flamingo Drive

Bleskovka dne: S.T.A.L.K.E.R., Full Spectrum Warrior, Warhammer 40 000 a Incredibles pod vlajkou CD Projektu!

Středa - 23.6.2004 ... Nokia N-Gage QD - podruhé a lépe?

Recenze: Nokia N-Gage QD - podruhé a lépe?

Kamil Gric: "Kde finská Nokia zaseje, tam (obvykle) sklízí plody úspěchu. Žádný trh však není tak specifický jako ten herní a finský výrobce se o tom při své premiéře přesvědčil. Nokia N-Gage byla pokusem spojit mobilní telefon a herní konzoli; z jednoho pohledu milník, z druhého velké zklamání. Nokia se však nevzdává a pokouší se o reparát. Uchlácholí nás "vylepšenou" N-Gage QD?" (celý článek)

   

Bloodline: V nemocnici na pokraji smrti

Patrik Kanka: "Česká vývojářská škola dávno nekypí pouze jednoduchými adventurami. Šikovní Češi již vyrazili do světa, jemuž nabídli hry mnoha žánru, především však kvalitní taktické akce. A Češi budou znovu útočit: tentokrát ryzí first-person hororovou střílečkou Bloodline. Co nám tahle hra bude muset nabídnout, aby se neztratila v konkurenci? Co třeba tohle…" (celý článek)

   

Plná hra: Myster Muszel - oddechová hopsačka

Bleskovka dne: Další informace o datu vydání Half-Life 2

Čtvrtek - 24.6.2004 ... Recenze Söldner: Secret Wars

Recenze: Söldner: Secret Wars – dokonalý simulátor války?

Tomáš Vrána: "Když se objevily první informace o tomto chystaném „simulátoru války“, mezi hráčskou populací se začalo špitat o možném nástupci Operation Flashpoint. Autoři se chytli za nos a tato tvrzení nafukovali stále více a více. Söldner: Secret Wars je konečně tu a my máme příležitost ověřit, zdali to nebyly pouze plané sliby, známé spíše z předvolebních kampaní našich politiků. Válka tedy začíná." (celý článek)

  

Nové hry na obzoru: polské diablovské RPGčko a nový mafioso!

Jan Horčík: "Dnes vám představíme nadějně vypadající krimi strategii Mafioso od činorodé polské společnosti Frontline Studios * I v případě druhého projektu zůstaneme v sousedním Polsku - tentokrát půjde o akční RPGčko jménem Space Hack * Do třetice všeho dobrého tu máme velmi nadějnou válečnou akci Full SPectrum Warrior * A čtvrtým v pořadí je pekelná ruská řežba!" (celý článek)

     

Plná hra: XOR - logický nášup

Bleskovka dne: Doom 3 bude 3. srpna? Uvidíme...

Pátek - 25.6.2004 ... Novinky o Medal of Honor: Pacific Assault

Medal of Honor: Pacific Assault – akční fenomén se vrací

Petr Procházka: "Medal of Honor patří k novodobým herním perlám a to nejen na konzolích. Poslední díl slavil i na PC nemalé úspěchy a není tedy divu, že se na nás chystá značně ambiciózní pokračování, které se odehrává v exotickém prostředí Pacifiku. Přinese velké množství změn, dalo by se dokonce říci, že nezůstane kámen na kameni. Dáte si říct?" (celý článek)

  

Plná hra: Česko hledá SuperStar - šílenství nekončí

Sobota - 26.6.2004 ... Stahujte úžasné video z Battlefield 2!

Nová mega: žasněte nad videem z Battlefield 2!

Jan Horčík: "Sešel se týden s týdnem a máme tady další přehled nových downloadů, které se v průběhu zuplynulých sedmi dnů objevily. o pro vás máme? Především je to nadmíru skvělý filmeček z chystané online revoluce jménem Battlefield 2. Pak tu máme také první in-game video ze Star Wars KOTOR 2, Colin McRae Rally 2005, Worms Forts: Under Siege, D-Day nebo realtime strategie Medieval Lords. Kromě toho na vás čeká také spousta patchů a zajímavé demo!" (celý článek)

Plné hry: DTM - prestižní závody zdarma a Cloudphobia - peklo na nebi

Downloady týdne: Colin McRae Rally 2005 - první trailer z očekávané závodní hry, Battlefield 2 - první filmeček a už vám vyrazí dech, D-Day - propracovaný válečný trailer, Worms: Forts Under Siege - nový filmeček, Medieval Lords: Kingdom Under Siege - oficiální trailer, Star Wars KOTOR 2: The Sith Lords

Váš názor Další článek: Fallout jako MMORPG? Proč ne!

Témata článku: , , , , , , , , ,