Nový týden: Konec herního sucha

Vybrat tu nejlepší hru do nadpisu bylo tento týden nemožné. Volíme proto neutrální variantu. Nesmíte se nám divit. A my zase nemusíme nic dodávat; stačí konkrétně říct, s čím jsme se museli tento týden potýkat: Hitman: Blood Money, Syphon Filter Dark Mirror, SiN Episodes: Emergence, Splinter Cell Double Agent, Heroes of Might and Magic 5, Table Tennis... a nechyběla dokonce ani troška erotiky.

Pondělí 19.6. ... Pořádně krvavý prachy

Recenze: Hitman: Blood Money – středně propečený

Alan Jarrar: "Zabiják se vrátil. Třetí díl série Hitman je krvavý až středně propečený steak, jehož šťávou jsou zakázky plešatého hrdiny. Dosahuje však kvalit starších kolegů? V rámci zabíjení rozhodně ano. V oblasti hratelnosti tomu může být jinak." (celý článek)

  

Recenze: Syphon Filter Dark Mirror – kapesní renesance

Karel Kališ: "Série Syphon Filter patří mezi ty, které s postupem času přinášejí klesající úroveň kvality. Od verze pro PSP tak zvrácení negativního trendu čekal jen ten největší optimista. Ale věřte nebo ne, zázraky se skutečně dějí, o čemž se můžete přesvědčit v dnešní recenzi na novou hitovku do kapsy." (celý článek)

Plná hra: Typeball - baseball písmeny

Úterý 20.6. ... Napětí na pokračování

Recenze: SiN Episodes: Emergence - sága na pokračování

Vít Sedláček: "Historie se opakuje. Na jedné straně Elexis Sinclairová, dcera laureáta Nobelovy ceny za genetiku, a její plány evoluce lidstva. Na druhé straně John Blade, poručík prestižní bezpečnostní instituce, v roli pokusného králíka. V dnešní repríze ovšem začínáme nanovo." (celý článek)

  

E3 preview: Splinter Cell Double Agent - agent a jeho svědomí

Vít Sedláček: "Napjatě očekávané čtvrté pokračování pověstné stealth akční série slibuje vylepšení současného herního stylu o různé způsoby řešení misí a úvahy nad morálkou. Vítaná inovace nebo cesta do pekel? Posuďte sami." (celý článek)

Plná hra: Junior Bowlang - kuře, co hází

Středa 21.6. ... Velkolepý návrat Hrdinů

Recenze: Heroes of Might and Magic 5 - krok stranou

Petr Kolář: "Slavná sága Heroes of Might and Magic se dočkala pátého dílu, který se nevydal cestou svého předchůdce, ale přímo svého děda. Pojďme se podívat, zda v krabičce se hrou, která je přeplněna bonusy, nalezneme i dobrou zábavu." (celý článek)

  

Recenze: Castlevania: Dawn of Sorrow – Drákula se vrací

Karel Kališ: "Píše se rok 2036 a Drákula se pokouší o vzkříšení, díky němuž by mohl ovládnout celou Zemi. Jeho médium a současně hlavní hrdina celé hry, Soma Cruz, se ovšem nevzdává a pokouší se najít způsob, jak ho definitivně zbavit moci. Jestli uspěje záleží jen na vás, ale pamatujte – česnek tentokrát stačit nebude." (celý článek)

Herní Blesk: Lara Croft nebo Lars Croft?

David Marák: "Atari krachuje - Alone in the Dark a nový Driver čeká odklad, v horším případě i zrušení * Červený Trpaslík jako hra! Utečteeeeee! * Dokázali byste si představit Laru Croft v mužském podání? Původně tomu tak mělo být! Čtěte dále." (celý článek)

Plná hra: Age of Castles - vzhůru na hrad

Čtvrtek 22.6. ... "Tak trochu jiné" GTA

Recenze: Table Tennis – precizní pinec

Karel Kališ: "Ještě před dalším dílem ultrapopulárního GTA si borci z Rockstaru střihli takovou malou rozcvičku na seznámení s prostředím konzolí nové generace. Nakolik se jim podařilo antré na Xbox 360 a na pole sportovních simulátorů? Přesvědčte se sami." (celý článek)

  

Preview: Brigade E5: New Jagged Union

J. A. Janíček: "Když v roce 2003 odhalila přední ruská vydavatelská společnost 1C takticko-strategickou hru s názvem Brigade E5: New Jagged Union, s vydáním to ještě nebylo tak horké. Až nyní po třech letech se upírá pohled směrem k vývojářům ze studia Aperion, které by svou novinkou mělo vstoupit na herní trh ještě tento měsíc." (celý článek)

Plná hra: Volleyball - pojďte si pinknout

Pátek 23.6. ... Erotika do mobilu

Muzeum: Chrono Trigger – nezapomenutelný RPG klenot

Karel Kališ: "Po delší době se vracíme s oblíbenou rubrikou Muzeum. A pustíme se do toho pěkně zostra, protože řešíme problém, jenž nás už dlouho pálil. Jak je možné, že jsme se zatím nevěnovali jednomu z nejlepších RPG všech dob a zároveň možnému pokořiteli Final Fantasy? Těžko říct, každopádně chybu teď napravíme." (celý článek)

  

Recenze: SexyPam – krása bolí

Martin Demiger: "O tom, jak je krása bolestivá, by mohly vyprávět především ženy. Díky SexyPam nyní ale mohou i muži – třebaže v trochu jiném slova smyslu. Odměnou za splnění úkolů jsou totiž v této hře obrázky svlečených dam. Ovšem než se pánové dostanou až k nim, budou je pořádně bolet prsty." (celý článek)

Týden v rubrice Plné hry - staré časy

Tomáš Vrána: "Jaké by to bylo vrátit se do časů dávno minulých, kdy existovalo právo silnějšího. Třeba do doby dobývání hradů. Prostřednictvím hry týdne se vám tato událost poštěstí. Tím však výběr ani zdaleka nekončí." (celý článek)

FlashFun: Springfield cemetery – zabijte zombíky

FlashFun: "Na Springfieldském hřbitově se to hemží zombíky a váš cíl spočívá v tom je všechny pozabíjet. Musíte si však dávat pozor na počet nábojů v zásobníku. Jakmile se vyprázdní, je konec." (celý článek)

Sobota 24.6. ... Prej je tu Prey

Nová mega: Prey v demoverzi

Martin Demiger: "Dlouhé čekání je u konce - Prey je tady. A to dokonce v hratelné demoverzi, která vám ukáže několik levelů z plné verze hry. Dnešní Nová mega toho ale nabízí mnohem víc: první trailer nové NHL, krásné video z Battlefieldu 2142 a hromadu dalších videí, patchů či demoverzí." (celý článek)

  

 

AbecedaHer ve zkratce

AbecedaHer: "V uplynulém týdnu se na AbeceděHer objevily nejen návody na Half-Life 2: Episode One či Obscure, ale kupříkladu i cheaty na již zmíněný HL2:Ep1 či češtiny na Oblibion a mnohé další." (celý článek)

Plná hra: GTA La Heist - freeware GTA

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A