Nový týden: máme pro vás Locomotion i Medal of Honor Pacific Assault

Recenze her Ghost Hunter, Besieger, Onimusha 3 * První dojmy z Locomotion * Brothers in Arms – pokoří Medal of Honor? * Zářijové Doupě DVD - Colin McRae Rally 2005 a další pecky na jedné placce! * Nové hry na obzoru: Star Trek Online, hurá! * Prázdniny na Doupěti – v srpnu přeDOOMováno * A další články
Nový týden: máme pro vás Locomotion i Medal of Honor Pacific Assault

5x tip týdne: Zářijové Doupě DVD - Colin McRae Rally 2005 a další pecky na jedné placce!, Byznys hrátky: DOOMa natočí v Čechách!, Level 117: Sims, dvě plné hry a filmové touhy, Locomotion - první dojmy z nové generace Transport Tycoonu, Prázdniny na Doupěti – v srpnu přeDOOMováno

Plná hra týdne: Armagetron - hurá na motorky

Pondělí - 6.9.2004 ... Zářijové Doupě DVD je na thu

Zářijové Doupě DVD - Colin McRae Rally 2005 a další pecky na jedné placce!

Jan Horčík: "Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet tak očekávané tituly jako Colin McRae Rally 2005, Rome: Total War, Mashed nebo Shade: Hněv andělů? Anebo se raději podíváte na úplně první video z hitu jménem Grand Theft Auto: San Andreas? Pak rozhodně nepřehlédněte aktuální Doupě DVD, které je doslova napěchováno tím nejlepším, co se za poslední čtyři týdny urodilo." (celý článek)

TipStation, 14. číslo – 164 stran podvodů

Martin Zavřel: "Ne každý z nás je dostatečný chlap na to, aby se jim postavil zpříma. Podívat se jim do očí jako rovný rovnému je někdy pěkně těžká zkouška. Hry jako Forbidden Siren nebo Project Zero 2 srazí na kolena i ty největší tvrďáky mezi hráči. Pak nezbývá než sáhnout po nějakém tom cheatu, nebo podvodu chcete-li. Co takhle nový TipStation, který je podobných šikovných pomůcek plný?" (celý článek)

Plná hra: Pakoon! 2 - skvělé závody zdarma

Bleskovka dne: Medal of Honor: Pacific Assault - stahujte demo z lokálního serveru!

Úterý - 7.9.2004 ... Jak se hraje Locomotion?

Recenze: Ghost Hunter - když Snake potkal Ghost Busters

Martin Boček: "Jak asi může dopadnout hra, která se snaží do prostředí městečka Silent Hill zasadit akci z Devil May Cry? Může tuctovostí zavánějící charakter "mladého a svérázného policisty" uspět v kombinaci s temným prostředím a zlými, od pohledu agresivními duchy jako z béčkového hororu? Autoři Ghost Huntera si tyto otázky ani nekladli a rovnou přišli s odpovědí..." (celý článek)

   

Byznys hrátky: DOOMa natočí v Čechách!

Martin Boček: "Zánik Acclaimu = krutá realita * Filmový DOOM se bude natáčet na Barrandově! * Nový Tomb Raider se představí na E3 2005 * Rockstar Games budou spolupracovat s Interscope Records na GTA: San Andreas * VU Games a Konami společně na japonský trh * Jaké hry představí Square Enix na Tokio Game Show? * Xbox kompatibilní s PC? * Další MMORPG zrušeno" (celý článek)

Locomotion - první dojmy z nové generace Transport Tycoonu

Jan Horčík: "Překvapení v podobě nástupce legendárních Transport Tycoonů z takřka soukromé dílny Chrise Sawyera se čím dál tím rychleji blíží dokončení. Chris Sawyer`s Locomotion přináší oproti staré sérii řadu vylepšení, ale také spoustu zásadních změn, které nemusí každému hráči právě sednout. Takže jak se nástupce Transport Tycoonů vlastně hraje? Čtěte dnešní první dojmy!" (celý článek)

     

Plná hra: rRootage - škatule, hýbejte se!

Bleskovka dne: Prodej Xboxu v UK se za poslední týden ztrojnásobil

Středa - 8.9.2004 ... Brothers in Arms lepší než Medal of Honor?

Brothers in Arms – pokoří Medal of Honor?

Petr Procházka: "Válečné akce táhnou, jen jim poslední dobou chybí invence a originalita, což žánr stahuje ke dnu. Situace se však může změnit. Brothers of Arms se chystá přinést svěží vítr do zatuchlých zákopů; v roli velitele jednotky budete připravovat půdu pro vylodění v Normandii a dodáme-li, že vzory tvůrců představují pecky jako Call of Duty, Operace Flashpoint nebo televizní Bratrstvo neohrožených, není co řešit." (celý článek)

  

Level 117: Sims, dvě plné hry a filmové touhy

Jan Morkes: "Level i v novém školním roce hodlá pokračovat v nastoupeném trendu exkluzivních recenzí, nyní se podíval v předstihu na Sims 2. Do modra laděná obálka čísla však slibuje mnohá další překvapení – dvě plné hry, preview Splinter Cell 3 a rozsáhlý návod na DOOM 3. Je to vše nebo se v zářijovém čísle skrývají další překvapení?" (celý článek)

Plná hra: Starosta - české Sim City zdarma

Bleskovka dne: Hry pro tento týden: Co vyjde ve světě?

Čtvrtek - 9.9.2004 ... Recenze hry Besieger

Recenze: Besieger – mocní Vikingové útočí

Alan Jarrar: "Kdo by v dnešní době pohrdl dobrou RTS? Stavěním, útoky, finální invazí; to vše k nim neodmyslitelně patří. A co potom RTS s Vikingy? To tu snad ještě nebylo?! Mocní seveřané přichází a jejich sekery jsou ostřejší víc než kdy jindy! Pojďte se s námi podívat, jak si herní vývojáři poradili s tímto originálním oříškem. Teple se oblečte, protože vyrážíme na sever." (celý článek)

  

Nové hry na obzoru: Star Trek Online, hurá!

Jan Horčík: "Neznámá malá firmička ze San Franciska chystá gigantický online projekt jménem Star Trek Online - přinášíme první informace * Akční hrdinky jsou v herním světě stále oblíbenější, stejně jako žánr stealth akcí, další na řadě je projekt Stolen * A nakonec je tu jedna opravdu pěkně vypadající fantasy strategie jménem Stranger od zkušeného týmu Fireglow" (celý článek)

     

Plná hra: Front 9 - minigolf pro mladé

Bleskovka dne: Američtí rodiče: Pokémoni jsou skvělí

Pátek - 10.9.2004 ... Onimusha 3 je tu pro všechny

Recenze: Onimusha 3 – výpravná válečná velkohra

Martin Zavřel: "Rádi chodíte do kina na výpravné válečné velkofilmy? Pak vám udělá radost závěrečný díl trilogie Onimusha. Co začalo jako akční horor ze středověkého Japonska, finišuje válečným konfliktem napříč pěti stoletími až do dnešní Francie. Jean Reno se poprvé představí v hlavní roli počítačové hry a rovnou je to hra s doposud nejlépe zpracovanými bojovými scénami, podpořená ohromující výpravou." (celý článek)

  

Prázdniny na Doupěti – v srpnu přeDOOMováno

Jan Morkes: "Mohli vydávat dech beroucí trailery, mohli vydávat revoluční tisková prohlášení, mohli se postavit na hlavu, ale bylo to jedno. V srpnu měli všichni ostatní smůlu. Druhý prázdninový měsíc jednoznačně ovládla mánie kolem DOOMu 3. Krom prvních dojmů, recenzí a komentářů této hry jsme však přesto nezanevřeli na ostatní články. Přesvědčte se sami v našem podrobném přehledu." (celý článek)

Plná hra: Armagetron - hurá na motorky

Bleskovky dne: Další Elder Scrolls ve vývoji, GTA: San Andreas potvrzeno na PC

Sobota - 11.9.2004 ... Stahujte demo Medal of Honor: Pacific Assault

Nová mega: demo Medal of Honor - Pacific Assault

Jan Horčík: "Demoverze her Medal of Honor - Pacific Assault, Chris Sawyer Locomotion * Videa z titulů Children of the Nile, You Are Empty, Berserk * Patche pro HALO: Combat Evolved, DOOM 3 * Češtiny pro Pool of Radiance 2: Ruins of Myth Drannor * A další zajímavé soubory ke stažení!" (celý článek)

Plné hry: FlashFun: Bobo´s cheese - smrt myším! a UFO III - pozor na ně

Bleskovka dne: DOOM mění režiséra, natáčení v ČR není ohroženo

Downloady týdne: El Matador - stahujte nový trailer z připravovaného českého hitu!, Children of the Nile - stahujte nové video z očekávané budovatelské strategie!, You Are Empty - stahujte další nové záběry z hororové 3D akce, DOOM 3 - stahujte první beta patch v1.05!, Locomotion - stahujte demo nového Tranport Tycoonu! (bez hudby) , Medal of Honor: Pacific Assault - stahujte demo z lokálního serveru!

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole