Nový týden: na obzoru je Age of Empires 3

Oficiálně byl oznámen vývoj strategie Age of Empires 3, hra vyjde ještě letos * Recenze her Star Wars: Battlefront, Pacific Fighters, Wariovare, Drakengard * Herní novinky: Midnight Nowhere - zhodnocení české verze * Byznys hrátky: Take-Two jde před soud kvůli nahotinkám! * OPS2, lednové číslo - 100 her pro rok 2005 * A další články
Nový týden: na obzoru je Age of Empires 3

5x tip týdne: Nové hry na obzoru: Age of Empires 3, Recenze: Star Wars: Battlefront – pořádná týmová akce na PS2, Byznys hrátky: Take-Two jde před soud kvůli nahotinkám!, Herní novinky: Midnight Nowhere - zhodnocení české verze, Recenze: Warioware – máte čtyři sekundy

Plná hra týdne: Moorhuhn HIQU - slepička v akci

Pondělí – 3.1.2005 ... Recenze: Pacific Fighters – nástupce Sturmovika?

Recenze: Pacific Fighters – nástupce Sturmovika?

Martin Demiger: „IL-2 Sturmovik, dlouhá léta nepokořená legenda leteckých simulátorů z druhé světové, se konečně dočkala svého nástupce. Pokoří Pacific Fighters svého otce? Těžko říct... Obě hry jsou si velmi podobné, ale přitom zcela jiné. Jablko ale padlo dále od stromu, než by bylo zdrávo.“ (celý článek)

 

Recenze: Star Wars: Battlefront – pořádná týmová akce na PS2

Martin Demiger: „Multiplayerových her na PS2 je poskromnu a navíc i ty, co jsou, se nemohou chlubit nejlepší kvalitou. Přichází však ambiciózní dílo ze stáje Hvězdných Válek, jež si nedává zrovna skromné cíle. Prolomí konečně ledy a stane se hvězdou žánru? Toť otázka, na níž naleznete odpověď v dnešní recenzi.“ (celý článek)

Plná hra: Noctis IV - projížďka vesmírem

Bleskovka dne: Čím se baví vojáci v Iráku? Hraním Halo 2

Úterý – 4.1.2005 ... Byznys hrátky: Take-Two jde před soud kvůli nahotinkám!

Byznys hrátky: Take-Two jde před soud kvůli nahotinkám!

Martin Boček: „Jedna z dívek, skrývající svoji identitu pod pseudonymem Jane Doe, si však stěžuje, že její obrázky jsou ve hře bez jejího svolení. Toto svolení ani nemohla vydat, neboť jí je teprve sedmnáct let. Tvrdí, že fotografie byly pořízeny na jedné párty, které se zúčastnila. Její zástupce nechce jen odškodnění, navíc žádá stáhnout veškeré kopie hry z obchodů. Soud v Austinu (Texas - USA) zatím vydal předběžné nařízení, zakazující prodej této hry.“

OPS2, lednové číslo – 100 her pro rok 2005

Martin Zavřel: „V pořadí 34. číslo Oficiálního PlayStation 2 magazínu přináší přehled stovky nejočekávanějších PS2 her pro rok 2005, ale kromě toho také recenzi konzolové Call Of Duty či představení her Scarface, Batman Begins nebo Resident Evil 4. Nový rok nám začíná pěkně optimisticky, minimálně podle fanoušků PS2. na nové číslo OPS2 se nyní podíváme podrobněji.“ (celý článek)

Plná hra: Noctis IV - projížďka vesmírem

Bleskovka dne: Ochrana před piráty v Německu

Středa – 5.1.2005 ... Recenze: Warioware – máte čtyři sekundy

Recenze: Warioware – máte čtyři sekundy

Martin Zavřel: „Kompletní název titulu, který si dnes představíme, zní Warioware, inc. Mega Party Games a rozhodně lze souhlasit, že hra je „mega“ a hodí se na párty. Tvoří ji totiž dvě stovky miniher, které musíte pokořit každou za čtyři sekundy a to je přesně ten druh geniálně jednoduchého nápadu, který snadno udáte dámské návštěvě i rozjívené společnosti podnapilých přátel.“ (celý článek)

 

Herní novinky: Midnight Nowhere - zhodnocení české verze

Unrealik: „Už je tomu asi tři čtvrtě roku, co vyšla kontroverzní temná adventura Midnight Nowhere. Její česká verze byla dlouho odkládána, původně měla vyjít již v loni na jaře/létě, ale nakonec byla lokalizace dokončena až v zimě. Pojďme se podívat, jak se překlad podařil. Hned na úvod prozradím, že Midnight Nowhere potěší v prvé řadě lidi, kteří mají rádi drsný humor, erotiku a pro silné slovo nechodí daleko....“ (celý článek)

Plná hra: Moorhuhn HIQU - slepička v akci

Bleskovka dne: Japonci kupují konzole ve velkém

Čtvrtek – 6.1.2005 ... Nové hry na obzoru: Age of Empires 3

Nové hry na obzoru: Age of Empires 3

Jan Horčík: „Dnešní Nové hry jsou takový neplánovaný speciál zaměřený na realtime strategie. Ze všeho nejdřív se podíváme na aktuálně ohlášené Age of Empires 3, hned potom skočíme ke staré známé Earth 2160 a všechno to zakončíme stále ještě trochu tajemným projektem Star Wars: Empire At War. Připraveni?.“ (celý článek)

   

GameStar 69 – prosincovo-lednové hrátky

David Sláma: „Lenivý kocour Garfield by řekl: „Vánocům trvá věčnost než přijdou. Pak jsou tu! A pak jsou pryč...“. Tak nějak to bylo i letos, ale krátké svátky jsme si mohli zpříjemnit třeba i lednovým GameStarem s magickým číslem 69, které je dle očekávaní nabito informacemi o hodně dobrých titulech; vydavatelé se i tentokrát vytáhli. Nenechme se tedy zmát prosincovým datem vydání lednového čísla a podívejme se pod stromeček blíž.“ (celý článek)

Plná hra: CrossFire 3 - generálem na bojišti

Bleskovka dne: PSP - info o hrách a vypuštění konzole v Evropě, US

Pátek – 7.1.2005 ... Recenze: Drakengard – útok japonských draků

Recenze: Drakengard – útok japonských draků

Martin Zavřel: „Je tomu již více než rok, co jsme byli na Doupěti nadšení z trailerů na akční RPG od slavného japonského vydavatele Square-Enix. Tenkrát jsme o hře Drakengard psali jako o potenciálním Final Fantasy killeru, videa byla skutečně epická a velmi slibná. Hra ale mezitím víceméně v tichosti vyšla a že to ticho okolo jejího vydání nejspíš nebyla náhoda, to si povíme v dnešní recenzi.“ (celý článek)

   

Týden v rubrice Plné hry: vítejte v roce 2005!

Tomáš Vrána: „Vánoce jsou pryč, stejně jako Silvestr. Život se opět usadil do starých šlépějí, tak proč si jej alespoň na chvíli nezkrášlit? A co třeba rovnou prostřednictvím přehledu her za uplynulý týden? Čeká vás totiž cesta do starověku a středověku, adrenalinová akce, ale i špetka té erotiky.“ (celý článek)

Plná hra: Battle for Wesnoth - strategie jako bič

Bleskovka dne: MMORPG srovnávají ceny

Sobota – 8.1.2005 ... Nová mega

Nová mega: stahujte nová dema a videa!

Jan Horčík: „První týden roku 2005 byl na nové downloady poněkud chudší, přesto se nám podařilo připravit pro vás chutnou směsku zajímavých nových demoverzí, videí a patchů. Takže vzhůru do toho!“ (celý článek)

Plná hra: Smiletris - erotika a tetris

Bleskovka dne: Jaké je to sedět na subwooferu?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole