Nový týden: Náhled do budoucnosti

Povánoční období není na nové tituly zrovna nejbohatší. Na všem zlém je ale něco dobré, což v tomto případě znamená, že máme dostatek času na přemýšlení o hrách, které se teprve připravují. V uplynulém týdnu jste se proto dočkali hned pěti preview. To však neznamená, že by recenze chyběly úplně.
Nový týden: Náhled do budoucnosti

Pondělí 16.1. ...Starý známý v novém

Preview: Dark Messiah of Might & Magic – moc & magie jak ji neznáme

Martin Klekner: "Je tu úplně nový svět. Je tu i nový hrdina. A je tu i nový příběh. Ke všemu to je akce viděná z vlastního pohledu. Ale nic to nemění na tom, že to je... Might & Magic." (celý článek)

  

Preview: Rogue Galaxy – vesmírné dobrodružství

Karel Kališ: "Rok 2006 by měl být pro fanoušky japonských RPG ve znamení Final Fantasy XII. Jenže na herní scéně se objevuje titul, který by mohl vše změnit. Hra, jenž slibuje strhující příběh, úžasnou grafiku a inovativní hratelnost. Pojďme nahlédnout pod pokličku Rogue Galaxy, možnému FF killeru od tvůrců Dark Cloud." (celý článek)

Wallpapery: Onimusha 3

Martin M. Boček: "Onimusha 3 je jedna z nejznámnějších her pro PS2, která se nedávno dočkala své PC konverze. Divoká akce se tedy konečně mohla dostat i na vaše PC, na jehož plochu si můžete dát například i některý z dnešních wallpaperů." (celý článek)

Plná hra: Hrady - česká strategická bomba
Bleskovka dne: Xbox 360 mění své cíle

Úterý 17. 11. ... Papírové Doupě po třinácté

Doupě 13: 116 stran, nový design, 2 hry ZDARMA

Jan Morkes: "Nový design, 116 stran, lepená vazba, značně vylepšené rubriky i uspořádání časopisu. Tři varianty, dvě plné hry a jeden až po strop nadupaný časopis. Vítejte v Doupěti roku 2006, vítejte v jediném českém magazínu, který patří všem hráčům." (celý článek)

Preview: The Sims 2: Open for Business – dejte se do podnikání

David Marák: "Pomalu se nám blíží v pořadí již třetí datadisk pro The Sims 2. Zanedlouho si budeme moci konečně vyzkoušet, jaké to je podnikat na vlastní pěst, živit své zaměstnance a budovat vlastní impérium." (celý článek)

Recenze: Destroy all humans! – simulátor šedivácké invaze

Karel Kališ: "Pozemšťané! Vaše patetická planeta bude mít tu čest, že se stane dominiem naší mocné rasy. Nebojte se, i vaše nicotné existence poslouží dobrému účelu, jako zdroj druhořadého genetického materiálu. Pokračujte ve čtení tohoto instruktážního textu, ať víte, jak se během invaze chovat." (celý článek)

Byznys hrátky: Výsledky japonských klání

Petr Kolář: "Jak vypadal rok 2005 v Japonsku? * Xbox 360 si proti PS3 věří * Švédští piráti do politiky * NCSoft má nový japonský tým * Za film z The Movies Chrysler * Sony se chystá na dvacet milionů PSP * A mnohé další s obvyklými tabulkami prodeje" (celý článek)

Plná hra: Running Man - zachraňte si život
Bleskovka dne: Prey už se testuje, za měsíc se ukáže

Středa 18.11. ... Prince Perský v pohybu

Videorecenze: Prince of Persia: The Two Thrones

Karel Kališ: "Prince of Persia: The Two Thrones je poslední díl novodobé trilogie princových dobrodružství. Snaží se nabídnout to nejlepší z obou předchozích dílů a ještě něco navíc. A jak ve výsledku vypadá? Pojďte se na něj podívat v naší videorecenzi." (celý článek)

  

Preview: Virtua Fighter 5 - nová generace bojovek

Vít Sedláček: "Před nějakou dobou jste se na Doupěti mohli začíst do preview nejnovějšího pokračování ságy Virtua Fighter, tehdy verze VF4 Final Tuned. Rok s rokem se sešel, staré arkády vystřídaly nové a konzole nové generace se derou na svět. A s nimi i nový Virtua Fighter." (celý článek)

Herní blesk: Stopařův průvodce po herní galaxii

Alan Jarrar: "Postalovský masakr v synagoze * Nachystejte spacáky, na PS3 jsem zpátky! * Planá předsevzetí herních tvůrců * Legendární Douglas Adams málem prvním vývojářem" (celý článek)

Plná hra: Runman Monster Fracas - utíkejte
Bleskovka dne: Tvůrci Postalu hájí svoji hru

Čtvrtek 19.11 ... Citová nálož

Recenze: Shadow of the Colossus – dílo génia

Karel Kališ: "Čas od času se objeví hra, která přináší zcela unikátní příspěvek do pokladnice herní zábavy. Před pár lety jím bylo ICO, dnes se tou hrou stal jeho následovník, Shadow of the Colossus. Proč se jedná o naprosto unikátní dílo, která s přehledem ničí veškerou konkrenci, se dozvíte v naší recenzi." (celý článek)

  

Nové hry na obzoru: Vzhůru do boje

Petr Kolář: "Bojujte proti ohni a dalším pohromám na straně Emergency 4 * Nebo se v boji přesuňte do starého Japonska v rámco bojovky Samurai Warriors: State of War * A kdo netrpí mořksou nemocí, toho čekají souboje lodní ve Warship Gunner 2" (celý článek)

Plná hra: Grims Challenge - statečné prasátko
Bleskovka dne: Hity od Namca pro letošní rok

Pátek 20.11. ... Stavíme ostošest

Preview: Tycoon City: New York – postavte si svou metropoli

Tomáš Vrána: "Člověk by nevěřil, kolik už vzniklo „tycoon“ her. Díky nim můžete spravovat snad vše, nač si jen vzpomenete. Od malých kaváren, přes luxusní hotely až po celé dopravní sítě. Prostřednictvím Tycoon City: New York však zajdete ještě dál. Což takhle vybudovat vlastní velkoměsto?" (celý článek)

  

Recenze: Asphalt: Urban GT 2 – rychlá kola na asfaltu

Vít Sedláček: "Z garáže vyjíždí Lamborghini Gallardo a mizí za obzorem. Za chvíli Kawasaki VN2000, Viper GTS-R a Saleen S7 Twin Turbo. Co je to? Asphalt Urban GT 2." (celý článek)

Týden v rubrice Plné hry - dobývání hradů

Tomáš Vrána: "Uplynulému týdnu v rubrice Plné hry jednoznačně kralovala výtečná real-time strategie Hrady, která je mimochodem z našich luhů a hájů. Krom nekonečného dobývání si zajezdíte i na snowboardu či okusíte vydařený remake legendárního Carmageddonu." (celý článek)

Plná hra: Riff - geometrie je věda
Bleskovka dne: Empire at War a Lockdown v demoverzích

Sobota 21.11. ... Víkendové stahování

Nová mega: Impérium vrací úder

Petr Kolář: "Nálož kvalitních demoverzí za tento týden vede dvojice Star Wars: Empire at War a Rainbow Six: Lockdown, které jsou následovány pěticí dalších. K tomu přidáváme videorecenzi na nového Prince, trailery a ukázky rozličných her." (celý článek)

  

AbecedaHer ve zkratce

AbecedaHer: "Na AbeceděHer se v uplynulém týdnu objevily nejen návody na Daemonicu či Constantine, ale i trainery například na nového Prince of Persia, čeština na Civilization 4 a mnoho dalšího." (celý článek)

Plná hra: Global Soldiers - klon Counter-Strike?
Bleskovka dne: WoW: The Burning Crusade na nových obrázcích

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A