Nový týden: Od New Yorku až po Moskvu

V uplynulém týdnu jsme byli snad všude. Nejdříve v Moskvě se Stalin Subway, V New Yorku s True Crime, v Persii s Princem, navštívili jsme pár dungeonů v D&D Online, tropy s Crysis a na samý závěr Itálii díky Šifře mistra Leonarda.
Nový týden: Od New Yorku až po Moskvu

Pondělí 24.4. ... Moskevská mise

Recenze: The Stalin Subway – buduj vlast!

Ladislav Nosákovec: "Soudruzi a soudružky, pozor! Představujeme vám příběh Gleba Suvorova, oddaného komunistického poručíka, který nás tenkrát vytáhl z pořádného průseru." (celý článek)

  

Preview: Mortal Kombat Armageddon – bitva všech bitev

Martin Demiger: "Poslední souboj dobra a zla na konzolích současné generace. Nevídaná podívaná a velkolepé pojetí bitek, jaké nemá v rámci bojovek konkurenci. Boje na zemi i ve vzduchu... Anebo třemi slovy: Mortal Kombat Armageddon." (celý článek)

Plná hra: Sint Nicolaas - jaký je Mikuláš?
Bleskovka dne: Nintendo a Square Enix pro mobily

Úterý 25.4. ... Far Cry má nástupce

Preview: Crysis – nástupce Far Cry

Martin Klekner: "Líbilo se vám Far Cry? Pak vás jistě potěšilo nedávno oznámené nepřímé pokračování této již téměř legendární FPS. A právě o něm si budeme povídat v dnešním preview." (celý článek)

  

Recenze: Tetris DS – klasika klasicky

Karel Kališ: "Tetris se znovu vrací na herní scénu. Pokolikáté už? Těžko říct. Naštěstí tvůrci přidali do letitého základu osvěžující dávku nových nápadů. Stačí to však na pořádnou hru? Nebo padající kostičky natrvalo skončily za herním zenitem? Odpověď najdete v recenzi." (celý článek)

Byznys hrátky: Za lepší konzole

Petr Kolář: "Microsoft hodlá vylepšit Xbox 360 * Kdo vyhraje válku médií příští generace? * Xbox 360 bude konečně i u nás * Ubisoft nevěří v Japonsko * Nintendo spolupracuje se Square Enix * Půjde cena PS2 dolů? * A další včetně střípků herního byznysu" (celý článek)

Plná hra: Club Busta Buena - hříšný tanec
Bleskovka dne: Další díl Brothers in Arms letos v létě

Středa 26.4. ... Dračí Doupě

Recenze – D&D Online: Stormreach – vzpomínka na Dračí Doupě

Martin Minář: "MMORPG scéna ji s napětím očekávala jako hru, která změní přístup k hraní masivních RPG. Naplnilo se očekávání? V čem se tak výrazně liší od jiných? Má smysl se jí vůbec zabývat nebo se vyplatí pokračovat v grindování nemrtvých ve Western Plaguelands? Na toto vše se vám pokusí odpovědět naše recenze." (celý článek)

  

OPS2, květnové číslo – padesáté narozeniny

Martin Zavřel: "Oficiální český Playstation 2 magazín slaví padesátiny a místo aby dárky přijímal, naděluje čtenářům. Vedle nástěnného kalendáře je to velký plakát se vzkříšenou Larou Croft, na jejíž nová dobrodružství najdete v časopise recenzi i hratelnou ukázku." (celý článek)

Plná hra: Bacteria 2 - návyková záležitost
Bleskovka dne: Vyšel nový firmware pro PSP

Čtvrtek 27.4. ... Modrá je dobrá

Recenze: Rogue Trooper – modrá pomsta

Martin Zavřel: "Klonovaná armáda vojáků, stvořená pro účely války na zamořených bojištích budoucnosti, je zrazena jejich nadřízenými. Jediný voják přežije, nesouce mysl i schopnosti jeho zavražděných spolubojovníků, elektronicky vtělených do pušky, batohu a helmy. Společně tvoří „armádu jednoho muže“ s jedinou misí… pomstou." (celý článek)

  

Score 147: Half-Life pokračuje

Martin Demiger: "Osmnáct recenzí, osm preview, trojnásobný zoom, tři témata a dvě plné hry. To je v kostce všechno, co nabízí nové číslo magazínu Score, potažmo jeho DVD příloha... Tedy pokud nebudeme počítat kvantum dalších článků a desítky jiných souborů, které můžete najít na DVD." (celý článek)

Plná hra: Big Vine - roste jako z vody
Bleskovka dne: Microsoft si jde pro herní reklamy

Pátek 28.4. ... Princ Perský na mobilech

Recenze: Prince of Persia: Two Thrones - ženy, víno, zpěv

Martin Demiger: "Sedmnáct let od vydání prvního dílu je série Prince of Persia stále hráčsky atraktivní. A nejen to – pochvaluje si ji i kritika, která nadšeně opěvovala všechny díly „novodobé“ trilogie. Tedy alespoň na PC a konzolích. Jak tomu bude v případě mobilní verze hry?" (celý článek)

  

Recenze: True Crime: New York City - GTA stokrát jinak

David Marák: "Po nepříliš zdařilém prvním díle máme tu čest setkat se v pořadí s již druhým pokračováním akční hry True Crime, která se tentokrát odehrává ve městě New York. Je pěknější, hratelnější a zábavnější než starší bratříček? Nebo se jedná o laciný klon GTA?" (celý článek)

Týden v rubrice Plné hry - síla zvyku

Tomáš Vrána: "Jak silná může být závislost na hře? Dost! Přesvědčí vás o tom nejlepší hra uplynulého týdne, kterou se stala Space Oddity. Mimo to se můžete těšit i na hromadu dalších skvělých titulů v čele s Trackmania Nations." (celý článek)

FlashFun: Gold Well - v roli zlatokopa

Flashfun: "V hlubinách naší planety se nachází mnoho nerostů a právě v Gold Well si můžete vyzkoušet, jaké to je těžit kupříkladu takové zlato. Musíte ale přitom dávat dobrý pozor na obyvatelstvo, které v těchto neslunných místech žije." (celý článek)

Bleskovka dne: Nintendo Revolution má nové jméno

Sobota 29.4. ... Leonardo šifruje

Nová mega: Tajemná šifra

Petr Kolář: "Čtveřice demoverzí, jedna lepší než druhá. Je libo nový Ghost Recon a Live for Speed, nebo raději Heroes of Annihilated Empires, či Šifru mistra Leonarda? Upoutávku na FIFA 06 World Cup, nebo české intro Prince z Persie? To vše a mnohé další vám přinášíme." (celý článek)

  

AbecedaHer ve zkratce

AbecedaHer: "V uplynulém týdnu se na AbeceděHer objevily nejen návody na hry jako Tomb Raider 7: Legend či Countdown, ale kupříkladu i cheaty na Tomb Raider 7: Legend nebo čeština na Need for Speed: Underground 2." (celý článek)

Plná hra: Got Moo - kravička Milka?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počítačem si zahrajete

Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počí…

Vývojáři se konečně naučili zveřejňovat přesné specifikace PC a k nim kvalitu nastavení a očekávaný výkon.

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry od českých a slovenských tvůrců

Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry o…

27.  10.  2020 | | 2 N/A