Nový týden: Odhalení Lary Croft

Návrat do Japonska s Onimusha: Dawn of Dream * Vyšlo nové papírové Doupě * Zasněte se u videorecenze na Oblivion * Jaká je konzolová Lara? * TOCA3 aneb počítačové Gran Turismo
Nový týden: Odhalení Lary Croft

Pondělí 10.4.

Recenze: Keepsake – skoro jako Harry Potter

Ladislav Nosákovec: "Prožijte společně se studentkou Lydií tajuplný příběh na univerzitě, ze které všichni za záhadných okolností zmizeli. " (celý článek)

  

Recenze: Onimusha: Dawn of Dream - návrat do Japonska

Karel Kališ: "Grandiózní Onimusha 3 měla být důstojným ukončením trilogie, leč Dawn of Dreams je zde a všechno začíná znovu. Feudální Japonsko trpí pod nadvládou zla a jen vaše hbité prsty dokáží vše zastavit. Dokázali tvůrci uvařit novou herní lahůdku nebo vám nastavovaná kaše poleze krkem? Recenze vám napoví." (celý článek)

Plná hra: The Smurfs: Greedy Bakeries - šmoulopekař

Úterý 11.4.

Doupě 16 – Oblivion, Tomb Raider a exkluzivní Scarface!

Jan Morkes: "Oblivion, všude jen Oblivion. I na obálce dubnového Doupěte jej najdete. Ale přes nepopíratelné kouzlo čtvrtého dílu slavné RPG série, není Doupě monotematické. Naopak – těšte se na recenze Tomb Raider: Legend, Full Spectrum Warrior 2, Dragon Quest 8. Přijdou i první dojmy ze Scarface, HOMAM 5 či Hitmana. A co teprve téma, speciál, plná hra a mnoho dalšího." (celý článek)

Recenze: Phoenix Wright: Ace Attorney – hra na právníky

Karel Kališ: "Chcete důkaz, že skvělá hra se dá vytvořit i bez nejnovějších grafických efektů, miliónů polygonů a vyleštěných CG animací? Phoenix Wright dokáže pohltit víc a to staví na jednoduché grafice, záplavě textu a originálním nápadu. Rozsudek padl a Phoenix byl shledán vinným. Nevíte z čeho? Verdikt najdete v recenzi." (celý článek)

  

Byznys hrátky: Herní krásky do magazínů pro pány

Petr Kolář: "JoWood vybírá reklamní děvčata * Z herní firmy do vězení * Bude brzy PSP2? * Game Developers Session 2006 * Microsoft koupil Lionhead * Čeští vývojáři Hra01 pro Sunflowers * A další včetně střípků herního byznysu" (celý článek)

Plná hra: Forward Always Forward - sbírejte diamanty

Středa 12.4.

Videorecenze: The Elder Scrolls: Oblivion – Splněné sny

Petr Kolář: "Kolik toho bylo o Oblivionu napsáno, to nikdo nezměří. Rozhodli jsme se tedy namísto klasického průvodce pro ukázku atmosféry, kterou hra oplývá. Namísto předvedení všech možností, které hra nabízí, vám přinášíme epizodu přímo z hraní. Co víc vám hru může přiblížit?" (celý článek)

  

První dojmy: Rogue Trooper – modrý mstitel

Martin Zavřel: " Planeta Nu-Earth, zdevastovaná nekonečnou válkou. Geneticky vypěstovaný bojovník s unikátními vlastnostmi se vydává napříč bojištěm na krvavou cestu pomsty. „Splinter Cell na steroidech v budoucnosti“, takovými slovy lze popsat novou akci od tvůrců Alien versus Predator." (celý článek)

Plná hra: Shanghai Mahjongg - čínská logická klasika

Čtvrtek 13.4.

Recenze: Tomb Raider: Legend – šťastná sedma

Karel Kališ: "Je těžké vylézt na vrchol, ale snadné z něj spadnout až úplně dolů. Lara Croft o tom ví svoje a právě teď se snaží usilovně šplhat. Tvůrci do nového Tomb Raidera dali hodně a teď konečně nastal čas zhodnotit plody jejich práce. Povedla se herní resuscitace nebo ne?" (celý článek)

  

Preview: Medieval 2 - středověk neskončil

Martin Demgier: "Znovu zaduní rohy. Znovu se zachvěje země. Znovu se šiky vojáků vrhnou vstříc náruči milosrdné smrti. Znovu bude téct krev a města hořet. A my budeme znovu u toho." (celý článek)

Plná hra: Townsburgh Power The Toy - ozubená kola

Pátek 14.4.

Recenze: Toca Race Driver 3 - Gran Turismo na PC

David Sláma: "Simulace rallye, závody formulí, hra o ježdění po oválu, off-road... opravdu je musím používat všechny? Ale kdeže – je tu přeci Toca Race Driver 3." (celý článek)

  

Recenze: Asterix and the Vikings - silák bez svalů

Martin Pavlíček: " Legendární animované postavičky Asterix a Oberix se znovu vrací na mobily. Zase jsou nalití kouzelným lektvarem až po uši a zase kosí proradné nepřátele po stovkách. Tentokrát bojují proti Vikingům. Ubráníte svou rodnou vesnici, anebo se z ní stane jen nicotná kolonie?" (celý článek)

Týden v rubrice Plné hry - Velikonoční duch

Tomáš Vrána: "Velikonoce jsou za dveřmi, což si žádá i nějaké tématické hry. Tento týden se objevily hned dvě ochutnávky, přičemž jedna z nich se stala hrou týdne. Zajímá vás, která to byla?" (celý článek)

FlashFun: Logrunner - chůze přes klády

Sobota 15.4.

FreeHra: 3D Pulsoid - další arkanoid?

David Marák: "Jak jen nalákat hráče na další a další arkanoid? Ať přemýšlím, jak přemýšlím, nic mě nenapadá. Co nového vlastně přináší tato hra? Řekl bych totiž, že zhola nic. A proč byste si ji měli zahrát? Tak to fakt nevím..." (celý článek)

3D Pulsoid 3D Pulsoid

Abecedaher ve zkratce

Abecedaher: "Návod na Oblivion - to je asi to nejdůležitější, co se na AbeceděHer v uplynulém týdnu objevilo. Nejdůležitější - ale zdaleka ne to jediné. Ovšem o tom ostatním se dočtete zde." (celý článek)

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A