Nový týden: PlayStation Portable je tady!

Recenze her Ridge Racer, Space Pirates, Call of Duty (mob) * Recenze PlayStation Portable * Recenze filmu Fantastická čtyřka * Byznys hrátky - Japonsko se sjednocuje * Doupě 9: Evropská výstava roku a Paradise Cracked ZDARMA * A další zajímavé články
Nový týden: PlayStation Portable je tady!

5x tip týdne: Recenze: Ridge Racer - nová generace útočíDoupě 9: Evropská výstava roku a Paradise Cracked ZDARMARecenze: PSP – revoluce dorazilaPrvní dojmy: FIFA 06 - když trávník voláPrvní dojmy: NHL 06 – bezstarostná jízda

Plná hra týdne: Zdarma: Star Fleet Tactics - Enterprise zasahuje

Pondělí - 29.8.2005 ... Rychlá kola a adrenalin v žilách!

Recenze: Ridge Racer - nová generace útočí

Martin Zavřel: "Revoluce mobilního hraní dorazí na naše pulty tento týden. Vy se nyní dozvíte, jak vypadá pokračování úspěšné série z PS2 po miniaturizaci a zda PlayStation do kapsy stojí za to. Tato recenze na hru pro PSP patří nejpovedenějšímu titulu z první vlny." (celý článek)

Recenze: film Fantastická čtyřka

Lukáš Bryksa: "Co se stane když dáte dohromady gumu, oheň, skálu a energetické výboje? Doma to nezkoušejte, ale v kině vypadá tato čtverka velice slušně, možná i Fantasticky. Pojďte s námi proto do dalšího komiksového dobrodružství." (celý článek)

Plná hra: Zdarma: Super Mario World - TNL - je zpět!

Bleskovka dne: Nintendo posiluje vlastní pozici

Úterý - 30.8.2005 ... Vychází Doupě 9

Doupě 9: Evropská výstava roku a Paradise Cracked ZDARMA

Jan Morkes: "Byli jsme na výstavě v Lipsku a přinášíme čerstvé dojmy z her NHL 06, FIFA 06, King Kong a NFS: Most Wanted. Popovídali jsme si s Hitmanem v obřím preview, vynesli ortel nad Bloodrayne 2 či Dungeon Siege 2. A jako bonus jsme přidali Paradise Cracked CZ." (celý článek)

  

Byznys hrátky - Japonsko se sjednocuje

Martin Boček, Petr Kolář: "Japonsko zažívá velké slučování společností * Everquest 2 vydělává na prodeji herních výdobytků * AMD nakonec nebojuje s Intelem * Jak vidí děti hraní * A samozřejmě nesmí chybět ani žebříčky prodejnosti her ve Velké Británii a v USA" (celý článek)

Plná hra: Zdarma: Star Fleet Tactics - Enterprise zasahuje

Bleskovka dne: Xbox 360 a paměti Infineon

Středa - 31.8.2005 ... Score 139 - Je to jenom hra

Score 139 - Je to jenom hra

Petr Kolář: "Pokud máte pro strach uděláno, nezastaví vás ani obálka Score 139. Teda kdo by se bál malé holčičky, pokud se zrovna nejedná o hrdinku FEAR. Podívejme se, zda se bát i obsahu." (celý článek)

Plná hra: Zdarma: OSW Ballz 2 - jednoduše kulaté

Bleskovka dne: Spielbergovi hoši v Call of Duty 2

Čtvrtek - 1.9.2005 ... Recenze PlayStation Portable

Recenze: PSP – revoluce dorazila

Martin Zavřel: "Kapesní PlayStation vstoupil na pulty českých obchodů – a podle všeho se tam dlouho neohřeje. Objednávky převýšily očekávání Sony dvojnásobně. My vám nyní nabízíme ortel nad walkmanem nového tisíciletí, než o jeho úspěchu rozhodnou v budoucnu vydané hry a vy sami svými penězi." (celý článek)

První dojmy: FIFA 06 - když trávník volá

Petr Kolář: "Dlouho očekávaná demoverze FIFA 06 dorazila a to je popud pro nás ji ihned zahrát. Po hodinách na pažitu tak můžeme říci, zda se letos dočkáme revoluce. Kopačky nazout, gamepady připravit a vzhůru na hřiště." (celý článek)

  

Nové hry na obzoru: pokračování Ganglandu

Jan Horčík: "Gangesterky pořád letí, čehož hodlají využít vývojáři ze Sirius Games a připravují pokračování své povedené strategie Gangland * Originální S2 Games představili druhý díl své multiplayerové akce - Savage 2: A Tortured Soul * A nakonec jsou tu Team 6 Games s akčním simulátorem Pacific Liberation Force" (celý článek)

    

Plná hra: Zdarma: Rewersi - logika na mobilu

Bleskovka dne: Přiznal se k počítačovému pirátství

Pátek - 2.9.2005 ... První dojmy z NHL 06

První dojmy: NHL 06 – bezstarostná jízda

Ladislav Nosákovec: "Rok se s rokem sešel, a jelikož podzim klepe na dveře, můžeme mimo jiné očekávat hokejový příděl, který vyjede z propocených šaten EA Sports co nevidět. Oblíbenou sérii NHL poznamenala roční výluka, stalo se něco podobného i ročníku s číslovkou 06?" (celý článek)

  

Recenze: Space Pirates – satanovo dílo

Karel Kališ: "Varování ministerstva herního zdraví. Jakýkoliv kontakt s tímto produktem může vyvolat nezastavitelné záchvaty smíchu, pocit nevolnosti, v krajních případech i ztrátu herní chuti či smrt." (celý článek)

Call of Duty - druhá světová do kapsy

Vít Sedláček: "Na lidském neštěstí se dá vždycky dobře vydělat. Kdo by dnes ztrácel čas nějakým pošťuchováním, honičkami nebo tahanicemi. Když už konflikt, tak válka. A když válka, tak světová. A když světová, tak ta druhá. Že by to mohla být i zábava? Rozhodně to zní slibně." (celý článek)

Plná hra: Zdarma: Meteor 2: akce pro každého

Bleskovka dne: GALERIE: TES4: Oblivion

Sobota - 3.9.2005 ... Stahujte nová dema a videa!

Nová Mega - Sportovní týden

Petr Kolář: "Tento týden si budou fanoušci sportovních her dlouho pamatovat. Dema NHL a FIFA nevycházejí denně. Přidejme si k tomu plnou verzi Nexuiz a máme slušnou dávku. A to nemluvíme o filmech, třeba k Kindred Blades, Rainbow Six, nebo série o Battlefield 2." (celý článek)

Plná hra: Zdarma: Trackballs - koulení je zábava

Bleskovka dne: Vytvořte si vlastní FPS

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |