Nový týden: Počítačové hry a násilí - kam ten svět spěje?

vytisknout velikost písma
Recenze her Zoo Empire, Mortyr 2, * Preview Tom Clancy`s Splinter Cell: Chaos Theory * Počítačové hry a násilí - kam ten svět spěje? * Byznys hrátky: Bude Mafia 2? * Herní blesk: Half-Life 2 aneb "What the fuck is this?" * A spousta dalších zajímavých článků!
Nový týden: Počítačové hry a násilí - kam ten svět spěje?

5x tip týdne:  Počítačové hry a násilí - kam ten svět spěje?, Herní blesk: Half-Life 2 aneb "What the fuck is this?"Nové hry na obzoru: vzhůru do Hvězdné Brány, Recenze: Mortyr 2 – zničte stroj času!

Plná hra týdne: Metropole Action X - pouliční boj 

Pondělí - 22.11.2004 ... Zoo Empire, huh?

Recenze: Zoo Empire - splňte si dětský sen!

Ladislav Nosákovec: "Každý z nás už určitě v nějaké té zoologické zahradě byl, většina ale patrně jen jako běžný návštěvník. Možná vás zajímá, jak vypadá každodenní práce člověka, pro kterého jsou zvířata obživou a potěšením zároveň. Takovou příležitost vám dává právě Zoo Empire, díky němuž si můžete vyzkoušet, že být manažerem vlastní zoo nemusí být vůbec snadné." (celý článek)

   

Plná hra: Light Driver 2 - znovu na silnici

Bleskovka dne: Half-Life 3...ano nebo ne?

Úterý - 23.11.2004 ... A ta Mafia 2, byla by?

Byznys hrátky: Bude Mafia 2?

Martin Boček: "Bude Mafia 2 a Vietcong 2? * Xbox 2 bude kompatibilní s PC? Už je to tak! * Podrobnosti o datadisku k Doomovi 3 * První datadisk k Sims 2 na obzoru * Gran Turismo 4 odloženo! * Počítačové hry a realita v jednom * Nintendo DS se již prodává * A samozřejmě nemohou chybět nezbytné tabulky" (celý článek)

Tom Clancy`s Splinter Cell: Chaos Theory – protřepat, nemíchat

Martin Demiger: "Jsou to již dva roky, co jsme se poprvé setkali s dobrodružstvími tajného agenta Sama Fishera. Kdo by tehdy tušil, že tato série si získá takovou oblibu? Vskutku málokdo; ovšem o obrovské popularitě svědčí i to, že se připravuje již třetí díl Splinter Cell, jemuž se podrobně věnuje dnešní preview." (celý článek)

   

Plná hra: Chequered Flag - s větrem o závod

Bleskovka dne: World of Warcraft už je na světě

Středa - 24.11.2004 ... Recenzujeme Mortyr 2

Recenze: Mortyr 2 – zničte stroj času!

Martin Demiger: "První díl Mortyr díru do světa neudělal a právě z tohoto důvodu se nic podobného nečekalo ani od pokračování, o němž rovněž nebylo mnoho napsáno. Mortyr 2 je už ale tady a v naší recenzi vám odpovíme na otázku, jaký vlastně je." (celý článek)

   

Plná hra: Metropole Action X - pouliční boj

Bleskovka dne: Star Wars KOTOR 2: The Sith Lords je gold pro Xbox

Čtvrtek - 25.11.2004 ... Násilí znovu zasahuje

Počítačové hry a násilí - kam ten svět spěje?

Vít Sedláček: "Znáte to. Sotva pár nezletilých magorů přepadne touha znásilňovat, mučit a vraždit a jejich hormonálně přetížené nervové soustavy nezpracují fakt, že si koledují o vážný problém, s odborníky na slovo vzatými se hned roztrhne pytel. Všichni šíří svoje evangelium obdivuhodným unisono: za všechno násilí tohoto světa můžou počítačové hry a za našich mladých let se nic takového netrpělo." (celý článek)

   

Nové hry na obzoru: vzhůru do Hvězdné Brány

Jan Horčík: "Tentokrát tu máme samé malé, ale nadějné projekty evropských firem. První je zajímavá kreslená adventura Martin Mystére, pak je tu nová ruská válečná akce East Front a nakonec netrpělivě očekávaná hra založena na licenci seriálu Hvězdná Brána, nazvaná Stargate SG-1: The Alliance." (celý článek)

   

Plná hra: Bush Shoot-out - Bush v obležení

Bleskovka dne: Kdo si koupil Civilizaci?

Pátek - 26.11.2004 ... Co máte nejraději na Half-Life 2?

Herní blesk: Half-Life 2 aneb "What the fuck is this?"

Jan Horčík: "Half-Life 2 pořádně rozvířil dosud klidné vody herního světa, stejně jako Valve, když zablokovali 20 000 účtů k jejich distribučnímu systému Steam. A co se děje jinak? World of Warcraft dorazí do Evropy se zpožděním. Xbox bude mít tři verze. A tak vůbec..." (celý článek)

   

Tin Soldiers: Alexander the Great – na velikosti záleží!

Martin Demiger: "Alexander Veliký není jen známá postava světových dějin, dobyvatel toho největšího formátu, skvělý vojevůdce a stratég, ale také hlavní hrdina dnešní hry. Tin Soldiers ovšem není jen tak ledajakou strategií, nabízí totiž originální tahový systém. Obrázek o něm se vám pokusí poskytnout dnešní recenze…" (celý článek)

   

Plná hra: Týden v rubrice Plné hry: silné stroje a ženy a  BMX Tricks 2 - triky v letu

Bleskovka dne  Postal 2 v prodeji

Sobota - 27.11.2004 ... Stahujte demo MTX Mototrax

Nová mega: stahujte MTX Mototrax

Jan Horčík: "Demoverze povedené motokrosové závodní hry MTX Mototrax, tahové strategie Spartan nebo do stejného žánru spadajících Tin Soldiers: Alexander The Great. Krom toho si můžete stáhnout i výtečná nová videa z takových pecek jako Dragonshard nebo Earth 2160 a vaší pozornosti by neměl ujít ani HL2 deathmatch mod." (celý článek)

Plná hra: AS-Solitaire - ženy a karty

Bleskovka dne: Doom3 žije pod Linuxem

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pastvu pro oči

Nejnovější úprava dělá ze hry GTA 5 pa…

Grand Theft Auto 5 má za sebou již spoustu grafických modifikací. Ta nejnovější ale nastavuje novou laťku grafických orgií.

4.  8.  2017 | | 2 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |