Nový týden: Počítačové hry a násilí - kam ten svět spěje?

Recenze her Zoo Empire, Mortyr 2, * Preview Tom Clancy`s Splinter Cell: Chaos Theory * Počítačové hry a násilí - kam ten svět spěje? * Byznys hrátky: Bude Mafia 2? * Herní blesk: Half-Life 2 aneb "What the fuck is this?" * A spousta dalších zajímavých článků!
Nový týden: Počítačové hry a násilí - kam ten svět spěje?

5x tip týdne:  Počítačové hry a násilí - kam ten svět spěje?, Herní blesk: Half-Life 2 aneb "What the fuck is this?"Nové hry na obzoru: vzhůru do Hvězdné Brány, Recenze: Mortyr 2 – zničte stroj času!

Plná hra týdne: Metropole Action X - pouliční boj 

Pondělí - 22.11.2004 ... Zoo Empire, huh?

Recenze: Zoo Empire - splňte si dětský sen!

Ladislav Nosákovec: "Každý z nás už určitě v nějaké té zoologické zahradě byl, většina ale patrně jen jako běžný návštěvník. Možná vás zajímá, jak vypadá každodenní práce člověka, pro kterého jsou zvířata obživou a potěšením zároveň. Takovou příležitost vám dává právě Zoo Empire, díky němuž si můžete vyzkoušet, že být manažerem vlastní zoo nemusí být vůbec snadné." (celý článek)

   

Plná hra: Light Driver 2 - znovu na silnici

Bleskovka dne: Half-Life 3...ano nebo ne?

Úterý - 23.11.2004 ... A ta Mafia 2, byla by?

Byznys hrátky: Bude Mafia 2?

Martin Boček: "Bude Mafia 2 a Vietcong 2? * Xbox 2 bude kompatibilní s PC? Už je to tak! * Podrobnosti o datadisku k Doomovi 3 * První datadisk k Sims 2 na obzoru * Gran Turismo 4 odloženo! * Počítačové hry a realita v jednom * Nintendo DS se již prodává * A samozřejmě nemohou chybět nezbytné tabulky" (celý článek)

Tom Clancy`s Splinter Cell: Chaos Theory – protřepat, nemíchat

Martin Demiger: "Jsou to již dva roky, co jsme se poprvé setkali s dobrodružstvími tajného agenta Sama Fishera. Kdo by tehdy tušil, že tato série si získá takovou oblibu? Vskutku málokdo; ovšem o obrovské popularitě svědčí i to, že se připravuje již třetí díl Splinter Cell, jemuž se podrobně věnuje dnešní preview." (celý článek)

   

Plná hra: Chequered Flag - s větrem o závod

Bleskovka dne: World of Warcraft už je na světě

Středa - 24.11.2004 ... Recenzujeme Mortyr 2

Recenze: Mortyr 2 – zničte stroj času!

Martin Demiger: "První díl Mortyr díru do světa neudělal a právě z tohoto důvodu se nic podobného nečekalo ani od pokračování, o němž rovněž nebylo mnoho napsáno. Mortyr 2 je už ale tady a v naší recenzi vám odpovíme na otázku, jaký vlastně je." (celý článek)

   

Plná hra: Metropole Action X - pouliční boj

Bleskovka dne: Star Wars KOTOR 2: The Sith Lords je gold pro Xbox

Čtvrtek - 25.11.2004 ... Násilí znovu zasahuje

Počítačové hry a násilí - kam ten svět spěje?

Vít Sedláček: "Znáte to. Sotva pár nezletilých magorů přepadne touha znásilňovat, mučit a vraždit a jejich hormonálně přetížené nervové soustavy nezpracují fakt, že si koledují o vážný problém, s odborníky na slovo vzatými se hned roztrhne pytel. Všichni šíří svoje evangelium obdivuhodným unisono: za všechno násilí tohoto světa můžou počítačové hry a za našich mladých let se nic takového netrpělo." (celý článek)

   

Nové hry na obzoru: vzhůru do Hvězdné Brány

Jan Horčík: "Tentokrát tu máme samé malé, ale nadějné projekty evropských firem. První je zajímavá kreslená adventura Martin Mystére, pak je tu nová ruská válečná akce East Front a nakonec netrpělivě očekávaná hra založena na licenci seriálu Hvězdná Brána, nazvaná Stargate SG-1: The Alliance." (celý článek)

   

Plná hra: Bush Shoot-out - Bush v obležení

Bleskovka dne: Kdo si koupil Civilizaci?

Pátek - 26.11.2004 ... Co máte nejraději na Half-Life 2?

Herní blesk: Half-Life 2 aneb "What the fuck is this?"

Jan Horčík: "Half-Life 2 pořádně rozvířil dosud klidné vody herního světa, stejně jako Valve, když zablokovali 20 000 účtů k jejich distribučnímu systému Steam. A co se děje jinak? World of Warcraft dorazí do Evropy se zpožděním. Xbox bude mít tři verze. A tak vůbec..." (celý článek)

   

Tin Soldiers: Alexander the Great – na velikosti záleží!

Martin Demiger: "Alexander Veliký není jen známá postava světových dějin, dobyvatel toho největšího formátu, skvělý vojevůdce a stratég, ale také hlavní hrdina dnešní hry. Tin Soldiers ovšem není jen tak ledajakou strategií, nabízí totiž originální tahový systém. Obrázek o něm se vám pokusí poskytnout dnešní recenze…" (celý článek)

   

Plná hra: Týden v rubrice Plné hry: silné stroje a ženy a  BMX Tricks 2 - triky v letu

Bleskovka dne  Postal 2 v prodeji

Sobota - 27.11.2004 ... Stahujte demo MTX Mototrax

Nová mega: stahujte MTX Mototrax

Jan Horčík: "Demoverze povedené motokrosové závodní hry MTX Mototrax, tahové strategie Spartan nebo do stejného žánru spadajících Tin Soldiers: Alexander The Great. Krom toho si můžete stáhnout i výtečná nová videa z takových pecek jako Dragonshard nebo Earth 2160 a vaší pozornosti by neměl ujít ani HL2 deathmatch mod." (celý článek)

Plná hra: AS-Solitaire - ženy a karty

Bleskovka dne: Doom3 žije pod Linuxem

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce