Nový týden: Počítačové hry a násilí - kam ten svět spěje?

Recenze her Zoo Empire, Mortyr 2, * Preview Tom Clancy`s Splinter Cell: Chaos Theory * Počítačové hry a násilí - kam ten svět spěje? * Byznys hrátky: Bude Mafia 2? * Herní blesk: Half-Life 2 aneb "What the fuck is this?" * A spousta dalších zajímavých článků!
Nový týden: Počítačové hry a násilí - kam ten svět spěje?

5x tip týdne:  Počítačové hry a násilí - kam ten svět spěje?, Herní blesk: Half-Life 2 aneb "What the fuck is this?"Nové hry na obzoru: vzhůru do Hvězdné Brány, Recenze: Mortyr 2 – zničte stroj času!

Plná hra týdne: Metropole Action X - pouliční boj 

Pondělí - 22.11.2004 ... Zoo Empire, huh?

Recenze: Zoo Empire - splňte si dětský sen!

Ladislav Nosákovec: "Každý z nás už určitě v nějaké té zoologické zahradě byl, většina ale patrně jen jako běžný návštěvník. Možná vás zajímá, jak vypadá každodenní práce člověka, pro kterého jsou zvířata obživou a potěšením zároveň. Takovou příležitost vám dává právě Zoo Empire, díky němuž si můžete vyzkoušet, že být manažerem vlastní zoo nemusí být vůbec snadné." (celý článek)

   

Plná hra: Light Driver 2 - znovu na silnici

Bleskovka dne: Half-Life 3...ano nebo ne?

Úterý - 23.11.2004 ... A ta Mafia 2, byla by?

Byznys hrátky: Bude Mafia 2?

Martin Boček: "Bude Mafia 2 a Vietcong 2? * Xbox 2 bude kompatibilní s PC? Už je to tak! * Podrobnosti o datadisku k Doomovi 3 * První datadisk k Sims 2 na obzoru * Gran Turismo 4 odloženo! * Počítačové hry a realita v jednom * Nintendo DS se již prodává * A samozřejmě nemohou chybět nezbytné tabulky" (celý článek)

Tom Clancy`s Splinter Cell: Chaos Theory – protřepat, nemíchat

Martin Demiger: "Jsou to již dva roky, co jsme se poprvé setkali s dobrodružstvími tajného agenta Sama Fishera. Kdo by tehdy tušil, že tato série si získá takovou oblibu? Vskutku málokdo; ovšem o obrovské popularitě svědčí i to, že se připravuje již třetí díl Splinter Cell, jemuž se podrobně věnuje dnešní preview." (celý článek)

   

Plná hra: Chequered Flag - s větrem o závod

Bleskovka dne: World of Warcraft už je na světě

Středa - 24.11.2004 ... Recenzujeme Mortyr 2

Recenze: Mortyr 2 – zničte stroj času!

Martin Demiger: "První díl Mortyr díru do světa neudělal a právě z tohoto důvodu se nic podobného nečekalo ani od pokračování, o němž rovněž nebylo mnoho napsáno. Mortyr 2 je už ale tady a v naší recenzi vám odpovíme na otázku, jaký vlastně je." (celý článek)

   

Plná hra: Metropole Action X - pouliční boj

Bleskovka dne: Star Wars KOTOR 2: The Sith Lords je gold pro Xbox

Čtvrtek - 25.11.2004 ... Násilí znovu zasahuje

Počítačové hry a násilí - kam ten svět spěje?

Vít Sedláček: "Znáte to. Sotva pár nezletilých magorů přepadne touha znásilňovat, mučit a vraždit a jejich hormonálně přetížené nervové soustavy nezpracují fakt, že si koledují o vážný problém, s odborníky na slovo vzatými se hned roztrhne pytel. Všichni šíří svoje evangelium obdivuhodným unisono: za všechno násilí tohoto světa můžou počítačové hry a za našich mladých let se nic takového netrpělo." (celý článek)

   

Nové hry na obzoru: vzhůru do Hvězdné Brány

Jan Horčík: "Tentokrát tu máme samé malé, ale nadějné projekty evropských firem. První je zajímavá kreslená adventura Martin Mystére, pak je tu nová ruská válečná akce East Front a nakonec netrpělivě očekávaná hra založena na licenci seriálu Hvězdná Brána, nazvaná Stargate SG-1: The Alliance." (celý článek)

   

Plná hra: Bush Shoot-out - Bush v obležení

Bleskovka dne: Kdo si koupil Civilizaci?

Pátek - 26.11.2004 ... Co máte nejraději na Half-Life 2?

Herní blesk: Half-Life 2 aneb "What the fuck is this?"

Jan Horčík: "Half-Life 2 pořádně rozvířil dosud klidné vody herního světa, stejně jako Valve, když zablokovali 20 000 účtů k jejich distribučnímu systému Steam. A co se děje jinak? World of Warcraft dorazí do Evropy se zpožděním. Xbox bude mít tři verze. A tak vůbec..." (celý článek)

   

Tin Soldiers: Alexander the Great – na velikosti záleží!

Martin Demiger: "Alexander Veliký není jen známá postava světových dějin, dobyvatel toho největšího formátu, skvělý vojevůdce a stratég, ale také hlavní hrdina dnešní hry. Tin Soldiers ovšem není jen tak ledajakou strategií, nabízí totiž originální tahový systém. Obrázek o něm se vám pokusí poskytnout dnešní recenze…" (celý článek)

   

Plná hra: Týden v rubrice Plné hry: silné stroje a ženy a  BMX Tricks 2 - triky v letu

Bleskovka dne  Postal 2 v prodeji

Sobota - 27.11.2004 ... Stahujte demo MTX Mototrax

Nová mega: stahujte MTX Mototrax

Jan Horčík: "Demoverze povedené motokrosové závodní hry MTX Mototrax, tahové strategie Spartan nebo do stejného žánru spadajících Tin Soldiers: Alexander The Great. Krom toho si můžete stáhnout i výtečná nová videa z takových pecek jako Dragonshard nebo Earth 2160 a vaší pozornosti by neměl ujít ani HL2 deathmatch mod." (celý článek)

Plná hra: AS-Solitaire - ženy a karty

Bleskovka dne: Doom3 žije pod Linuxem

Nejnovější komentáře