Nový týden: Poklekněte, přichází Caesar

Co přinesl uplynulý týden? FIFA 2006 World Cup Germany, Metroid Prime: Hunters, Rise of Nations: Rise of Legends, Drakengard 2 a Mission: Impossible 3 v recenzi * Caesar 4 a Talkman v prvních dojmech * Preview her Okami a Heavy Rain * A desítky dalších pravidelných článků, downloadů a novinek
Nový týden: Poklekněte, přichází Caesar

Pondělí 5.6. ... Mistrovství se blíží

Recenze: FIFA 2006 World Cup Germany – Češi, do toho

David Marák: "S přicházejícím mistrovství světa ve fotbale se již tradičně dostává na pulty obchodů i jeho herní zpracování. Je lepší než FIFA 2006? A dočkáme se konečně něčeho pořádného? Uvidíme." (celý článek)

  

Preview: Okami - japonské omalovánky

Martin Zavřel: "Nová hra od japonských vývojářů ze studia Capcom vám přisoudí roli vlčí bohyně Amaterasu, přírodních sil a kaligrafické magie. Vaším úkolem bude vrátit život do šednoucího světa, utlačovaného nadpřirozenými silami. To vše v nevídané grafice vodovkových omalovánek." (celý článek)

Plná hra: Sweet Dreams - jste nebojsové?

Úterý 6.6. ... Nové Doupě

Doupě 18 - Hitman, HOMAM 5 a E3 speciál!

Jan Morkes: "Vše, co byste rádi věděli o E3! Dojmy z hraní oznámených titulů, představení konzolí nové generace, E3 babes, pohled do zákulisí výstavy i reportáž z Los Angeles. Nejúplnější pohled na nejznámější herní veletrh na světě! A k tomu recenze největších pecek, pravidelné oblíbené rubriky, rozhovory a plná hra. To vše jen v červnovém Doupěti." (celý článek)

  

Recenze: Metroid Prime: Hunters – další díl do série

Lukáš Čamra: "Poslušně hlásím, že Metroid je opět zde. A opět přináší revoluci - v podobě první FPS akce určené primárně pro herní systém Nintendo DS. Nejedná se ale o 20 let staré téma, které nemá dnešním hráčům už nic nabídnout? A není to moc velká troufalost přivést first-person akci na handheld? Dočtete se v naší recenzi." (celý článek)

V. ročník Mistrovství ČR v bojovkách na Playstation2

Host Doupěte: "Znáte ten pocit, že někde tam venku na vás něco čeká a vy nevíte co to je, ale toužíte toho dosáhnout? A zažíváte jej při hraní bojovek? Pokud ano, je zde akce určená přesně pro vás: pátý ročník Mistrovství ČR v bojovkách na PS2 se blíží, ale místa pro další účastníky stále jsou! A i vy jste srdečně zváni." (celý článek)

Byznys hrátky: Co je vlastně next gen

Petr Kolář: "Nintendo Wii nemá být next-gen * Microsoft kritizuje Blu-Ray u PS3 * Akcie Electronic Arts na vzestupu * Tři miliony dolarů na tvorbu her * Už i PSP bude mít svůj modchip * Která konzole je největší ze všech? * A další tržní novinky" (celý článek)

Středa 7.6. ... Říše Legend

Recenze: Rise of Nations: Rise of Legends – fantaskní strategie

Karel Kališ: "Mechaničtí pavouci? Budiž. Přerostlí škorpióni? I to se dá zkousnout. Létající talíře? Proč ne. Ale tohle všechno dohromady v jedné hře a navíc real-time strategii? To může skončit jen buď absolutní pohromou či nově vyšlou herní hvězdou. Na kterou variantu si vsázíte?" (celý článek)

  

Recenze: Drakengard 2 – hra na draka

Karel Kališ: "Jedí draci princezny? To se v této hře nedozvíte, ovšem dštění ohnivých plamenů si užijete do sytosti. Square Enix přinášejí druhý pokus o epický výlet do země, kde tito bájní létající ještěři slouží coby děsivě účinný válečný prostředek. Vyšlo to tentokrát?" (celý článek)

Herní Blesk - Hot Cofee pro HL2

David Marák: "Chtěli byste vidět obnaženou Alyx z Half Life 2? A co takhle ji svléknout Gravity gunem? * Fallout 3 a datadisky pro Oblivion v ohrožení. Důvodem je marketingový neúspěch prodeje posledního dílu slavné série The Elder Scrolls." (celý článek)

Plná hra: Power Rangers: Dino Thunder Episode 1 - morfujeme!

Čtvrtek 8.6. ... Kdo nemluví s námi, mluví proti nám

První dojmy: Talkman – talentovaný virtuální papoušek

Martin Zavřel: "Majitelé kapesního Nintenda DS mohou nosit po kapsách roztomilá virtuální štěňátka, ale co majitelé kapesní Playstation? Nyní mají možnost vložit do svých přístrojů roztomilého virtuálního papouška. Ten navíc umí tlumočit vaše slova i věty do několika světových jazyků." (celý článek)

Preview: Heavy Rain - pořádný interaktivní film

Petr Kolář: "Před léty byl pojem interaktivní film synonymem pro nejhorší brak mezi hrami, v současné době se však zdá, že již tomu tak není. Pokud se vám zalíbila hra Fahrenheit, můžete si být skoro jistí, že vás zaujme i Heavy Rain od stejných autorů." (celý článek)

Plná hra: Tower of Goo UNLIMITED! - bez limitu

Pátek 9.6. ... Dozvuky E3

E3 dojmy: Caesar 4 – herní císař

Alan Jarrar: "Nachystejte červený koberec! Již v září letošního roku k nám zavítá syn hlavy strategické říše. Ještě nikdo jej nikdy neviděl, ale říká se, že vypadá úžasně a prý se potatil. Máme se zkrátka nač těšit." (celý článek)

  

Recenze: Mission: Impossible 3 - nic není nemožné

Martin Pavlíček: "Není nemožné propadnout a opakovat ročník. O tom bych vám mohl vyprávět. Není nemožné prohrát volby a ztrapnit se pak před celým národem. O tom by vám zase mohl vyprávět Jiří Paroubek. Ale prostřílet se stovkami elitně vycvičených nepřátel? To zvládá jen Tom Cruise alias člen speciální jednotky Ethan Hunt." (celý článek)

Týden v rubrice Plné hry - stavění mostů

Tomáš Vrána: "Po celý uplynulý týden jste si prostřednictvím serveru FreeHry.cz mohli vyzkoušet kůži teroristy, trojrozměrného hada a zbrusu nový pinball. Šampionem srdcí redaktorů se však stal Tower of Goo Unlimited!, v němž se oddáte stavění a fyzikálním zákonům." (celý článek)

FlashFun: Mahjong - samé obrázky

FlashFun: "Logických hříček není nikdy dost. Mahjong je klasika všech klasik, kterou by si správný hráč neměl nechat ujít. Cíl spočívá v tom odstranit z obrazovky veškeré čtverečky, čehož dosáhnete spojováním stejných obrázků." (celý článek)

Sobota 10.6. ... Mega, stovky meg

Nový mega: Přišel jsem a viděl

Petr Kolář: "Dnešní mega jsou nacpaná různými upoutávkami a ukázkami nových titulů. Ať už si vezmeme upoutávku na Heavy Rain, Vanguard, Bet on Soldier: Blood of Sahara, nebo třeba výtečnou upoutávku na českou hru El Matador, najdete si nejspíše tu svoji. Vzhůru do výběru." (celý článek)

  

AbecedaHer ve zkratce

AbecedaHer: "V uplynulém týdnu jste na AbeceděHer mohli najít mimo jiné návod na Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth 2 a Emergency 4: Global Fighters for Life, češtiny na Godfather či Desperados 2, cheaty na nového Hitmana a spoustu dalších věcí." (celý článek)

Plná hra: Widelands - The Settlers zdarma

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A