Nový týden: recenze Empire Earth 2

Recenze her The Sims 2: Univerzity, Empire Earth 2, Hunting Ground, Heavyweight Thunder, Champions of Norrath, Champions: Return to Arms, Cops 2170: Power of Law * Červnové Doupě: Strategická smršť s Age of Empires v čele * Nové hry na obzoru: Ženskýýý! * Nová mega plná videí z E3! * A další články

5x tip týdne: Recenze: Empire Earth 2 - novátor přicházíČervnové Doupě: Strategická smršť s Age of Empires v čeleRecenze: Haunting Ground – kdo uteče, přežijeNové hry na obzoru: Ženskýýý!Recenze: Sims 2 University - škola je zábava!

Plná hra týdne: Zdarma: Robots Power on! - C&C zdarma!

Pondělí - 23.5.2005 ... Recenze Empire Earth 2

Recenze: Empire Earth 2 - novátor přichází

Jan Horgoš: "Mnohými očekávané, jinými dopředu zatracované pokračování úspěšné realtimeové strategie je tady. Již předchozí díl vyrazil mnohým dech svojí rozsáhlostí. A co jeho pokračování? Také vyráží dech? Nebo je jen dalším pokusem o návrat zašlé slávy budovatelských RTS? Dočtete se v naší recenzi." (celý článek)

   

Recenze: Champions of Norrath – svět EverQuestu volá

Karel Kališ: "Nedávno se na trhu objevil Champions: Return to Arms a my jsme si s hrůzou uvědomili, že recenzi na původní hru jste si u nás přečíst nemohli. Tedy až dosud. Chybu napravujeme a přinášíme vám v jeden den obě recenze. Takže se připravte, podíváme se, co konkurent perfektního Baldurs Gate: Dark Alliance skrývá." (celý článek)

  

Recenze: Champions: Return to Arms – další nálož akce

Karel Kališ: "Tak vy jste si mysleli, že to je konec? Že prostě pozabíjíte milion plus nepřátel, zachráníte svět a máte padla? Tak to tedy ani náhodou, hybaj zpátky do zbraně. Nepoučitelné zlo totiž opět vystrkuje růžky. Pokud vás zajímá, co přináší druhý díl Champions of Norrath, našli jste svůj cíl." (celý článek)

  

Obrazárna: Přivítejte Battlefront 2 a nového Tony Hawka

Martin Demiger: "Šílenství jménem E3 už máme sice za sebou, to ovšem neznamená, že by se vyčerpala zásoba skvělých obrázků z připravovaných her. Důkazem může být i náš nový, výstižně pojmenovaný seriál Obrazárna, v jehož premiérovém dílů vám představíme hned několik potenciálních pecek. Battlefront 2, Black & White 2, Tony Hawk`s American Wasteland... A to je jen malá ukázka." (celý článek)

  
  

Plná hra: Zdarma: Robots Power on! - C&C zdarma!

Bleskovka dne: Half-Life 2 Aftermath přeci jen v krabici

Úterý - 24.5.2005 ... Červnové Doupě na stáncích

Červnové Doupě: Strategická smršť s Age of Empires v čele

Jan Morkes: "I když jsou to většinou akční hry, které vévodí stranám herních časopisů, červnové Doupě opanovaly strategie. Na 100 stranách časopisu najdete recenzi Imperial Glory, Cossacks 2 a obsáhlé preview Age of Empires 3. Milovníci akce také nepřijdou zkrátka, čeká je recenze Doomu 3 na Xboxu a PCčkový Pariah. A jako malý bonus překvapení léta – geniální Psychonauts. To vše za bezkonkurenčních 29 nebo 79 Kč (s DVD)!" (celý článek)

  

Recenze: Cops 2170: Power of Law

Jiří Mataj: "Studio Mist Land nedávno přišlo s pokusem navázat na tradici taktických tahových her na PC. Jejich pokus se ale značně vymknul kontrole a tak se musí stařičké Ufo touto dobou v hrobě obracet, ne-li metat kotrmelce. Představuji vám do češtiny přeložený výsměch žánru a počítačovým hrám všeobecně - Cops 2170." (celý článek)

  

Warcraft – desková hra

Radim Vítek: "Warcraft zná dnes každý. nejdříve se prosadil jako série real-time strategií, potom jako knižní série, jako online RPG... A nyní se pokouší prorazit i na poli deskových her. Jak se mu asi povede tentokrát? Jestli bude úspěšný či nikoli se pokusíme zjistit v následujícím článku." (celý článek)

Plná hra: Zdarma: Exklusivně: Minigolf - čtyři hry v jedné!

Bleskovka dne: Mozek v počítači? Už kolem roku 2050!

Středa - 25.5.2005 ... Recenze Heavyweight Thunder

Recenze: Heavyweight Thunder – hon za pásem šampiona

Přemysl Víška, Ivan Platonov: "Ve snaze nahnat ztracený čas a ukončit dlouhé roky ticha, se vývojáři spikli a začali znovu projevovat aktivní zájem o box na PC. Na začátku roku nám udělali radost jakýmsi “Univerzálním boxovým manažerem”, teď přišla chvíle pro simulátor boxu v těžké váze od společnosti Iridon Interactive." (celý článek)

  

Recenze: Haunting Ground – kdo uteče, přežije

Karel Kališ: "Japonští Capcom nám představují svůj další děs, hrůzu a psychický teror přinášející titul. Tentokrát však zapomeňte i na tu poslední pistoli s jediným zásobníkem. Hlavní hrdince Haunting Ground musí stačit na záchranu jen bystrost a rychlé nohy. A pomoc jejího čtyřnohého přítele. Máte-li pro strach uděláno, vrhněte se do hry děsivější než samotný Resident Evil." (celý článek)

  

Plná hra: Zdarma: Smoke Attack 2 - kouříte?

Bleskovka dne: Učit se, dělat mody, učit se

Čtvrtek - 26.5.2005 ... Recenze The Sims 2: University

Recenze: Sims 2 University - škola je zábava!

Martin Pavlíček: "Škola. Vždy nabízí pořádnou porci nudy. Těch, co učení uspokojuje a baví, není mnoho - a většinou je ostatní označují za „šprty“. Lidé z Maxisu se tomu rozhodli učinit přítrž a ukázat všem nevzdělancům, že škola může být skvělá zábava. Otázkou zůstává, zda se jim to opravdu povedlo." (celý článek)

  

Nové hry na obzoru: Ženskýýý!

Jan Horčík: "Nový osobitý projekt Girlzz - Life is a Party je real-time simulace ve stylu Sims, kde ale máte jenom holky * Barbaři útočí v datadisku Rome: Total War - Barbarian Invasion * Nebeští a pekelní válečníci pochodují do bitvy v Heaven vs Hell" (celý článek)

Plná hra: Zdarma: 24 Countdown - jasný konkurent NfS!

Bleskovka dne: Na závodní okruhy v Toca Race Driver 3

Pátek - 27.5.2005 ... Zdarma: Code Red - Martian Chronicles, lepší než Q2!

Recenze: Zdarma: Code Red: Martian Chronicles - lepší než Q2!

Freehry.cz: "Pokračování parádní akční hry, která nesla podtitul Battle for Earth, je tu. Emzáci opět útočí a vy je musíte zastavit. Země je v troskách a ďábelské stroje pustoší vše, na co přijdou. Stane se z vás hrdina a zachráníte lidstvo? To vše ve hře běžící na Quake 2 enginu a pořád zcela zadarmo!" (celý článek)

Týden v rubrice Plné hry – střílečka jak má být

Tomáš Vrána: "Uplynulý týden bych nazval jako střílecí. Redakčně nejúspěšnější se totiž stala „devadesátková“ first person akce, která skutečně dokáže nahnat adrenalin do krve. Pakliže jste zvědaví a svrbí vás prsty, určitě čtěte dál." (celý článek)

Plná hra: Zdarma: Code Red: Battle for Earth - nářez na Q2 enginu!

Bleskovka dne: UPDATE: Prince of Persia 3: Kindred Blades - nové screenshoty

Sobota - 28.5.2005 ... Stahujte nová dema a videa!

Nová Mega: E3 pěkně pohromadě a ještě více

Petr Kolář: "Pokud vám v průběhu E3 chyběla naše Mega, tak nyní vám to nahradíme dávkou přímo extrémní, protože jsme posbírali všechny soubory, které se nám v průběhu E3 naskytly, a přidali ještě něco navíc. V takovémto výběru si každý najde to pravé. Ale varujeme vás: Vynechání traileru na Metal Gear Solid 4 škodí zdraví." (celý článek)

Plná hra: Zdarma: Snowboarder - co se trochu schladit?

Bleskovka dne: Peter Jackson`s King Kong - hrajeme filmy

Váš názor Další článek: Ubisoft: Prodat, či neprodat?

Témata článku: , , , , , , , , , ,