Nový týden: recenze Guild Wars

Recenze her The Bards Tale, Guild Wars, Daemonica * Novinky ze světa konzolí * Všechny smysly fungují aneb co musí mít správný pařan * Nové hry na obzoru: Civilization 4 * Civilization - desková hra * Tvůrci 6 ženichů a 1 navíc - ENTERON: Exkluzivní rozhovor! * IV. ročník Mistrovství ČR v bojovkách na Playstation2 * A další články

5x tip týdne: Recenze: Guild Wars - zábava bez poplatkůRecenze: The Bard`s Tale – víno, ženy a zpěvRecenze: Daemonica - jazyk démonů, Novinky ze světa konzolíNové hry na obzoru: Civilization 4

Plná hra týdne: Zdarma: Road Fighter - adrenalinové závody

Pondělí - 6.6.2005 ... Recenze Guild Wars

Recenze: Guild Wars - zábava bez poplatků

Petr Kolář: "Přichází nová doba. Nejen že se chystají konzole další generace, ale i staré žánry her mizí a nové se objevují. Kdo si myslel, že MMORPG musí být draze zaplacené, aby si člověk mohl zahrát na oficiálních serverech, dočká se překvapení v podobě Guild Wars. Vzhůru do Ascalonu za jednotnou cenu nula." (celý článek)

  

Recenze: The Bard`s Tale – víno, ženy a zpěv

Karel Kališ: "Dost bylo superkladných hrdinů, zachraňování princezen, světů a přilehlých galaxií. Na PS2 dorazil s cynickým úšklebkem na tváři Bard a snaží se nás odzbrojit svým břitkým humorem. Zda se s ním budeme smíchy plácat do stehen či zůstane jen trapný škleb se dozvíte v naší recenzi na nové akční RPG." (celý článek)

  

NAOSTRO: Ptejte se Ivana Kratochvíla, hlavního designéra Enemy in Sight

Jan Morkes: "Červnový díl populární rubriky Čtenáři NAOSTRO vám dává možnost, kterou doposud mělo jen několik vybraných novinářů z celého světa – vyzpovídat hlavního designéra očekávané válečné akce Enemy in Sight od zlínské pobočky Illusion Softworks. Zajímá vás pozadí vývoje, jak vidí tvůrci konkurenci, v čem jsou největší přednosti hry? Nebojte se Ivana Kratochvíla zeptat na vše, co vás zajímá! Čas máte do pátku." (celý článek)

Obrazárna: San Andreas a ti druzí

Martin Demiger: "Týden s týdnem se sešel, a my vám přinášíme další díl Obrazárny. Tentokrát jsme hlavní pozornost věnovali očekávanému „simulátoru života“ GTA: San Andreas, který se co nevidět dostane na pulty obchodů v PC verzi. Samozřejmě nechybí ani řáda dalších titulů; namátkou třeba Jagged Alliance 3D nebo Runaway 2." (celý článek)

Plná hra: Zdarma: Road Fighter - adrenalinové závody

Bleskovka dne: Call of Juarez - pravý western

Úterý - 7.6.2005 ... Recenze Daemonica

Recenze: Daemonica - jazyk démonů

Jiří Mataj: "Máme tu další českou adventuru, tentokrát z období temného a hodně morbidního středověku, kde smrt číhá na každém kroku. Vy se v této hře stáváte někým, kdo umí zubatou využít ve svůj prospěch. Originální myšlenka, ale stačí to? V čem je Daemonica jiná a možná i lepší než ty ostatní se dočtete v naší recenzi." (celý článek)

  

Byznys hrátky: Hry - zabijáci?

Martin Boček: "Hra jako důvod k sebevraždě * 90 miliónů prodaných PS2 * Sony PSP jako digitální kniha? * Společnost UbiSoft založila nové studio * Take-Two ve ztrátě * Jaký harddick bude v PS3 * Blizzard zrušil dalších 50 000 účtů * A samozřejmostí jsou i tabulky prodejnosti" (celý článek)

Plná hra: Zdarma: Nový pohled: Berušky I. - český logický nášup!

Bleskovka dne: Bude Xbox 360 zpětně kompatibilní?

Středa - 8.6.2005 ... Co potřebuje správný pařan

Všechny smysly fungují aneb co musí mít správný pařan

Tomáš Vrána: "Chcete mít z hraní ten pravý požitek? Chcete hry nejen hrát, ale i žít, cítit, dýchat..? Nevím, jak vy, ale my u nás v redakci rozhodně ano. A tak jsme se rozhodli udělat průzkum současného trhu a vážně nevážně vám nabídnout to nejlepší, co lze při hraní využít ke zvýšení herního prožitku." (celý článek)

Novinky ze světa konzolí

Michael Štern: "Konzole nové generace jdou do útoku s plnou silou, aby vdechly život potenciálním bombám jako Metal Gear Solid 4, Halo 3 nebo FIFA 06. BioWare mezitím pracuje na dvou revolučních RPG, zatímco v dílnách na ranči Skywalker se chystá další dobrodružství Indiany Jonese. Nebo snad chcete vědět, na co se dívají zvrhlí majitelé Sony PSP?" (celý článek)

Metal Gear Solid 3: Subsistence

Plná hra: Zdarma: Bontăgo - znáte ho?

Bleskovka dne: Silácký oblek jako v Half-Life

Čtvrtek - 9.6.2005 ... Civilizace na stole

Civilization - desková hra

Radim Vítek: "V poslední době jakoby se roztrhnul pytel se stolními hrami na motivy her počítačových. Máme tu stolního Warcrafta, stolní Age of Mythology, stolního Dooma a v neposlední řadě také stolní Civilizaci. Hru na motivy veleslavné Civilizace Sida Meiera." (celý článek)

Nové hry na obzoru: Civilization 4

Jan Horčík: "Firaxis v čele se Sidem Meierem chystá už čtvrtý díl své legendární Civilization * Rakouský JoWood ve spolupráci s 4 Head Studios připravuje druhý díl středověké "simulace" The Guild * A nakonec je tu originální egyptská adventura jménem Ankh" (celý článek)

    

Plná hra: Zdarma: Trashman 20th - popelnice a popeláři

Bleskovka dne: Doživotí za vraždu spoluhráče

Pátek - 10.6.2005 ... Mistrovství v bojovkách na PS2

IV. ročník Mistrovství ČR v bojovkách na Playstation2

Host Doupěte: "Znáte ten pocit, že někde tam venku na vás něco čeká a vy nevíte co to je, ale toužíte toho dosáhnout? A zažíváte jej při hraní bojovek? Pokud ano, je zde akce určená přesně pro vás: čtvrtý ročník Mistrovství ČR v bojovkách na PS2 se blíží, ale místa pro další účastníky stále jsou! A i vy jste srdečně zváni." (celý článek)

 

Play, 9. číslo – seznamte se s Bojovníky

Karel Kališ: "Nové číslo časopisu Play vás vezme na exkluzivní výlet mezi drsné členy gangu New Yorku a podíváte se i na opačné pobřeží USA, do prosluněného Los Angeles na výstavu E3. Ovšem vrcholem cestovatelské mánie je bezesporu návštěva starověkého Řecka a rande s God of War . Takže vzhůru na cesty." (celý článek)

Tvůrci 6 ženichů a 1 navíc - ENTERON: Exkluzivní rozhovor!

Freehry.cz: "Tentokrát vám přinášíme rozhovor s jedním z nejznámějších domácích týmů specializujících se na adventury – Enteronem. Dvě celkové výhry a jedna stříbrná medaile v soutěži Becher Game to jen dotvrzují. A co teprve remake legendy 7 dní a 7 nocí s názvem 6 ženichů a 1 navíc. Zajímá vás, na čem teď pracují? Jak žijí? Čtěte dále." (celý článek)

Týden v rubrice Plné hry – prázdninový mix

Tomáš Vrána: "Letní prázdniny se blíží mílovými kroky, ale i přesto se zdají být hodiny strávené ve škole nekonečnými. Jistě se těšíte, až přijdete domů, zapnete počítač a vychutnáte si nějakou perfektní hříčku. My vám jich nabízíme hned deset najednou a ještě k tomu jsou všechny úplně zdarma." (celý článek)

Plná hra: Zdarma: Tank Duel 2005 - akce pro dva!

Bleskovka dne: Nejen Sony má problémy s piráty

Sobota - 11.6.2005 ... Stahujte nová dema a videa!

Nová mega - zavolejte taxi

Petr Kolář: "I tento týden vám přinesl slušnou dávku souborů ke stažení. Početně jich sice není tolik, ale než je všechny postahujete, dostane vaše připojení pěkně zabrat. Vždyť kdo by nezkusil demo na Taxi 3, ukázku z Far Cry Instincts, přehlídku pěti postav z X-Men Legends,westernouvou přehlídku Call of Juarez, nebo stvoření nové stránky na motivy UFO: Aftershock? Máte se na co těšit." (celý článek)

Plná hra: Zdarma: Quad 2 - NfS zdarma?

Bleskovka dne: Project Gotham Racing 3 - svěží vítr do závodních plachet

Váš názor Další článek: Na PS3 pojede i Linux

Témata článku: , , , , , , , , ,