Nový týden: recenze Richard Burns Rally

vytisknout velikost písma
Recenze her Richard Burns Rally, Blitzkrieg Burning Horizon, Alias * První dojmy: Summer Games 2004 – ve víru olympiády * Muzeum: Caesar 3 – stará láska nerezaví * Temný Level 116: Doom a vetřelec Giger * Byznys hrátky: Švédští vězni si již na PS nezahrají * Redaktoři Doupěte komentují Doom 3 * A další články...
Nový týden: recenze Richard Burns Rally

5x tip týdne: Redaktoři Doupěte komentují Doom 3, Byznys hrátky: Švédští vězni si již na PS nezahrají, Temný Level 116: Doom a vetřelec Giger, Recenze: Richard Burns Rally - Král Richard I.?, Muzeum: Caesar 3 – stará láska nerezaví

Plná hra týdne: Penguin Panic - tučňák zachránce

Pondělí - 16.8.2004 ... Komentujeme DOOM 3

Redaktoři Doupěte komentují Doom 3

Martin Zavřel: "Protože názory na nejočekávanější hru naší doby, která právě dorazila na pulty českých obchodů, se stále různí, rozhodli jsme se doplnit naši recenzi komentářem jednotlivých redaktorů Doupěte, kteří už Dooma 3 hráli a neutekli nám zrovna z redakce na dovolenou. Pokud vás zajímá názor, že "Doom 3 oceníme až za pár let" a další, přečtěte si komentáře redaktorů Doupěte!" (celý článek)

OPS2, srpnové číslo – 25 obrázků z nového GTA

Martin Zavřel: "Léto konečně ukazuje slunečnou tvář a zasažen byl i oficiální PlayStation 2 magazín. Opálená kráska si olizuje rty na obálce, další takové čekají uvnitř čísla. Kromě nádherných žen si s novým OPS2 užijete největší tématický článek v historii časopisu (GTA: San Andreas – 12 stránek), pořádnou porci odhalení z MGS3 a nebo další lákavé obrázky a informace z Final Fantasy XII." (celý článek)

Plná hra: Dark Mouse - myš v ohrožení

Bleskovka dne: Válečný konflikt opět na nových obrázcích z Battlefield 2

Úterý - 17.8.2004 ... Švédové už si nezahrají!

Recenze: Alias - víc než jen agentka CIA

Ladislav Nosákovec: "Po titulech jako je Splinter Cell nebo nedávno vydaný Thief 3 k nám do redakce konečně dorazila další z řady očekávaných stealth akcí letošního roku. Alias přichází na trh v nezáviděníhodném období herního sucha, a proto bude dvojnásobně těžké u hráčů uspět. Zajímá vás, jak titul v hlavní roli s dámskou hrdinkou nakonec dopadl? Pak neváhejte a čtěte dále." (celý článek)

  

Byznys hrátky: Švédští vězni si již na PS nezahrají

Martin Boček: "Ve švédských věznicích zakázali konzole * GeForce 6600 - karty pro masy * DJ Paul Oakenfold bude dělat hudbu ke hrám EA * Wings of War: Nová hra od Illusion Softworks * Doom 3 přinese datadisk, demo i první patch * Kdy vyjde US verze Xenoságy? * A samozřejmě tu pro vás máme i nášup tabulek prodejnosti pro Británii i USA" (celý článek)

Plná hra: Penguin Panic - tučňák zachránce

Bleskovka dne: Miss vývojář 2004 aneb zrcadlo, kdo je nejkrásnější?

Středa - 18.8.2004 ... Recenze Blitzkrieg Burning Horizon

Recenze: Blitzkrieg Burning Horizon - nová nacistická ofenziva

Martin Demiger: "S chystanými strategiemi z prostředí druhé světové se roztrhl pytel. Do vydání většiny z nich ale ještě nějaký ten pátek chybí, čehož mohli tvůrci Blitzkriegu využít k upevnění vlastních pozic na trhu. Povedlo se jim potvrdit své kvality v novém stand-alone datadisku? Je Blitzkrieg stále nejlepší RTS s námětem nejstrašnějšího konfliktu všech dob?" (celý článek)

   

Temný Level 116: Doom a vetřelec Giger

Jan Morkes: "Vzhledem k datu vydání se to zdá prakticky nemožné, nicméně je to pravda. Díky vřelým vztahům s Activisionem se v srpnovém Levelu můžete začíst do recenze DOOMa 3, z níž se samozřejmě stal tahák čísla podpořený netradičním provedením obálky. Mimo pekla však na vás čekají i další zajímavé recenze – Gooka 2, Spider-Man 2 – a dostane se i na jednu netradiční návštěvu." (celý článek)

Plná hra: Warning Forever - letíme a bojujeme

Bleskovka dne: Jaké hry nám nadělí Nintendo pod stromeček?

Čtvrtek - 19.8.2004 ... První dojmy z Olympiády

První dojmy: Summer Games 2004 – ve víru olympiády

Tomáš Vrána: "Letní olympiáda v Aténách je v plném proudu, mnozí z nás u televizních obrazovek s napětím sledují výkony českých sportovců, někteří si raději něco zahrají. Když už máme ten sportovní svátek, což takhle si trochu pasivně nezasprintovat, nezastřílet nebo nezaskákat? To vše je možné v Summer Games 2004, které nám bylo k dispozici pro trochu nezvyklé první dojmy." (celý článek)

  

Nové hry na obzoru: 2x budget a jeden datadisk

Jan Horčík: "Hraje někdo z vás Massive Assault, tu odvážně nově pojatou tahovou strategii? Pokud ano, pak zbystřete své slechy i vidy, představíme vám dnes datadisk * A kromě toho si také zasportujeme se Summer Games 2004 * A vypravíme se do džungle v druhém pokračování budgetovky Marine Sharpshooter" (celý článek)

     

Plná hra: Disasteroids 3D - vzůro do vesmíru

Bleskovka dne: Counter Strike: Source jde do veřejného betatestu

Pátek - 20.8.2004 ... Vzpomínáme na Caesara

Muzeum: Caesar 3 – stará láska nerezaví

Alan Jarrar: "Kdo by neznal Caesara III? Hru, která se nesmazatelně zapsala do historie. Od jejího vydání až doposud jsou všechny nové budovatelské strategie právě s ním srovnávány. Ceasar 3 nabídl skvělý příběh, fantastickou hratelnost i famózní nápad s řadou inovací. Pojďme si připomenout jeho zlaté časy. Tak vzhůru do toho, císař již čeká!" (celý článek)

  

Recenze: Richard Burns Rally - Král Richard I.?

Jan Spáčil: "Kolorit každoročního přetahování se o nejlepší časy u fanoušků rallye mezi WRC a CMR je po delší době konečně vyveden ze zavedených kolejí přítomností třetího do party, který nejenže neslibuje nebýt jen do počtu, ale hodlá to oběma harcovníkům pěkně natřít. Jméno k tomu má v pravdě královské; Richard králem nebo málem? Dozvíte se v naší PS2 recenzi!" (celý článek)

   

Plná hra: TuxRacer - tučňák na trati

Bleskovka dne: Co přinese EyeToy: Play 2?

Sobota - 21.8.2004 ... Stahujte nejnovější downloady!

Nová mega: DOOM 3, Half-Life 2, Counter-Strike: Source a další sladkosti

Jan Horčík: "Dema Armies of Exigo, Port Royale 2 * Trailery Need for Speed Underground 2, Half-Life 2, Counter-Strike: Source, Colin McRae Rally 2005, The Sims 2, SuperPower 2 * DOOM 3 - modpack č. 3, Far Cry - kooperativní mód, ovladače ATI Catalyst 4.8 a další..." (celý článek)

Plné hry: FlashFun: Smasher - Arkanoid v novém! a The Line Continues - čára pokračuje

Bleskovka dne: Heart of Empire: Rome - nový Caesar?

Downloady týdne: Railroad Tycoon 3 - datadisk Coast to Coast ZDARMA, Grand Thef Auto: San Andreas - stahujte první trailer!, Armies of Exigo - stahujte demo povedené fantasy strategie!, DOOM 3 Mod pack číslo 3 - stahujte další balíček modů!, Counter-Strike: Source - stahujte výborný třináctiminutový filmeček!, Colin McRae Rally 2005 - stahujte strhující nové záběry!, Need for Speed Underground 2 - stahujte povedený trailer!

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
Uncharted graficky nemá konkurenci, nejnovější díl posouvá laťku PS4

Uncharted graficky nemá konkurenci, ne…

Uncharted vždy byl špičkou dané konzolové generace a The Lost Legacy není výjimkou. Pojďme se vydat na graficky opulentní výpravu za klem Ganéši.

21.  8.  2017 | | 8 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Čtvrtý díl kultovní strategie Age of Empires byl oficiálně odhalen!

Čtvrtý díl kultovní strategie Age of E…

Po dlouhém čekání se zázrak konečně vyplnil. Age of Empires IV bude! Což je vlastně všechno, co o hře víme.

včera | | 5 N/A
Uncharted: The Lost Legacy – když Nate není doma (recenze)

Uncharted: The Lost Legacy – když Nate…

Mysleli jste si, že série Uncharted skončí čtvrtým dílem? Tak to jste na omylu, ještě je tu Chloe a Nadine!

17.  8.  2017 | | 6 N/A