Nový týden: recenze Richard Burns Rally

Recenze her Richard Burns Rally, Blitzkrieg Burning Horizon, Alias * První dojmy: Summer Games 2004 – ve víru olympiády * Muzeum: Caesar 3 – stará láska nerezaví * Temný Level 116: Doom a vetřelec Giger * Byznys hrátky: Švédští vězni si již na PS nezahrají * Redaktoři Doupěte komentují Doom 3 * A další články...
Nový týden: recenze Richard Burns Rally

5x tip týdne: Redaktoři Doupěte komentují Doom 3, Byznys hrátky: Švédští vězni si již na PS nezahrají, Temný Level 116: Doom a vetřelec Giger, Recenze: Richard Burns Rally - Král Richard I.?, Muzeum: Caesar 3 – stará láska nerezaví

Plná hra týdne: Penguin Panic - tučňák zachránce

Pondělí - 16.8.2004 ... Komentujeme DOOM 3

Redaktoři Doupěte komentují Doom 3

Martin Zavřel: "Protože názory na nejočekávanější hru naší doby, která právě dorazila na pulty českých obchodů, se stále různí, rozhodli jsme se doplnit naši recenzi komentářem jednotlivých redaktorů Doupěte, kteří už Dooma 3 hráli a neutekli nám zrovna z redakce na dovolenou. Pokud vás zajímá názor, že "Doom 3 oceníme až za pár let" a další, přečtěte si komentáře redaktorů Doupěte!" (celý článek)

OPS2, srpnové číslo – 25 obrázků z nového GTA

Martin Zavřel: "Léto konečně ukazuje slunečnou tvář a zasažen byl i oficiální PlayStation 2 magazín. Opálená kráska si olizuje rty na obálce, další takové čekají uvnitř čísla. Kromě nádherných žen si s novým OPS2 užijete největší tématický článek v historii časopisu (GTA: San Andreas – 12 stránek), pořádnou porci odhalení z MGS3 a nebo další lákavé obrázky a informace z Final Fantasy XII." (celý článek)

Plná hra: Dark Mouse - myš v ohrožení

Bleskovka dne: Válečný konflikt opět na nových obrázcích z Battlefield 2

Úterý - 17.8.2004 ... Švédové už si nezahrají!

Recenze: Alias - víc než jen agentka CIA

Ladislav Nosákovec: "Po titulech jako je Splinter Cell nebo nedávno vydaný Thief 3 k nám do redakce konečně dorazila další z řady očekávaných stealth akcí letošního roku. Alias přichází na trh v nezáviděníhodném období herního sucha, a proto bude dvojnásobně těžké u hráčů uspět. Zajímá vás, jak titul v hlavní roli s dámskou hrdinkou nakonec dopadl? Pak neváhejte a čtěte dále." (celý článek)

  

Byznys hrátky: Švédští vězni si již na PS nezahrají

Martin Boček: "Ve švédských věznicích zakázali konzole * GeForce 6600 - karty pro masy * DJ Paul Oakenfold bude dělat hudbu ke hrám EA * Wings of War: Nová hra od Illusion Softworks * Doom 3 přinese datadisk, demo i první patch * Kdy vyjde US verze Xenoságy? * A samozřejmě tu pro vás máme i nášup tabulek prodejnosti pro Británii i USA" (celý článek)

Plná hra: Penguin Panic - tučňák zachránce

Bleskovka dne: Miss vývojář 2004 aneb zrcadlo, kdo je nejkrásnější?

Středa - 18.8.2004 ... Recenze Blitzkrieg Burning Horizon

Recenze: Blitzkrieg Burning Horizon - nová nacistická ofenziva

Martin Demiger: "S chystanými strategiemi z prostředí druhé světové se roztrhl pytel. Do vydání většiny z nich ale ještě nějaký ten pátek chybí, čehož mohli tvůrci Blitzkriegu využít k upevnění vlastních pozic na trhu. Povedlo se jim potvrdit své kvality v novém stand-alone datadisku? Je Blitzkrieg stále nejlepší RTS s námětem nejstrašnějšího konfliktu všech dob?" (celý článek)

   

Temný Level 116: Doom a vetřelec Giger

Jan Morkes: "Vzhledem k datu vydání se to zdá prakticky nemožné, nicméně je to pravda. Díky vřelým vztahům s Activisionem se v srpnovém Levelu můžete začíst do recenze DOOMa 3, z níž se samozřejmě stal tahák čísla podpořený netradičním provedením obálky. Mimo pekla však na vás čekají i další zajímavé recenze – Gooka 2, Spider-Man 2 – a dostane se i na jednu netradiční návštěvu." (celý článek)

Plná hra: Warning Forever - letíme a bojujeme

Bleskovka dne: Jaké hry nám nadělí Nintendo pod stromeček?

Čtvrtek - 19.8.2004 ... První dojmy z Olympiády

První dojmy: Summer Games 2004 – ve víru olympiády

Tomáš Vrána: "Letní olympiáda v Aténách je v plném proudu, mnozí z nás u televizních obrazovek s napětím sledují výkony českých sportovců, někteří si raději něco zahrají. Když už máme ten sportovní svátek, což takhle si trochu pasivně nezasprintovat, nezastřílet nebo nezaskákat? To vše je možné v Summer Games 2004, které nám bylo k dispozici pro trochu nezvyklé první dojmy." (celý článek)

  

Nové hry na obzoru: 2x budget a jeden datadisk

Jan Horčík: "Hraje někdo z vás Massive Assault, tu odvážně nově pojatou tahovou strategii? Pokud ano, pak zbystřete své slechy i vidy, představíme vám dnes datadisk * A kromě toho si také zasportujeme se Summer Games 2004 * A vypravíme se do džungle v druhém pokračování budgetovky Marine Sharpshooter" (celý článek)

     

Plná hra: Disasteroids 3D - vzůro do vesmíru

Bleskovka dne: Counter Strike: Source jde do veřejného betatestu

Pátek - 20.8.2004 ... Vzpomínáme na Caesara

Muzeum: Caesar 3 – stará láska nerezaví

Alan Jarrar: "Kdo by neznal Caesara III? Hru, která se nesmazatelně zapsala do historie. Od jejího vydání až doposud jsou všechny nové budovatelské strategie právě s ním srovnávány. Ceasar 3 nabídl skvělý příběh, fantastickou hratelnost i famózní nápad s řadou inovací. Pojďme si připomenout jeho zlaté časy. Tak vzhůru do toho, císař již čeká!" (celý článek)

  

Recenze: Richard Burns Rally - Král Richard I.?

Jan Spáčil: "Kolorit každoročního přetahování se o nejlepší časy u fanoušků rallye mezi WRC a CMR je po delší době konečně vyveden ze zavedených kolejí přítomností třetího do party, který nejenže neslibuje nebýt jen do počtu, ale hodlá to oběma harcovníkům pěkně natřít. Jméno k tomu má v pravdě královské; Richard králem nebo málem? Dozvíte se v naší PS2 recenzi!" (celý článek)

   

Plná hra: TuxRacer - tučňák na trati

Bleskovka dne: Co přinese EyeToy: Play 2?

Sobota - 21.8.2004 ... Stahujte nejnovější downloady!

Nová mega: DOOM 3, Half-Life 2, Counter-Strike: Source a další sladkosti

Jan Horčík: "Dema Armies of Exigo, Port Royale 2 * Trailery Need for Speed Underground 2, Half-Life 2, Counter-Strike: Source, Colin McRae Rally 2005, The Sims 2, SuperPower 2 * DOOM 3 - modpack č. 3, Far Cry - kooperativní mód, ovladače ATI Catalyst 4.8 a další..." (celý článek)

Plné hry: FlashFun: Smasher - Arkanoid v novém! a The Line Continues - čára pokračuje

Bleskovka dne: Heart of Empire: Rome - nový Caesar?

Downloady týdne: Railroad Tycoon 3 - datadisk Coast to Coast ZDARMA, Grand Thef Auto: San Andreas - stahujte první trailer!, Armies of Exigo - stahujte demo povedené fantasy strategie!, DOOM 3 Mod pack číslo 3 - stahujte další balíček modů!, Counter-Strike: Source - stahujte výborný třináctiminutový filmeček!, Colin McRae Rally 2005 - stahujte strhující nové záběry!, Need for Speed Underground 2 - stahujte povedený trailer!

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Mashinky jsou v předběžném přístupu, pojďte si hrát s vláčky

Mashinky jsou v předběžném přístupu, p…

Nové tratě ve strategické hře Mashinky volají po pořádném řediteli, který postaví železniční impérium. V předběžném přístupu už ode dneška!

6.  10.  2017 | | 25 N/A
Praha stověžatá aneb projížďka hlavním městem ve Forza Motorsport 7 (galerie)

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním…

Forza Motorsport 7 je na světě a stejně tak jako v předchozích dílech, i nyní máme možnost zajezdit si skrze historické centrum Prahy. Pokochejte se s námi.

13.  10.  2017 | | 13 N/A
Žánr Battle Royale bere trh útokem, podívejte se na nejlepší hry

Žánr Battle Royale bere trh útokem, po…

Battle Royale sice není žádný nově objevený žánr, ale až nyní ukazuje svůj pravý potenciál. Nejenže prodejní čísla obrovsky narůstají, ale počet hráčů přesahuje i takové stálice, jako je Counter-Strike Global Offensive nebo Dota 2.

11.  10.  2017 | | 4 N/A
Fotbálek PES 2018 vypadá díky vychytávce Ansel skoro jako přímý přenos

Fotbálek PES 2018 vypadá díky vychytáv…

Pro Evolution Soccer 2018 rozhodně má své problémy, ale díky funkci típání screenshotu Ansel od společnosti Nvidia z toho můžete udělat pořádnou podívanou.

8.  10.  2017 | | 3 N/A
Světové recenze Middle-earth: Shadow of War mluví o hitu

Světové recenze Middle-earth: Shadow o…

Pokračování výletu do Mordoru je tu a můžeme-li věřit zahraničním kritikům, jde o důstojného nástupce.

10.  10.  2017 | | 2 N/A
Middle-earth: Shadow of War - naplňte svůj osud (recenze)

Middle-earth: Shadow of War - naplňte …

Talion se vrací, aby dobyl Středozem a navždy zbavil svět zla. Povede se mu to tentokrát?

17.  10.  2017 | | 3 N/A
FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

Po nejnovějším ročníku fotbálku PES se vrací i EA se svou značkou. Je FIFA nejlepším fotbalem na trhu?

9.  10.  2017 | | 1 N/A
South Park: The Fractured But Whole – sprostí hrdinové v akci (recenze)

South Park: The Fractured But Whole – …

Důvodem, proč lidé milují South Park, je už samotný fakt, že si v dnešní době nebojí dělat srandu z černochů a nacistických krav. A v tomhle ohledu naštěstí nezklame ani nová hra.

19.  10.  2017 | | 2 N/A