Nový týden: S.T.R.A.CH. nejen z Invexu

Doupěcí show na Invexu * Recenze FEAR, Quake 4, Darkwatch, Cirkus Grande, Pursuit Force a MediEvil * Preview Battlefield 2: Special Forces * A klasický nášup plných her, novinek a downloadů
Nový týden: S.T.R.A.CH. nejen z Invexu

Pondělí 24. 10. 2005 … Z Invexu až na divoký západ

Recenze: Darkwatch – horor nejen o upírech

Martin Zavřel: "Příběh o souboji lidí a upírů na divokém západě tvoří pozadí dynamické akce z vlastního pohledu, která nejvíce ze všeho připomíná původní Doom. Navíc přináší solidní scénář, nezapomenutelnou hlavní postavu a nejlepší kooperativní režim v rámci FPS na Playstation 2. Zabořte své zuby do naší recenze." (celý článek)

  

Doupě Show pro Invex 2005 – plán útoku

Martin Zavřel: "Dnes začínáme! Po celé čtyři dny veletrhu Invex budete moci navštívit stánek a pódium Doupěte. Co všechno tam najdete a v kolik přesně se budou odehrávat nejzajímavější události, to můžete vyčíst právě zde. Redakce Doupěte vám ještě nikdy nebyla blíže." (celý článek)

Preview: Battlefield 2: Special Forces - dobrá kaše na přidání

Jan Vávra: "V létě se mohli lidé s dobře vybavenými počítači vydat na blízkovýchodní a čínská bojiště ve hře Battlefield 2. A jelikož pánové a dámy z Electronic Arts vymýšlejí své tituly už předem jako vícedílné série, můžeme se podívat na chystaný datadisk." (celý článek)

Plná hra: Ping Pong - sport na mobilu!
Bleskovka dne: Konečně porozumíme Hideo Kojimovi

Úterý 25. 10. 2005 … Herní Kruh se uZavřel

Recenze: F.E.A.R. – budete se bát

Martin Zavřel: "Hra, která má slovo „strach“ přímo ve svém názvu, nemůže být jiná, než děsivá. Fear těží z inspirace filmovým hororem Kruh, přesto jde především o zuřivou střílečku. Jak taková kombinace může fungovat, zda jsou grafické efekty v této hře skutečně nejlepší a co s vysokou hardwarovou náročností – to vše si povíme v této recenzi." (celý článek)

  

Invex 2005: Game Hall – veletržní Mekka hráčů

Karel Kališ: "První kroky každého pořádného hráče na Invexu míří do pavilonu věnovaného hrám. Mířily tam i ty naše. Zajímá vás, na co všechno tam narazíte, jaké hry si můžete zahrát, co koupit a jak hezké potkáte hostesky? Vše se dozvíte v našem článku." (celý článek)

Byznys hrátky: Koho volíš? Blu-Ray, nebo HD DVD?

Petr Kolář: "Warner Bros. pro oba formáty média nové generace * Take-Two v násilí nepochopeni * Jak dopadla studie o herních vývojářích? * Správce komunity F.E.A.R. se omlouvá * A mnohé další doplněné obvyklou dávkou tabulek" (celý článek)

Plná hra: Dark Oberon - Warcraft zadarmo!
Bleskovka dne: Uwe Boll zničí i Postal

Středa 26. 10. 2005 … Hurá do cirkusu!

Recenze: Circus Grande - bajka o rybce a mluvícím psu

David Sláma: "Slovenští Silver Wish Games jsou tu s další hrou. Po stealth akci Chameleon nám přináší netradiční strategický cirkus a ploutvičku i drápek k dílu přiložil známý herní novinář Michal "WhateverWolf" Rybka. Teď se dozvíte, jak to celé dopadlo." (celý článek)

  

Herní Blesk: redaktoři Doupěte na JIP!

Alan Jarrar: "Invex se stal pro dva naše kolegy osudným * Hráči mají problémy se S.T.R.A.C.H.E.M. * Ohlášen film Postal" (celý článek)

Plná hra: Hrobocop - hřbitovní seance
Bleskovka dne: Sony jásá nad prodeji PSP

Čtvrtek 27. 10. 2005 … Quake strikes back

Recenze: Quake 4 – biomechanické peklo

Martin Boček: "Tatatatata! Fraga BUM! Watch your back! Buda buda buda! We’r surrounded! BLAM! Restart from last Autosave." (celý článek)

  

Reportáž: konzole na Invexu 2005

Martin Zavřel: "Mezi hráči se již rozneslo, že s hrami to letos na Invexu není zrovna slavné. Přesto tam najdete řadu nových titulů od Sony a Nintenda, takže konzolisté si na svoje přijdou. O tom si můžete přečíst v této reportáži, doplněné zajímavými fotografiemi. Ano, máme něco i pro fanoušky našich hostesek." (celý článek)

Plná hra: Fish Tales - rybičky a akvárium
Bleskovka dne: GALERIE: Čtvrteční kolekce obrázků

Pátek 28. 10. 2005 … Na hřbitově

Recenze: Pursuit Force & MediEvil - smrt na hřbitově i čtyřech kolech

Kamil Gric: "Bydlet ve velkém městě se nevyplácí. Přeplněná MHD připomíná drůbežárnu, kde jsou lidé nervózní a naštvaní. Každý den je ale shodně upoutá cosi nezvyklého. Nahlíží mi přes rameno, když na plný plyn proháním Pursuit Force nebo když se v povzdálí ozývá hřbitovní MediEvil. Připojte se k nim." (celý článek)

Recenze: Mobile Force 2 - střelba se ztrátami

Vít Sedláček: "Jak je to dlouho, co jste na svém mobilu pozabíjeli pár mimozemšťanů? Nevzpomínáte si už, jak vypadá klasická vesmírná loď? Pokud jste na obě otázky odpověděli kladně a už vás svrbí prstíky, podívejte se, nakolik je MF2 hra podle vašeho gusta." (celý článek)

Týden v rubrice Plné hry - všude samé ryby

Tomáš Vrána: "V uplynulém týdnu jste si mohli prostřednictvím serveru FreeHry.cz vyzkoušet veškerá úskalí života pod vodou, starostování v jedné malé vesničce a v nepolední řadě setkání se záhrobím. Tím to samozřejmě jenom začíná!" (celý článek)

Plná hra: Navy Missions - námořní bitva
Bleskovka dne: Half-Life 2: Lost Coast ke stáhnutí

Sobota 29. 10. 2005 … Stahujte, až se z vás bude kouřit

Nová mega: Stratégův ráj

Petr Kolář: "Dnešní vydání se nese ve znamení strategických demoverzí. Skvělé pokračování českého UFO s podtitulem Aftershock, Earth 2160, Diplomacy a Gary Grisbys World at War doplňuje třeba akce Suffering. A ani video nezůstává pozadu s peckami jako Quake 4, Fable, Call of Duty 2, Witcher, nebo King Kong." (celý článek)

  

Plná hra: Stackopolis - postavte si město
Bleskovka dne: Doupě 11 – Souboj titánů: King Kong vs. Quake 4

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A