Nový týden: S.T.R.A.CH. nejen z Invexu

Doupěcí show na Invexu * Recenze FEAR, Quake 4, Darkwatch, Cirkus Grande, Pursuit Force a MediEvil * Preview Battlefield 2: Special Forces * A klasický nášup plných her, novinek a downloadů
Nový týden: S.T.R.A.CH. nejen z Invexu

Pondělí 24. 10. 2005 … Z Invexu až na divoký západ

Recenze: Darkwatch – horor nejen o upírech

Martin Zavřel: "Příběh o souboji lidí a upírů na divokém západě tvoří pozadí dynamické akce z vlastního pohledu, která nejvíce ze všeho připomíná původní Doom. Navíc přináší solidní scénář, nezapomenutelnou hlavní postavu a nejlepší kooperativní režim v rámci FPS na Playstation 2. Zabořte své zuby do naší recenze." (celý článek)

  

Doupě Show pro Invex 2005 – plán útoku

Martin Zavřel: "Dnes začínáme! Po celé čtyři dny veletrhu Invex budete moci navštívit stánek a pódium Doupěte. Co všechno tam najdete a v kolik přesně se budou odehrávat nejzajímavější události, to můžete vyčíst právě zde. Redakce Doupěte vám ještě nikdy nebyla blíže." (celý článek)

Preview: Battlefield 2: Special Forces - dobrá kaše na přidání

Jan Vávra: "V létě se mohli lidé s dobře vybavenými počítači vydat na blízkovýchodní a čínská bojiště ve hře Battlefield 2. A jelikož pánové a dámy z Electronic Arts vymýšlejí své tituly už předem jako vícedílné série, můžeme se podívat na chystaný datadisk." (celý článek)

Plná hra: Ping Pong - sport na mobilu!
Bleskovka dne: Konečně porozumíme Hideo Kojimovi

Úterý 25. 10. 2005 … Herní Kruh se uZavřel

Recenze: F.E.A.R. – budete se bát

Martin Zavřel: "Hra, která má slovo „strach“ přímo ve svém názvu, nemůže být jiná, než děsivá. Fear těží z inspirace filmovým hororem Kruh, přesto jde především o zuřivou střílečku. Jak taková kombinace může fungovat, zda jsou grafické efekty v této hře skutečně nejlepší a co s vysokou hardwarovou náročností – to vše si povíme v této recenzi." (celý článek)

  

Invex 2005: Game Hall – veletržní Mekka hráčů

Karel Kališ: "První kroky každého pořádného hráče na Invexu míří do pavilonu věnovaného hrám. Mířily tam i ty naše. Zajímá vás, na co všechno tam narazíte, jaké hry si můžete zahrát, co koupit a jak hezké potkáte hostesky? Vše se dozvíte v našem článku." (celý článek)

Byznys hrátky: Koho volíš? Blu-Ray, nebo HD DVD?

Petr Kolář: "Warner Bros. pro oba formáty média nové generace * Take-Two v násilí nepochopeni * Jak dopadla studie o herních vývojářích? * Správce komunity F.E.A.R. se omlouvá * A mnohé další doplněné obvyklou dávkou tabulek" (celý článek)

Plná hra: Dark Oberon - Warcraft zadarmo!
Bleskovka dne: Uwe Boll zničí i Postal

Středa 26. 10. 2005 … Hurá do cirkusu!

Recenze: Circus Grande - bajka o rybce a mluvícím psu

David Sláma: "Slovenští Silver Wish Games jsou tu s další hrou. Po stealth akci Chameleon nám přináší netradiční strategický cirkus a ploutvičku i drápek k dílu přiložil známý herní novinář Michal "WhateverWolf" Rybka. Teď se dozvíte, jak to celé dopadlo." (celý článek)

  

Herní Blesk: redaktoři Doupěte na JIP!

Alan Jarrar: "Invex se stal pro dva naše kolegy osudným * Hráči mají problémy se S.T.R.A.C.H.E.M. * Ohlášen film Postal" (celý článek)

Plná hra: Hrobocop - hřbitovní seance
Bleskovka dne: Sony jásá nad prodeji PSP

Čtvrtek 27. 10. 2005 … Quake strikes back

Recenze: Quake 4 – biomechanické peklo

Martin Boček: "Tatatatata! Fraga BUM! Watch your back! Buda buda buda! We’r surrounded! BLAM! Restart from last Autosave." (celý článek)

  

Reportáž: konzole na Invexu 2005

Martin Zavřel: "Mezi hráči se již rozneslo, že s hrami to letos na Invexu není zrovna slavné. Přesto tam najdete řadu nových titulů od Sony a Nintenda, takže konzolisté si na svoje přijdou. O tom si můžete přečíst v této reportáži, doplněné zajímavými fotografiemi. Ano, máme něco i pro fanoušky našich hostesek." (celý článek)

Plná hra: Fish Tales - rybičky a akvárium
Bleskovka dne: GALERIE: Čtvrteční kolekce obrázků

Pátek 28. 10. 2005 … Na hřbitově

Recenze: Pursuit Force & MediEvil - smrt na hřbitově i čtyřech kolech

Kamil Gric: "Bydlet ve velkém městě se nevyplácí. Přeplněná MHD připomíná drůbežárnu, kde jsou lidé nervózní a naštvaní. Každý den je ale shodně upoutá cosi nezvyklého. Nahlíží mi přes rameno, když na plný plyn proháním Pursuit Force nebo když se v povzdálí ozývá hřbitovní MediEvil. Připojte se k nim." (celý článek)

Recenze: Mobile Force 2 - střelba se ztrátami

Vít Sedláček: "Jak je to dlouho, co jste na svém mobilu pozabíjeli pár mimozemšťanů? Nevzpomínáte si už, jak vypadá klasická vesmírná loď? Pokud jste na obě otázky odpověděli kladně a už vás svrbí prstíky, podívejte se, nakolik je MF2 hra podle vašeho gusta." (celý článek)

Týden v rubrice Plné hry - všude samé ryby

Tomáš Vrána: "V uplynulém týdnu jste si mohli prostřednictvím serveru FreeHry.cz vyzkoušet veškerá úskalí života pod vodou, starostování v jedné malé vesničce a v nepolední řadě setkání se záhrobím. Tím to samozřejmě jenom začíná!" (celý článek)

Plná hra: Navy Missions - námořní bitva
Bleskovka dne: Half-Life 2: Lost Coast ke stáhnutí

Sobota 29. 10. 2005 … Stahujte, až se z vás bude kouřit

Nová mega: Stratégův ráj

Petr Kolář: "Dnešní vydání se nese ve znamení strategických demoverzí. Skvělé pokračování českého UFO s podtitulem Aftershock, Earth 2160, Diplomacy a Gary Grisbys World at War doplňuje třeba akce Suffering. A ani video nezůstává pozadu s peckami jako Quake 4, Fable, Call of Duty 2, Witcher, nebo King Kong." (celý článek)

  

Plná hra: Stackopolis - postavte si město
Bleskovka dne: Doupě 11 – Souboj titánů: King Kong vs. Quake 4

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

včera | | 8 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
PlayerUnknown

PlayerUnknown's Battlegrounds: v jedno…

Když ze zkušeností v herní branži vycucáte geniálně jednoduchý koncept, občas to může fungovat. Občas až tak, že se z vašeho projektu stane nejhranější titul na světě. Skoro.

12.  1.  2018 | | 8 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |
Jak by vypadaly současné herní hity v minulém století? (galerie)

Jak by vypadaly současné herní hity v …

Napadlo vás někdy, jak by vlastně vypadaly současné hry, kdyby byly vytvořeny v dobách dávno minulých? My už odpověď známe!

16.  1.  2018 | | 1 N/A