Nový týden: The Sims 2 Nightlife

Recenze her Second Sight, Shadow of Rome, MVP Baseball 2005 * První dojmy: Trackmania: Sunrise * Nové hry na obzoru: datadisk The Sims 2 Nightlife * Herní blesk: World of Warcraft hrozí přemnožení! * Jak se letos vyvedl apríl? * A další články!

5x tip týdne: Jak se letos vyvedl apríl?Recenze: EyeToy Play 2: Zapojte těloPreview: The Suffering: Ties That Bind - Torque se vracíHerní blesk: World of Warcraft hrozí přemnožení!Recenze: Second Sight – copak se to plíží za rohem?

Plná hra týdne: Swiv Decimation - zabte všechny!

Pondělí - 4.4.2005 ... Jaký byl apríl?

Jak se letos vyvedl apríl?

Petr Kolář: "Minulý pátek bylo prvního dubna, což značí, že nejeden web se snažil dostat své čtenáře nějakým pěkným aprílem. Některé pokusy byly očividné, jiné krásně decentní... Pokaždé je však zajímavé se za něčím takovým ohlédnout. Chcete vědět, co se na Apríl podařilo a čím vás kdo zkoušel? Přečtěte si v našem článku" (celý článek)

Preview: The Suffering: Ties That Bind - Torque se vrací

Martin Demiger: "Zabil svou ženu a děti. Zbláznil se z toho. Zavřeli ho do vězení a doufali, že se ho zbavili... Osud tomu ale chtěl, že se jako jediný zachránil, když věznici přepadla banda mutantů. Nyní se vrací a věřte, že nic z jeho mužnosti mu nechybí. Naopak – je ještě silnější než dřív a jeho kotlety jsou ještě hustší. Torque se vrátil, třeste se!" (celý článek)

   

Recenze: EyeToy Play 2: Zapojte tělo

Lenka Vlková: "Revoluční hra EyeToy si získala mnoho fanoušků svým zbrusu novým pohledem na hraní playstationových her. Ovladač není potřeba, stačí vlastní tělo! USB kamera v ceně hry se o zbytek postará. My se dnes podíváme na druhý díl úspěšného inovativního titulu. Nabízí dostatečnou obměnu oproti jedničce? Jaká další využití pro PS2 kameru autoři vymysleli? Dočtete se v naší recenzi." (celý článek)

  

Plná hra: Erotic G-Block - karaoke děvy

Bleskovka dne: Doom 3: Ressurection of Evil dnes vyšel

Úterý - 5.4.2005 ... Hráči - zabijáci?

Byznys hrátky: Hráči - zabijáci?

Martin Boček: "Kolik nás stojí hraní? * Skutečná smrt za virtuální meč * Valve potírá cheatery na Steamu * Dočkáme se handheldu PSP i v Evropě? * Další Tomb Rider na obzoru * Pro Xbox 2 se připravuje stále více titulů * A samozřejmě tu jsou i nějaké ty tabulk" (celý článek)

Recenze: MVP Baseball 2005 – připravte si pálky

Martin Pavlíček: "Svět vrcholového sportu už pro nás není době žádnou nedostižnou metou - a to hlavně díky počítačovým hrám. Můžete si v nich vyzkoušet, jak chutná svět plný potu, tvrdé dřiny, odříkání... Ale také fanoušků a fantastických finančních prémií. Komu se v něm zalíbí, má cestu otevřenou." (celý článek)

  

Gamestar 72 - Hvězdných válek se nezbavíme

Petr Kolář: "Minulý měsíc se u všech časopisů vyznačoval obálkou ve stylu Star Wars: KotOR2, tentokráte se jen změní podtitul na Republic Commando a George Lucas se dále spokojeně usmívá. Další akcí je Brothers in Arms, prostě máme tady akční číslo. A nic na tom nezmění ani preview na Imperial Glory a betatest Matrix Online." (celý článek)

Plná hra: Ass Teror It - v roli vibrátoru!

Bleskovka dne: Quake 4 bude představen na na Quakeconu

Středa - 6.4.2005 ... Recenze Shadow of Rome

Recenze: Shadow of Rome: I ty Brute?

Michal Klement: "Další hra o gladiátorech – a tentokrát s příměsí stealth akce? Pecka, nebo poslední pokus vyždímat něco z módní vlny filmů jako Trója či Gladiátor – vlny, která už odeznívá? Ne tak docela. Tahle hra vám chce dát víc. A přepíše kvůli tomu klidně i učebnici dějepisu a člověk se najednou diví, jak to s tou Caesarovou smrtí bylo... Otázka je, zda to není zbytečné." (celý článek)

   

První dojmy: Trackmania: Sunrise - cesta do pekel je roubená loopingy

Adam Plechatý: "Vyzkoušeli jsme demoverzi na očekávané pokračování šílených závodů, beroucích si za příklad legendární pecku Stunts. Pojďte si přečíst naše dojmy z hraní hry, v níž automobily nedbají fyzikálních zákonů, dopravních značek, a už vůbec ne povolené rychlosti." (celý článek)

  

Herní blesk: World of Warcraft hrozí přemnožení!

Jan Horčík: "Hrajete World of Warcraft? Už brzy se možná nebudete mít kam hnout * Americká armáda si nechala vyrobit herní zařízení, které dává elektrické šoky * Jak vypadá spravný průměrný hráč a kolik utrácí? * Sony spojuje EverQuest servery, spojí i oba Everquesty?" (celý článek)

     

Plná hra: PacManiac - pacman je zpět!

Bleskovka dne: Live for Speed S2 - nová generace závodních simulátorů

Čtvrtek - 7.4.2005 ... Recenze Second Sight

Recenze: Second Sight – copak se to plíží za rohem?

Ivan Platonov, Přemysl Víška: "Když se proberete v laboratoři, aniž byste věděli, kdo jste a co tu děláte, jistě nejde o nic příjemného. Za normálních okolností bychom dotyčného mohli považovat za člověka, který to v noci předešlého dne přehnal s pitím a ráno se probouzí s těžkou kocovinou, avšak v případě Johna Vattica jde o něco jiného. Pojďme si o něm i o hře Second Sight povědět něco víc." (celý článek)

   

Nové hry na obzoru: datadisk The Sims 2 Nightlife

Jan Horčík: "Eidos oficiálně oznámil nové pokračování zahnilé série Tomb Raider - Lara Croft se vrací! * Electronic Arts jsou tu pro změnu s v podaří teprve druhým datadiskem pro The Sims 2, nese podtitul Nightlife * A do třetice všeho dobrého klasická historická RTS Sparta: Ancient Wars" (celý článek)

  

Plná hra: Swiv Decimation - zabte všechny!

Bleskovka dne: nEophyte - hráči Call of Duty podepsali smlouvy

Pátek - 8.4.2005 ... Soud rozkáže a hráči pěkně ukáže?

Soud rozkáže a hráči pěkně ukáže

Petr Kolář: "Ovlivňují americké soudy hráče u nás? Mají na nás jejich rozhodnutí nějaký dopad? Stane se vůbec něco, pokud tamní soudy zakáží pokrokové technologie? A jak to dopadne, nebudeme už pak mít žádné hry? Nebo se jenom podaří vymýtit piráty? Tak přesně o tomhle je soudní spor, který je momentálně u amerického Nejvyššího soudu." (celý článek)

OPS2, dubnové číslo – PS2 best of 2004

Martin Zavřel: "V pořadí 37. číslo Oficiálního českého PlayStation 2 magazínu přináší tradiční porci konzolové extáze. Tentokrát si můžete zahrát hratelnou ukázku MGS3 (pořádný kus začátku hry), přečíst oslavnou recenzi Gran Turisma 4 a především posoudit vyhlášení velké čtenářské ankety o nejlepší hry roku 2004. Další sladkosti představuje preview Tekken 5 nebo recenze Splinter Cell 3." (celý článek)

Týden v rubrice Plné hry - ten správný "šmak"

Tomáš Vrána: "Jsme takřka na konci dalšího týdne, proto je na čase mírné bilancování. V oblasti freeware her jste mohli spatřit vydařenou akční střílečku Swiv Decimation, která si mimo jiné získala srdce redaktorů sesterského webu FreeHry.cz, povedený remake klasického Pacmana a mnohé další. Vybere si prostě kaž" (celý článek)

Plná hra: Sonic Ring Power - sonic se vrací

Bleskovka dne: Hluboký vesmír na obrázcích s X3: Reunion

Sobota - 9.4.2005 ... Stahujte nová dema a videa!

Nová mega: přišlo nám jaro

Petr Kolář: "Vypadá to, že se tvůrci her nechali inspirovat rozkvétající přírodou a chrlí na nás jednu ukázku k nějaké připravované bomby pro naše počítače. Vždyť koho by nezaujaly demoverze na Empire Earth 2, Championship Manager 2005, Imperial Glory a mnohé další? Když k tomu přidáme ukázky z Jade Empire (hnedle několik), Dragonshard, Dungeon Lords nebo třeba Boiling Point, hned je co stahovat." (celý článek)

Plná hra: YetiSports 8: Jungle Swing - yeti je zpět!

Bleskovka dne: Utrácet za hudbu, nebo za hry?

Váš názor Další článek: Hurá do pravěku v ECHO: Secrets of the Lost Cavern

Témata článku: , , , , , , , , , ,