Nový týden: V moci strachu

Co se stalo minulý týden? Alone in the Dark 5, World of Warcraft: Burning Crusade a Elveon v preview * Battlestar Galactica, OutRun 2006: Coast 2 Coast, Ghost Recon: Advanced Warfighter, Šifra mistra Leonarda a Crash Tag Team Racing v recenzi * A to samozřejmě není všechno - nemůže chybět ani dávka pravidelných článků, novinek a downloadů
Nový týden: V moci strachu

Pondělí 29.5. ... Bojíte se?

E3 preview: Alone in the Dark 5 – v moci strachu

Alan Jarrar: "Pátý díl slavného survival hororu s sebou přinese zajímavá vylepšení, jež byla živě prezentována na letošní E3. Opět se vydáme do temnot, jako vždy se budeme bát a co víc – hra nás svým zpracováním vcucne do děje víc než leckterý napínavý seriál. Bojíte se tmy?" (celý článek)

  

Recenze: Crash Tag Team Racing – dvě hry v jedné

Martin Demiger: "Je zrzavý a ztřeštěný... kdo? Uhádnete to? Přeci Crash! Ten potrhlý nezbeda se k nám totiž po delší době opět vrací. A zajímá vás, v čem je jiný jeho nové dobrodružství? V jakých šlépějích se vydal nyní? Jedná se opět o arkádu, nebo o závodní simulátor?" (celý článek)

Plná hra: Unwind Logic Puzzle - hranatá logika
Bleskovka dne: Vyhraje v Japonsku Wii nad PS3?

Úterý 30.5. ... WOW! Je tu WoW

E3 preview: World of Warcraft: Burning Crusade - vzhůru za bránu

Jiří Mašek: "Rok se s rokem sešel a hráči MMORPG World of Warcraft s očekáváním upřeli zrak na letošní veletrh E3. Bylo mnoho dohadů a spekulací co nového odkryjí tvůrci z Blizardu o připravovaném datadisku Burning Crusade." (celý článek)

  

OPS2, červnové číslo – o krok před E3

Martin Zavřel: "Být oficiálním magazínem konzolí Playstation má svoje nesporné výhody, mezi které patří přístup k exkluzivním informacím. Nové číslo časopisu tak přináší poctivou nadílku senzací, navzdory tomu, že mělo uzávěrku ještě před letošní E3." (celý článek)

Šifra mistra Leonarda - náboženský spor nebo kvalitní snímek?

Lukáš Bryksa: "Film Da Vinci Code se dočkal obrovské popularity ještě před samotnou premiérou a to kvůli Vatikánu, který se proti některým záležitostem opravdu ostře bouřil. Konečně tedy nastal den D a film je v českých kinech. Jak si poradil s velkou očekávaností? Dozvíte se v naší recenzi." (celý článek)

Byznys hrátky: DirectX 10 pouze pro Vista

Petr Kolář: "Lepší grafika pouze pro Windows Vista * Sony s Microsoftem odložili ochranu filmů * Kolik bude stát Nintendo Wii * Gates nevěří herním ovladačům * Capcom je na vzestupu * Famitsu zkoumá zájem o konzole" (celý článek)

Plná hra: The Crowd - pochopíte ji?
Bleskovka dne: Call of Duty 3 konečně obrazem

Středa 31.5. ... Tom Clancy opět v akci

Recenze: Ghost Recon: Advanced Warfighter – bakaní Mexikánci

Alan Jarrar: "Můza herních vývojářů – Tom Clancy – po delší době políbila firmu Ubisoft. Hoši ze speciálního komanda si už podruhé snaží prostřílet cestu na trh. Schytají pomyslnou kulku neúspěchu herní kritici, nebo tvůrci titulu?" (celý článek)

  

Recenze: OutRun 2006: Coast 2 Coast – klasika všech klasik

Martin Demiger: "OutRun vyšel již před devatenácti lety a nedá se říci, že by kolem sebe vyvolal zrovna rozruch. Nelze mu upřít jistou dávku originality, ani báječné chvíle, jež jsme v jeho společnosti prožily. Ale nejde o dvakrát výnosnou značku, po níž by se hráči museli utlouct. Zaujme široké publikum alespoň předělávka určená pro PSP?" (celý článek)

Herní Blesk – multi-žánrové NFS

David Marák: "V dalším díle NFS si nejen zajezdíme, ale také zaplaveme a zalétáme. * Battlefield 2142 bude zřejmě bez fyzikálního modelu! Důvodem jsou úspory a neuvěřitelné výmluvy. * Přestárlé, přesto však ještě nenarozené dítě až v roce 2009 - S.T.A.L.K.E.R. a další odklady!" (celý článek)

Plná hra: Mr.Pratt`s 2 - tajemná skákačka
Bleskovka dne: Modchip už i pro PSP

Čtvrtek 1.6. ... Čím menší, tím lepší

DS Lite – menší, hezčí, barevnější

Karel Kališ: "Nejprodávanější handheld se dočkal své vylepšené verze a ta už pomalu míří i do našich obchodů. V Japonsku se kvůli DS Lite stály několikahodinové fronty. U nás se jich asi nedočkáme, ale to nám nebrání se této skvěle vypadající mašince podívat na zoubek." (celý článek)

  

Score 148: Heroes 5 pod lupou

Martin Demiger: "Heroes 5 jsou všude. Všechny herní magazíny je dopodrobna pitvají – nové Score nevyjímaje. Ale pokud vás strategie nezajímají, nemusíte zoufat. Nové číslo populárního herního magazínu nabízí i akční fantasy Dark Messiah, onlinovku Guild Wars Factions či třeba akční Ghost Recon: Advanced Warfighter. Na své si jako vždy přijdou příznivci všech žánrů." (celý článek)

Plná hra: Suicide bomber - buďte teroristou
Bleskovka dne: Doupě 18 - obří E3 speciál, Hitman či HOMAM

Pátek 2.6. ... Slovenští elfové

Preview: Elveon – hrdinou ve světě elfů

Martin Klekner: "Kvalitní akční hry s rozvinutým face-to-face bojovým systémem se dají bez nadsázky spočítat na prstech jedné ruky. Zdá se však, že autoři ze slovenských 10tacle Studios hodlají rozvířit hladinu tohoto herního subžánru jedním pěkně divokým Tsunami." (celý článek)

  

Recenze: Battlestar Galactica – méně je vždy více

Martin Demiger: "Jsou tituly, které vás ohromí grafikou natolik, že vám spadne čelist až na zem. Po několika minutách ale jejich kouzlo vyprchá. Opakem jsou hry, jež sází hlavně na hratelnost – přesně jako Battlestar Galactica. To ovšem neznamená, že by v tomto případě vizuální podstata věci zůstala v pozadí. A dokonce to ani neznamená, že na vás čeká kdovíjak originální počin. Jedno je ovšem jisté: bavit se budou všichni!" (celý článek)

Týden v rubrice Plné hry - hlava bez hlavy

Tomáš Vrána: "Máj byl lásky čas. Bohužel nastal červen a ten je pro změnu obdobím morbidity. A co se stane, když se skloubí morbidní téma s láskou? Gravity Head aneb nejlepší hra uplynulého týdne. Chcete vědět víc?" (celý článek)

FlashFun: Blob Farm - flekatá farma

FlashFun: "Chcete mít farmu s barevnými kuličkami? V právě nabízené hře si ji můžete pořídit. Nicméně nečekejte, že starání se o tyto barevné skvrny bude nějakou srandou. Venku číhá mnoho nebezpečí." (celý článek)

Bleskovka dne: Vychovejte si svého chocoba ve FF XI

Sobota 3.6. ... Hratelný Sensible Soccer

Nová mega: Starý fotbal nerezaví

Petr Kolář: "Patnáct let starý Sensibile Soccer se objevuje v novém hávu s demoverzí. Předělávka UFO: Enemy Unknown zase zabírá místo mezi plnými hrami a mezi ukázkami se najde Final Fantasy III. Nejen předělávkami je ale živ člověk, takže narazíte třeba i na HL2: Episode One, Heavenly Sword, nebo Hitmana." (celý článek)

  

AbecedaHer ve zkratce

AbecedaHer: "V uplynulém týdnu se na AbeceděHer objevily nejen návody na Call of Cthulhu či Emergency 3, ale kupříkladu i trainery na Hitman 4: Blood Money či The Da Vinci Code a mnoho dalších." (celý článek)

Plná hra: Cytoplasm - braňte buňky

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A