Nový týden: v závodním stylu

Co přinesl tento týden? * Preview titulů WoW: Wrath of the Lich King, Tabula Rasa a první dojmy z TGS 07 * Recenze her Project Gotham Racing 4, Sega Rally Revo a SKATE * A řadu dalších pravidelných článků, novinek, downloadů.
Nový týden: v závodním stylu

Článek týdne

Recenze: Project Gotham Racing 4 - jako promazaný stroj

Tomáš Vrána: Přestože doposud žádný z dílů Project Gotham Racing nebyl ověnčen vavříny a na pomyslném zlatém trůnu závodních her seděly střídavě všelijaké konkurenční tituly, vývojový tým Bizarre Creations souboj ani v nejmenším nevzdal. Takřka po dvouleté odmlce přichází čtvrtý díl, který se již nyní těší v zahraničí nevídané přízně. Něco na těch závodech asi bude.

 

Recenze

PS3: Sega Rally Revo – arkádový ráj

Tomáš Vrána: Když lesy žloutnou a listí padá, znamená to pro zvířátka jediné. Zašijí se všechny ve svém kutlochu, vezmou si zásoby brambůrek na zimu a zapnou konzoli. Okurková sezóna je tatam, hlásí písečná opice a veverka jen slavnostně přikyvuje dojíždějíc poslední závod Sega Rally Revo.

  

X360: SKATE – adrenalinová vzpruha

Preview

PC: WoW: Wrath of the Lich King – rozhovor s tvůrci

Petr Kolář: World of Warcraft patří po právu mezi hry, které zaujmou většinu herní populace. Když pak v Blizzardu chystají již druhé rozšíření, nezbývá nám než bedlivě sledovat veškeré informace, shromažďovat detaily. A co teprve když sami vývojáři poskytnou rozhovor, však čtěte sami.

  

PC: Tabula Rasa – Richard Garriot větrá zatuchlost současných onlinovek
Ozvěny TGS 07Hráli jsme nejžhavější tituly

Další články

Herní výstavyzbraň interaktivní zábavy a hráčského osvícenství?

Michael Stern: Mezinárodní setkání zasvěcená hráčům letos zažívají zásadní proměny. Jako první v řadě byla utlačena tradiční E3, následoval rozkvět lipské Games Covention, nezměněné šílenství Tokyo Game Show, přičemž již zanedlouho začíná v Los Angeles premiérový ročník E for All. Co je cílem výstav a měly by být určeny pro veřejnost nebo pouze povolaným odborníkům?

  

Byznys hrátky: Tvůrce Ultimy poletí do vesmíru
Modifikační kouteks Rome Total War do Středozemě
Týden na FreeHráchna plný plyn!
FlashFunka: Bee Jeez – hmyzí válka
AbecedaHer ve zkratce
Nová mega: Zaklínač se ukazuje

Nejnovější komentáře