Nový týden: Vánoce jsou tady!

I na první svátek vánoční vás čeká tradiční ohlédnutí za uplynulým týdnem. Ten se odehrál ve znamení vánoc. Doporučili jsme vám dárky, ukázali Xbox 360 v akci a obdarovali plnou hrou S.W.I.N.E. Ošizeni však nebyli ani příznivci pravidelných článků.
Nový týden: Vánoce jsou tady!

Pondělí 19.12. ... Hurá do kina!

Recenze: film King Kong – opičí úlet

Kamil Gric, Alan Jarrar: "Režisér Peter Jackson se po trilogii Pán Prstenů pustil do natáčení remaku slavného King Konga. Jak si vede novodobý filmový chlupáč? Rozhodně ne tak dobře jako jeho kolega z roku 1933. Čtěte naši recenzi a dozvíte se víc." (celý článek)

Téma: Nejlepší vánoční nákup

Martin Klekner: "Venku už poletuje sníh, noci jsou čím dál delší, v oknech domů začínají blikat první svíčičky. Vánoce jsou za dveřmi. A s nimi i doba nákupů krásných dárků pro naše blízké. Povězme si tedy něco o tom, co by se klidně mohlo objevit i pod vaším stromečkem." (celý článek)

Recenze: Sly 3: Honor among the Thieves – zlodějina je legrace

Karel Kališ: "Sly Cooper se vrací, všichni si hlídejte peněženky! Ale ne, Sly je lupič gentleman a raději se plíží a skáče. Ale pro jistotu si přečtěte recenzi na nové pokračování brilantní stealth plošinovkové série dřív, než skončí v něčím pytli na lup." (celý článek)

Level 134: Vánoce, Vánoce přicházejí

Martin Demiger: "Vánoce se blíží. To je neoddiskutovatelný fakt, který se promítl dokonce i na novém Levelu. Obálku zdobí sníh, uvnitř najdeme vánoční dárek v podobě kalendáře a přehlédnout nejde ani tradiční anketu o nejlepší hru roku 2005." (celý článek)

Plná hra: Delirium - nabít a sestřelit
Bleskovka dne: Co způsobuje úmrtí u počítače?

Úterý 20.12. ... Xbox 360 na vlastní oči

Videoreportáž: Xbox 360 v akci

Martin Zavřel: "Článek s prvními dojmy z hraní na Xboxu 360 se stal trhákem měsíce. A nejen v diskuzi pod ním jste nás žádali o videa z hraní. Nyní jste se dočkali: můžete se pokochat jak pohledem na základní ovládací menu přístroje, tak především na hororovou pecku Condemned od autorů Fear nebo doposud graficky nejzajímavější titul, Perfect Dark Zero." (celý článek)

  

Byznys hrátky: Zákon proti hernímu násilí do kongresu USA

Petr Kolář: "Návrh zákona, omezujícího prodej násilných her, se dostal do amerikého kongresu * Tři tisíce dolarů na StarForce * Midway zavřela dvě svá studia * Electronic Arts získávají mobilní Jamdat * Marvel se mimosoudně dohodl s NC Softem * A mnohé další, nesmíme zapomenout ani na obvyklé tabulky prodejnosti" (celý článek)

Plná hra: Alien Becher Attack - hutná 3D akce
Bleskovka dne: Love Fotball - kopaná očima hráče

Středa 21.12. ... Vesmír volá

Recenze: X3: Reunion – nekonečný vesmír volá

Karel Kališ: "Vesmír se opět otevřel všem, kteří hledají bohatství, slávu a dobrodružství. Již třetí pokračování hry snažící se navázat na zašlou slávu her typu Elite je zde. Dokáže však tento žánr pobláznit zástupy hráčů jako kdysi? Přepoklady na to má, ale to stačit na úspěch nemusí." (celý článek)

  

Recenze: King Kong – cesta do pravěku

Martin Zavřel: "V dnešní recenzi se podíváme, jak se nejvýznamnější filmová licence letošních vánoc hraje na konzolích. Dočkáte se také srovnání s verzemi pro PC a Xbox 360. Zda jde o ideální dárek pro hráče nebo ne, to do značné míry záleží na tom, zda preferujete bohatou hratelnost, nebo mimořádný herní zážitek." (celý článek)

Plná hra: Acheron - zběsilé závody
Bleskovka dne: Vánoce přišly i do Everquestu 2

Čtvrtek 22. 12. ... Středozem neskončila, Středozem trvá

Preview: LOTR: Battle for Middle-earth 2 - takhle Středozemi neznáme

David Sláma: "Pokračování úspěšné strategie z Tolkienova světa to nemá a nebude mít lehké. Co chce přinést nového, když děj trilogie byl vyčerpán už v původní hře? Zjistili jsme, že nového je dost. Neváhejte a nahlédněte tvůrcům pod pokličku." (celý článek)

  

Nové hry na obzoru: Multiplayer bez násilí

Petr Kolář: "Hra podle filmu Arthur and the Minimoys vás přinutí přemýšlet a kombinovat * The Seed je masivně multiplayerový projekt založený čistě na společenských prvcích * RPG Silverfall vás ohromí comicsovou grafikou" (celý článek)

Plná hra: Tulák - česká adventura
Bleskovka dne: Unreal Tournament 2007 povede PS3

Pátek 23. 12. ... Návrat do starých časů

Recenze: Battle for Wesnoth - návrat starých časů

Petr Kolář: "Dovolíme si dnes lehce fušovat do řemesla našich kolegů z FreeHer, když se rozepíšeme o strategii s cenou proklatě nízkou. To však nic neubírá na jejích půvabech. Snad se budou všichni kochat strategickými principy, které jim Battle for Wesnoth přinese." (celý článek)

  

Tipstation, číslo 20 – vánoční pomocník

Martin Zavřel: "Rok utekl jako voda a zase tady máme vánoční záplavu výborných her, kterými se všichni chceme nějak prokousat. Již tradičně nám na pomoc přichází časopis Tipstation, zaměřený na návody a cheaty pro PS2 hry. Pomůže vám s vánočními hity jako jsou třetí Prince of Persia, King Kong nebo třeba Resident Evil 4." (celý článek)

Týden v rubrice Plné hry - Vánoce přicházejí

Tomáš Vrána: "Po roce zase Vánoce. Je až neuvěřitelné, jak ten čas letí. Mnoho z nás ještě nedávno sedělo u nesmrtelných videoher. Pamatujete Contra? Střílečka z prostředí džungle, která nikomu nedala spát? Což takhle dát si její remake? Nebo si raději zajezdíte na snowboardu?" (celý článek)

Plná hra: Fanta Scape - zajímavé RPG
Bleskovka dne: Metal Gear jako onlinovka?

Sobota 24. 12. ... Netradiční vánoce

Tři vánoční rady

Martin Zavřel: "Ať chcete nebo ne, dnešní den je výjimečný pro všechny lidi po celém světě – včetně vás. Dostal jsem nelehký úkol vložit tu výjimečnost nějakým způsobem do článku, jenž by oslovil každého čtenáře Doupěte. Nuže, zde máte vánoční dárek v podobě trojice nejlepších rad, které dokáži hráčům nabídnout." (celý článek)

Exkluzivně: Chmatákov Online - české freeware MMORPG!

David Marák: "Měli jsme tu čest zahrát si nejnovější Chmatákova v kompletním izometrickém provedení. Zároveň jsme se stali mediálním partnerem této ambiciózní první české MMORPG hry a přinášíme vám jako jediní její hratelnou alfa verzi! Čtěte exkluzivní dojmy a hrajte! Pouze na FH můžete stahovat herního klienta po dobu jednoho týdne." (celý článek)

Nová mega: Vánoční nadílka

Petr Kolář: "S příchodem Vánoc se vždy vracím do dětství, kdy jsem si přál autíčko na dálkové ovládání. Jedno takové mi poskytne Virtual RC Racing, ale z dalších hraček ke stažení bych vyzdvihl hlavně videoreportáž o Xboxu 360, nebo povedený vánoční trailer na Runaway 2" (celý článek)

Plná hra: S.W.I.N.E. - vánoční verze komerční RTS strategie
Bleskovka dne: Šťastné a veselé Vánoce vám přeje Doupě

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |