Nový týden: Z kažého rožka troška

Jestli byl nějaký týden rozmanitý, tak ten aktuální. Nabídli jsme vám next-gen pohádku Kameo, zaučili do tajů drsňáků v 25 To Life a Urban Reign, podívali se na zoubek čtvrtému Driverovi či originálnímu dílku Spore... Prostě a jednoduše: bylo toho moc. To si nemůžete nechat ujít!
Nový týden: Z kažého rožka troška

Pondělí 20.2. ... Den drsňáků

Recenze: 25 To Life – kontroverzní v každém směru

Martin Demiger: "Hra, která se dostane až do amerického senátu, musí nutně vyvolat v hráčských řadách pozdvižení. Ona ale není až tak brutální… A světe, div se, dokonce se dá hrát, aniž by hráč utrpěl jakoukoliv psychickou újmu." (celý článek)

  

Recenze: Urban Reign – v područí gangů

Karel Kališ: "Prásk! Úder pěstí na bradu. Švih! Rána loktem na hrtan. Bum! Kop kolenem do břicha. Křup! A ještě párkrát na žebra, ať se jen tak nezvedne. Násilí prý sice nic neřeší, ale zkuste si to říct protagonistům Urban Reign. Skončíte tak maximálně s pudingem místo obličeje." (celý článek)

Wallpapery: Auto Assault

Martin M. Boček: "MMORPG všichni známe. Server, hrdina chodí, běhá, zabíjí příšery a případně jiné hráče. Jak do toho ale pasuje Auto Assault, kde místo samotného hrdiny máte navíc i jeho postapokalyptické vozidlo? To teprve uvidíme, nicméně wallpapery z této hry si můžete stáhnout již nyní." (celý článek)

Plná hra: Quazatron - válka strojů
Bleskovka dne: Tomb Raider Legend míří na Xbox 360

Úterý 21.2. ... Fantasy invaze

Preview: Warhammer: Mark of Chaos - fantasy bitvy se vracejí

Martin Klekner: "Po povedeném Dawn of War se na nás řítí další RTS ze světa Warhammeru a opět vypadá velmi slibně. V našem preview vám poodhalíme roušku tajemství dalšího titulu ze světa démonů a Chaosu." (celý článek)

  

Preview: Driver Parallel Lines – do čtveřice všeho dobrého

Martin Demiger: "Série akčně závodních her Driver zatím představila tři díly. První se dočkal nadšeného aplausu ve stoje, druhý se svezl na vlně úspěchu a při hraní třetího si všichni odplivli… Čtvrtý díl je proto logicky očekáván s obavami. Vydá se ve šlépějích jedničky, nebo trojky?" (celý článek)

Byznys hrátky: Asie si drží vlastní normy

Petr Kolář: "Japonci mají nové hodnocení her * Herní průmysl čeká sestup * Čínská mládež nesmí do internetových kaváren * Atari bude propouštět * Yu Suzuki mluvil o plánech Segy * PS3 bude ještě letos * Nintedno DS dostalo Operu * A mnohé další i s tabulkami prodejnosti" (celý článek)

Plná hra: Drag Racer - na plný plyn
Bleskovka dne: Half-Life 2: Episode 2 je na cestě

Středa 22.2. ... Na dvou i čtyřech kolech

Recenze: MX vs. ATV Unleashed – vzhůru do extrémů

Petr Kolář: "Stalo se vám někdy, že jste nevěděli, jestli si pořídit motorku, či auto? Stejně tak je tomu i u většiny závodních her, řešení však přináší MX vs. ATV, kde se vám pod ruku dostanou jak řidítka terénního motocyklu, tak i čtyřkolek. A jak se s jejich ovládáním vypořádáte, záleží jen na vás." (celý článek)

  

První dojmy: Big Brain Academy – jak zchytrat hraním her

Martin M. Boček: "Chcete být chytřejší? Hrajete rádi hry? Máte Nintendo DS? Pokud jste na všechny tyto otázky odpověděli kladně, je tu konečně hra pro vás: Big Brain Academy, neboli Akademie velkého mozku." (celý článek)

Plná hra: Hero of Infamous Kingdoms - kečupová patálie
Bleskovka dne: F.E.A.R. bude pokračovat

Čtvrtek 23.2. ... Next-gen nářez

Recenze: Kameo: Elements of Power – next-gen pohádka

Karel Kališ: "Kameo. Pokud se trochu staráte o next-gen konzole, jistě vám jen při tomto slově přejede mráz po zádech, zatajíte dech a očekáváte skvělou hru. Jen vstupte dále a podívejte se, jak se Rare povedlo udělat pohádku nejen pro děti." (celý článek)

  

Level 136: S Kmotrem dočerna

Martin Demiger: "Z aktuálního Levelu na čtenáře nekouká žádná svlečená kráska, jak tomu bylo posledně. Dokonce ani borec s nabitou flintou a ostřížím zrakem. Hvězdou je stařičký chlapík s motýlkem, červenou růží na klopě a svítivě bílou košilí. To však neznamená, že bychom z něj neměli mít strach. Naopak – je to totiž sám velký kmotr!" (celý článek)

Nové hry na obzoru: Filmové hrátky

Petr Kolář: "Strategie Kudos vám předvede, že The Sims se dají hrát i na tahy * Simulace MBL Slugfest 2006 vás zase přivede do americké baseballové ligy * A Vin Diesel se ukáže při tvorbě hry a filmu podle ní - The Wheelman" (celý článek)

Plná hra: Ifrit - retro akce
Bleskovka dne: Juarez volá na Divoký západ

Pátek 24.2. ... Nešetříme originalitou

Preview: Spore - ambiciózní multižánrový projekt

David Marák: "Duchovní otec her Sim City a The Sims, Will Wright, chystá svůj nový, originální a neotřelý projekt, který bude kombinovat několik herních žánrů. Hráče čeká vývoj vlastní civilizace od mikroorganismů, přes kolonizaci planety až po dobývání nových planet ve vesmíru. Na co vše se můžeme těšit?" (celý článek)

  

Recenze: Red Nose The Sweeper - metař s posláním

Vít Sedláček: "Být metařem, řeknete si, žádná výhra. Práce je sice na čerstvém vzduchu, ale jinak nuda. Pokud ovšem nejste Red Nose - metař superhrdina." (celý článek)

Týden v rubrice Plné hry - mobilní pecky

Tomáš Vrána: "Uplynulému týdnu v rubrice Plné hry jednoznačně kralovaly dvě mobilní pecky, ale ani ostatní tituly nezůstaly příliš pozadu. Chcete usednout do auta a trhat rychlostní rekordy nebo zničit jedno zapadlé království. Volba je jen na vás." (celý článek)

FlashFun: Yeti - odpalte tučňáka

Flashfun: "Znáte legendární sérii her Yeti Sports? Dnes tu pro vás máme její menší napodobeninu ve formě flash hry, která však není vůbec špatná. Odpalte tučňáka co nejdále jen zvládnete! Jen ať se pořádně proletí." (celý článek)

Bleskovka dne: Godfather se dočká pokračování

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A