Nový UT již oficálně: Unreal Tournament 2007

E3 je za rohem, není tedy divu, že nás herní společnosti s prakticky denní pravidelností zásobují informacemi o nějakých očekávaných titulech. Výjimku netvoří ani populární série Unreal Tournament, jejíž další ročník byl nedávno oficiálně oznámen. Přivítejte Unreal Tournament 2007.

Nový ročník samozřejmě půjde ve šlépějích svých předchůdců. Zásadní změna však nastane alespoň v oblasti vizuálního zpracování, neboť Epic Games potvrdily, že nový UT poběží na Unreal 3.0 enginu. Pro každého zabijáka je ovšem nejdůležitější zbraňový arzenál. Ten bude tentokrát v zcela klasické režii, takže se dočkáme starých známých, změny jsou jen dvě: Rocket Launcher, Flak Cannon, Redeemer, Link Gun, Shock Rifle, AVRiL, Sniper Rifle, Dual Enforcers, Stinger - nahradí Minigun, Canister Gun - vznikla spojením Grenade Launcher, Mine Layer a Bio Rifle. Značného vylepšení se samozřejmě dočkají i počítačoví oponenti, jejichž inteligence ovšem i minule byla na výsostné úrovni. UT je ale hlavně o multiplayerovém hraní. Ani po této stránce nebudete strádat. Čeká nás tedy klasická dávka hratelnosti v podobě módů Onslaught, DM, TDM, CTF, Assault, Bombing Run a Domination. Jedinou novinkou je Conquest mód, který ale ještě nebyl oficiálně představen.

Minulý díl v sérii UT si nás získal dokonce i svou singleplayerovou částí, jsme tedy velmi zvědaví, jakou cestu zvolí autoři nyní... Čistě jen multiplayerová klání? Nebo vsadí i na hru pro jednoho hráče, která se minule postarala o nejedno pozdvižení? Dozvíme se již na E3.

Zdroj: Gamershell


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A