Výhodnější streamování. Nvidia láká na 40% slevu na GeForce Now. Potrvá ale jen půl roku

Až do 21. května je možné získat 40% slevu na předplatné GeForce Now Priority. Jde o střední tarif v nabídce streamovací služby od Nvidie a sleva bude platit jen na šest měsíců, pak se cena zvýší. Standardně stojí 1349 Kč (240 Kč na měsíc), teď v akci je za 809 Kč (135 Kč).

Na vyzkoušení, jestli pro streamování vůbec máte dostatečně výkonný internet, je vhodné otestovat základní tarif Free. Ten je bezplatný, avšak s několika omezeními. Hraje se nanejvýš v rozlišení 1080p30, v hodinových relaxích a nejspíš budete čekat, až se na vás uvolní herní slot.

Priority zavádí plynulejších 1080p60 včetně raytracingových efektů (v závislosti na hře), hrát lze až šest hodin v kuse a uživatelé mají přednostní přístup k serverům. Nejvyšší tarif Ultimate pak zvyšuje kvalitu až na 2160p120 a zavádí až osmihodinové relace.

Služba je dostupná na Windows, macOS, Chrome OS, Androidu, iOS, Android TV a smart TV od Samsungu a LG z let 2021 a novějších. Součásí předplatného nejsou hry, v GeForce Now můžete hrát přes 1500 titulů, které máte na Steamu, Epic Games Storu nebo z obchodu Ubisoftu.

Váš názor Další článek: Blizzard odhaluje, jak bude fungovat přibývání obsahu do Diabla IV. Sezóny, battle pass a kosmetický obchod