O čem se mluví - nezapomenutelné herní zážitky

Naše nedávno obnovená diskusní fóra v posledních dnech prožívají svou renesanci. Podle přibývajících příspěvků od vás, našich čtenářů, soudíme, že se vám líbí možnost naplno se vyjádřit. Každým dnem se v diskusích objevují spousty zajímavých názorů a postřehů, ať už se to týká společnosti Nintendo, jenž oslavila své padesáté narozeniny, vašich nejočekávanějších her či slovního fotbálku, který v redakci hrajeme velmi rádi :). 

Zajímavý topic nakousl jeden z našich čtenářů, známý pod nickem "ocelot69", který se ptá na vaše nejsilnější zážitky z hraní. Pokud si myslíte, že hry jsou jen o "skillu" nebo dokonce, že slouží jako "pokleslá zábava vhodná pro asociální typy", tato slibně se rozvíjející diskuse vás vyvede z omylu. 

Znáte to, všichni jste to zažili, okamžiky kdy se Vám rozbuší srdce a Vy si říkáte "TOHLE PROSTĚ NENÍ MOŽNÝ!". Musíte zapauzovat hru a srovnat si v hlavě to co se právě odehrálo na obrazovce. Nezapomenutelné herní okamžiky- ocelot69

Zdroj: fórum


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce