O pokračování praštěné série Saints Row se dozvíme více v příštím roce

Šílený brácha GTAčka ještě nehodlá odcházet.

Všichni milujeme Grand Theft Auto, čas od času se ale objeví menší bratříček, který nás zabaví minimálně stejně dobře. Populární alternativou série od Rockstaru je už dlouho Saints Row, který nabízí šílené eskapády a parodii takřka na všechno, co v dnešní době parodovat jde. 

Určitě tak rádi uslyšíte, že v příštím roce se dozvíme více o dalším dílu série. To prozradil v rozhovoru pro GI.biz šéf vydavatelství Koch Media, Klements Kundratitz. 

"Saints Row je našim srdcím moc blízké a budeme o něm mluvit v příštím roce," řekl Kundratitz. "V tuto chvíli jen chceme hráčům říci, že se pokračování chystá a bude to pecka."

Dodal také, že Volition se nebude rozptylovat žádným dalším projektem ani spin-offem, jako byli například Agents of Mayhem, a zplna se soustředí na další plnohodnotný díl. A to je rozhodně skvělá zpráva pro všechny milovníky ujetého humoru a praštěné akce. 

Váš názor Další článek: Nový trailer na Darksiders Genesis přibližuje vaše schopnosti

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách