Obal Grand Theft Auto V jde ve šlépějích předchůdců

Opět se vrací známý motiv mozaiky s několika herními výjevy.

V průběhu víkendu se na jedné zdi v oblasti dolního Manhattanu začala objevovat malba obalu na GTA V (podobným způsobem bylpředstaven obal na GTA IV v roce 2007) a byla poměrně zábava sledovat vznikající dílo na různých fotkách fanoušků. Teď už je nicméně po legraci, protože Rockstar Games vydali kompletní verzi obalu. Asi vás moc nepřekvapí, že tvůrci opět vsadili na motiv mozaiky, který využívají od třetího dílu. Však se podívejte na předchozí obaly:

GTA 3.jpg GTA SA.jpgGTA VC.jpgGTA 4.jpg
 

GTA V vypadá hodně podobně a podle mého je fajn, když se studio drží zavedeného stylu. Pokud chcete obal v podobě pozadí na plochu, najdete jej na stránkách Rockstar Games. A mimochodem, Grand Theft Auto V vychází 17. září na PS3 a X360.

GTA v.jpg

Zdroj: Kotaku


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |