Objednávejte Duke Nukem Forever!

Otevřete šampaňské, vezměte si dovolenou, rozlučte se s rodinou a známými. Král, tedy vlastně vévoda, je tu! Díky britské pobočce známého internetového obchodu Amazon.com si můžete ještě dnes předobjednat legendu Duke Nukem Forever a dokonce i současně s další peckou - Quake 4. Samozřejmě na tom ušetříte díky exkluzivní ceně a balíček můžete očekávat tak akorát před Vánocemi - po 2. prosinci tohoto roku. Přesvědčte se tady.

Tak a teď je tu druhá věc, co jsem chtěl říct. V čem je problém? Zeptejme se domovské stránky 3D Realms, výrobce Duke Nukem Forever: "Ne, nemůžete si hru předobjednat. Jestli na nějakém internetovém obchodě uvidíte, že přijímají přeobjednávky, nejspíš jim jde jen o vaše peníze. Obvykle také uvádějí nějaké datum vydání "zevnitř". Ale žádné datum vydání zatím není stanoveno a nepřijímáme předobjednávky. Konec.". Z jiné části stránky ještě ocituji: "Screenshoty a videa, co tu byly, jsme odstranili, protože už nereprezentují současný vzhled hry." - to jen k obrázkům na Amazon.co.uk.

  
S jistotou můžu říct jedno - takhle Duke Nukem Forever vypadat nebude :-)

Celá informace je podezřelá i podle obrázku krabice, jenž je stejný, jako verze ze září roku 2002. Přibyl jen nápis "Always bet on Duke". Otázkou zůstává, z jakého důvodu se něco takového na prestižním obchodu, jakým Amazon bezesporu je, vůbec mohlo objevit. Pokud se přeci jenom odhodláte k objednávce, dejte nám vědět, jak jste dopadli ;-).

Související informace (Duke Nukem Forever):
Platforma
: PC
Žánr: akce
Výrobce: 3D Realms
Vydavatel: neoznámen
Distributor v ČR: neoznámen
Homepage:
http://www.3drealms.com/duke4
Předpokládané datum vydání: "When it`s done."

Zdroj: Amazon.co.uk, 3D Realms


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A