Obrazárna: Battlefield 2 a další

Jestliže pátek je oslavován jako nejlepší den týdne, kdy víkend je již za dveřmi, starosti jsou zatlačeny do kouta a každý touží po nějakém klidu, pondělí je černým dnem všech pracujících i školou povinných. V pondělí ale vychází Obrazárna. Představíme vám Total Overdose, Battlefield 2, Vietcong 2 a další.

Začneme pěkně zostra; tequilou opojení, s kvéry za pasem, se sombrérem a kubánským doutníkem v koutku úst. Tak by se stručně dala charakterizovat připravovaná 3rd person akce Total Overdose, jenž si bere za vzor holywoodské bijáky, vykrádá Jackie Chana a jejím cílem je pobavit neustávající palbou do širokého spektra protivníků. Šílený náboj hře dodá na dvacet silných zbraní, ze kterých budete sypat olovo ostošest skrz naskrz osmnácti úrovněmi. Tak si připravte sůl, citron a flašku tequily, bude se hodit!

Rozjetý vlak není radno jen tak zastavovat, a tak se podívejte i na sadu nových screenshotů přímo z hraní Battlefield 2. Nedávno vydaná demoverze rozhodně vypovídá o vysoké kvalitě této online akce, a pokud jste se snad ještě nerozhodli, zda jít do koupi, jistě si vyhraďte nějaký ten čas a otestujte hratelnou ukázku tohoto skvostu.

Do třetice všeho dobrého a vietnamského tu máme aktuální ukázky z české perly Vietcong, jenž spustila vlnu her zasazených do Vietnamu a zatím žádné se nepodařilo jej z pomyslného trůnu sesadit. Pterodon dokázal skvěle vybalancovat všechny složky hry; ať už to bylo samotné prostředí (džungle a hustý porost byl zpracován velmi dobře), charaktery či děj, nebo perfektní dobový soundtrack. Ve druhém díle se opět podíváme do Vietnamu, tentokrát však v notně vylepšeném grafickém kabátku, o jehož kvalitách dostatečně vypovídají následující screenshoty.

A nakonec jsme vám přinesli ukázky z opravdu skvostně vypadající 3D real-time strategie Paraworld. V té se podíváme do neotřelého pravěkého světa, kde svádí kruté a líté boje lidské pokolení s mocnými a obrovitými dinosaury. Jak se tento nadějný titul podaří dobře vybalancovat po stránce hratelnosti zjistíme začátkem příštího roku.

 

TOTAL OVERDOSE

Žánr: Akce
Platforma: PC, Xbox, PS2
Výrobce hry: Deadline Studios
Vydavatel hry: Sales Curve Interactive
Předpokládané datum vydání: léto 2005
Homepage: 
http://www.totaloverdose.com/

Doupě napsalo: info

 

 

 

 

 

BATTLEFIELD 2

Žánr: Online Akce
Platforma: PC
Výrobce hry: DICE
Vydavatel hry: EA
Předpokládané datum vydání: 24. června
Homepage:  
http://global.dice.se/games/battlefield2/

Doupě napsalo: info,E3,obrazárna,screenshoty, demo

 

 

 

 

 

VIETCONG 2

Žánr: Akce
Platforma: PC
Výrobce hry: Pterodon
Vydavatel hry: 2K Games
Předpokládané datum vydání: konec 2005
Homepage: 
http://www.2kgames.com/

Doupě napsalo: info,E3

 

 

 

 

PARAWORLD

Žánr: 3D Realtime strategie
Platforma: PC
Výrobce hry: SEK
Vydavatel hry: Sunflowers
Předpokládané datum vydání: jaro 2006
Homepage: 
http://www.sunflowers.de/english/games/paraworld.php

Doupě napsalo: info

 

 

 

 

Váš názor Další článek: Total Overdose - kdo mi to tu loupe pervitin?

Témata článku: , , , , , , , , , , ,