Obrazárna: Na prázdniny s Black and White 2!

Týden se s týdnem sešel a spolu s prvními prázdninovými dny tu máme i nový díl pravidelné Obrazárny. V článku, který pro vás střádá ty nejlepší screenshoty, jež se za celý týden urodily, se tentokrát setkáte s Black and White 2, NBA Live 2006, Starship Troopers či Shattered Union. Tak se na ně podívejme!

S prvními dny volna se jistě většina z vás bude věnovat svému nejmilejšímu zájmu, tedy počítačovým hrám. Ale jsou i tací, co s rostoucím sloupcem rtuti v teploměru raději volí jiný druh radovánek, ať už relax někde u vody v Čechách nebo rovnou někde pod palmou, s doutníkem v ústech a lahodným koktejlem v ruce. I vývojáři, programátoři a ostatní lidičkové v herním průmyslu koukají po nějakém tom oddechu, což jasně značí herní sucho, jenž je v tomto období již známé. Tentokrát jsme tedy museli opravdu pečlivě hledat v hlubokých vodách internetu, vymetali jsme každý kout, jen abychom našli opravdu zájimavé kousky do naší Obrazárny.

Celou galerii dnes otevírá sada obrázků z "božské" strategie Petera Molyneuxe, Black and White 2. Jako bůh přicházíte do země, která je rozpolcená trvajícími sváry mezi jednotlivými lidskými kmeny, a vaším údělem tak je zjednat opět pořádek, klid a mír. Tohoto nelehkého cíle však lze dosáhnout mnoha cestami, ať už cestou válek a krveprolití, nebo citlivým pečováním o lidské pokolení, budováním měst a usmiřováním znepřátelených kmenů. Pomáhat vám bude opět vaše božské zvířátko a tentokrát se dočkáme i masivních armád, jež povedete v případě potřeby do boje.

Black and White 2 je doprovázena hrou trochu z jiného soudku, NBA Live 2006. Těžko se od nového ročníku basketbalové série od EA Sports dají očekávat nějaké převratné novinky. Těšit se můžeme opět na aktuální soupisky, "realističtější" pohyb hráčů, vylepšenou grafiku a nově na verzi pro handheld Sony PSP.

Pokud se vám líbil film Hvězdná pěchota a také toužíte stát se plnoprávným občanem, máte možnost ve stejnojmenné hře od společnosti Strangelite. Zatím to vypadá na příjemnou střílečku, která ničím nepřekvapí ale ani ničím neurazí. Škoda jen, že její vývoj doprovází opakované odklady vydání. Snad se jí brzy dočkáme.

Celou Obrazárnu uzavírá válečná tahová strategie Shattered Union od PopTop Software, tvůrců her Tropico či Railroad Tycoon. V moderním 3D grafickém kabátku, který bychom očekávali spíše u realtime strategie, se v rámci postapokalyptického příběhu stanete vůdcem jedné ze sedmi rozdílných stran v boji o nadvládu nad válkou rozervanými Spojenými Státy. Prostředí v Shattered Union bude velmi pestré; bojovat budete jak na venkově tak v metropolích (Chicago, New York apod.), přičemž bude hrát roli i zabírání strategických míst jako například továrny, doly, letiště apod. PopTop Software dále slibují i plně zničitelný terén a množství dobře vyvážených bojových jednotek (tanky M1 Abrams, vrtulníky Apache apod.).

Black and White 2

Žánr: Božská strategie
Platforma: PS2/Xbox
Výrobce hry: Lionhead Studios
Vydavatel hry: Electronic Arts
Předpokládané datum vydání: ???

Doupě napsalo:
info1,info2,info3
 

 

 

 

 NBA LIVE 2006

Žánr: Sport
Platforma: PS2, Xbox, PSP, GC, PC
Výrobce hry: EA Sports
Vydavatel hry: EA Sports
Předpokládané datum vydání: Q4 2005

Doupě napsalo:
info1
 

 

 

 

 

 Starship Troopers

Žánr: FPS
Platforma: PC, PS2, Xbox
Výrobce hry: Strangelite
Vydavatel hry: Empire Interactive
Předpokládané datum vydání: září 2005

Doupě napsalo: info1, info2
 

 

   

 Shattered Union

Žánr: Strategie
Platforma: PC
Výrobce hry: PopTop Software
Vydavatel hry: 2K Games
Předpokládané datum vydání: Q4 2005

Doupě napsalo:
info
 

 

 A tím je dnešní Obrazárně konec. Na další nášup nejnovějších obrázků se můžete těšit už přístí pondělí!

 

Váš názor Další článek: Sony hledá SingStar

Témata článku: , , , , , , , ,