Obrazárna: Pondělní gigant!

Pravidelná pondělní Obrazárna je opět tu a tentokrát opravdu praská ve švech! Rekordní počet obrázků z předminulého dílu sice zůstává nepřekonán, avšak kvalitou se mu ten dnešní minimálně vyrovná. Posuďte sami; pod redakční drobnohled jsme si vzali tituly Battlefield 2, Cold War, Sniper a Kameo. Tak se do toho pusťte ať vám to nevychladne!
Obrazárna: Pondělní gigant!

Přiznáme se vám bez mučení; dnešní Obrazárnou jsme chtěli prolomit rekord, jenž drží Obrazárna se San Andreas, avšak po té, co se začaly ozývat některé hlasy volající po zkrácení rubriky, umoudřili jsme se a přinášíme vám "pouhých" padesát kusů screenshotů. Největší zastoupení má online akce Battlefield 2, které jsme již věnovali předchozí díl, nicméně ignorovat skutečnost, že demoverze Battlefield 2 je v současné době jednou z nejhranějších her na internetu, opravdu není možné. Pokud jste se stále nerozhodli zda se stát vojákem na moderních bojištích, tyto obrázky by vás měly zaručeně přesvědčit. 

Důkazem, že žánr akčních her jasně dominuje celému trhu, je i přítomnost dvojice Cold War a Sniper. Cold War, stealth akce vyvíjená domácím studiem Mindware, sleduje příběh investigativního amerického žurnalisty, jenž se díky své kontroverzní reportáži ocitne v železném sevření sovětské KGB. Mix mezi Splinter Cell a Thiefem se v případě Cold War určitě nezapře, ale to můžeme brát jako jedno velké pozitivum. Na vlastní oči se snad o kvalitách hry z pera Karla Papíka přesvědčíme brzy.

V tandemu s Cold War pak jde Sniper, hra ruské provenience čerpající z filmu Nepřítel před branami (Enemy at the Gates - Jude Law v hlavní roli). Ve Sniper se vžijete do role ruského odstřelovače Vasiliy Zaytseva, kdy budete bojovat s nacistickou armádou u Stalingradu v roce 1942. 20 herních misí v sobě kombinuje prvky akce i plížení; kromě tichého střílení nebohých nepřátel se dočkáte i záchrany vězňů, ničení tanků a samozřejmě i duelu s německými snipery.

Na chvost článku jsme se pak rozhodli dát prostor Xboxovému titulu nové generace Kameo: Elements of Power. V této nadmíru zajímavě vypadající hře se zhostíte role dívčiny Kameo, elementalistky, která spěchá za záchranou své rodiny před zlotřilým vládcem Orků Thornem. Aby přežila v krutém světe, musí využít své schopnosti přeměnit se v jednoho z deseti mocných bojovníků a spoutat jednotlivé elementální síly (květina, kámen, voda, led a oheň). Krásná grafika v kombinaci s inovativním přístupem k žánru by mohla Kameo dovést až na samotný vrchol, uvidíme co z toho nakonec bude.


Battlefield2

Žánr: Online akce
Platforma: PC
Výrobce hry: DICE
Vydavatel hry: EA
Předpokládané datum vydání: 24. června
Homepage:
http://www.planetbattlefield.com

Doupě napsalo: info,E3,obrazárna,demoverze

 

 

 

 


 Cold War 

Žánr: Akční adventura
Platforma: PC, Xbox
Výrobce hry: Mindware Studios
Vydavatel hry: Dreamcatcher Interactive
Předpokládané datum vydání: Q4 2005
Homepage:
http://coldwar.mindwarestudios.com/

Doupě napsalo: obrázky, rozhovor

 

 

 

 


 

 Sniper

Žánr: Akce
Platforma: PC
Výrobce hry: 1C
Vydavatel hry: 1C
Předpokládané datum vydání: Q1 2006
Homepage:
http://int.games.1c.ru/sniper_1/

 

 

 


 

Kameo

Žánr: Adventura
Platforma: Xbox360
Výrobce hry: Microsoft Games
Vydavatel hry: Rare Ltd.
Předpokládané datum vydání: 1.11.2005
Homepage:
http://www.xbox.com/en-us/kameo/default.thm

Doupě napsalo: E3

 

 

 

 


 

 A tím je dnešní Obrazárně konec. Na další nášup nejnovějších obrázků se můžete těšit už přístí pondělí!

Nejnovější komentáře