Obrazárna: Strašlivý King Kong a nespoutaný Test Drive: Unlimited

Po hektickém týdnu a neobyčejně horkém víkendu vám přinášíme další Obrazárnu, abyste se potěšili pohledem na jedny z nejhezčích her, které jsou pro nás v současnosti připravovány. Ať už se jedná o remake kultovního filmu King Kong Petera Jacksona nebo neméně známý Lord of the Rings, tentokrát však v online verzi, určitě se vaše oči nadlábnou.

Ministerstvo zdravotnictví varuje: na podobný příděl obrázků si budete muset zvyknout, od teď už to budete mít pravidelně každé pondělí.

King Kong

Je jen málo her, které vás dnes dostanou svým grafickým zpracováním a hutně ztvárněnou atmosférou do kolen. Jednou za čas ale ten šok přijít musí - a připravovaný titul King Kong vás zaručeně dostane a možná nejen na kolena. V branži velmi uznávaný vývojář Michel Ancel, který se hráčům do paměti vryl takovými skvosty jako Beyond Good and Evil a který stvořil postavu Raymana nyní spolupracuje s cenami režisérem Peterem Jacksonem. Oba mají jediný cíl; ve spolupráci se dvěma studii Montpellier (vývoj) a Weta (speciální efekty) chtějí přenést kultovní snímek King Kong i na obrazovky herních zařízení. Při pohledu na screenshoty velmi rádi zapomenete na otřepané fráze typu "na grafice přeci nezáleží!". Omyl, dámy a pánové, King Kong bude dokonalý - po všech stránkách. Však to prý podle autorů brzy posoudíme.

Žánr: akce
Platforma: PC, Xbox, PS2, PS3, Xbox360
Výrobce hry: Ubisoft
Vydavatek hry: Ubisoft
Předpokládané datum vydání: Q4 2005

Doupě napsalo: informace z E3,info#2

Test Drive Unlimited

Tisíce mil kilometrů sluncem rozpálených hawaiských silnic vás čeká v novém díle série Test Drive, která má své hluboké kořeny již v devadesátých letech minulého století. Tentokrát však nebude PC tou platformou, na níž si tento titul zahrajeme. Test Drive Unlimited patří do nabitého lineupu her pro konzoli nové generace Xbox 360 a podle uveřejněných screenshotů se máme opravdu na co těšit. Pro vaše srovnání jsme pro vás z hlubin internetu vydolovali i obrázky z prvních tří dílů Test Drive.

Žánr: závody
Platforma: Xbox 360
Výrobce hry: Eden Studios
Vydavatek hry: Atari
Předpokládané datum vydání: ???

Doupě napsalo: informace z E3, info#2

Chaos League: Sudden Death

Jedna z nejbrutálnějších strategií Chaos League, která kombinuje prvky z žánru RPG a ze sportů, se vrací v podobě expanze s názvem Sudden Death. Opět se bude bojovat v rozsáhlých arénách, ne nepodobných těm z antického Říma, a jak jinak než bez pravidel. Kromě nových ras, které budou mít své vlastní speciální schopnosti, přibude i bezmála dvacet nových hrdinů, kteří budou své devítičlenné týmy vést do bpjů pod dohledem přísného obecenstva. Již tak šťavnatý a černým humorem sršící komentář dostane infuzi nových hlášek a bude ještě bezohlednější, než tomu bylo doposud. A pokud byste snad nesouhlasili s verdiktem hlavního rozhodčí, není nic snažšího než ho zpráskat jako psa! Obrázky přímo z místa činu si nezapomeňte prohlédnout v naší galerii.

Žánr: RTS, RPG, sport
Platforma: PC
Výrobce hry: Cyanide
Vydavatek hry: Strategy first
Předpokládané datum vydání: Q3 2005

 

 

Lord of the Rings: Shadow of Angmar

V připravované MMORPG hře Lord of the Rings se coby člověk, elf, hobit či trpaslík podíváte až do dalekého Angmaru, světa krutých Prstenových přízraků, neboli. Vývoj se odehrává pod dohledem zkušených lidí z Turbine Entertainment, snad se tedy této nadějné onlinovky brzy dočkáme. O pokročilém grafickém zpracování se však můžete přesvědčit již nyní.

Žánr: MMORPG
Platforma: PC
Výrobce hry: Turbine Entertainment
Vydavatek hry: Turbine Entertainment
Předpokládané datum vydání: 2007


A na samý konec dnešní Obrazárny pro vás máme takový příjemný bonus, o kterém jsme se zmiňovali v textu k Test Drive: Unlimited. Máte jedinečnou možnost porovnat dvě stejně zaměřené hry, dokonce ze stejné série, avšak s rozdílem jednoho desetiletí. Tak jak se vám líbí? :)


*Tak jde čas*

Diskuze (8) Další článek: Nový týden: recenze Empire Earth 2

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,