Obrázky a spekulace k Metal Gear Solid 4

První trailer s ukázkami ze hry MGS 4 sice bude až tento víkend na Tokyo Game Show, ale vy si můžete prohlédnout první herní obrázky už dnes. Sice se jedná o scany z japonského herního časopisu Famitsu, ale obsah doslova vyráží dech. Podle uvedených obrázků získávají teorie o umístění děje do velkého válečného konfliktu ve městě solidnější podložení. Spekulovalo se o ději 6 let po MGS 2, ale tomu moc neodpovídají obrázky starého Snakea. Je to vůbec Snake? Fanoušci spekulují o všem možném, je to Big Boss, nemůže to být Big Boss, protože ten přišel o druhé oko, jedná se o degeneraci Snakea, je to přeci klon a další.

  

Na dalším obrázku vidíme zřejmě Otacona a vypadá to, že práce se Snakem na něm zanechala následky. Už se nejdná o takového zelenáče. Kojima se vyjádřil, že nový MGS bude pro staré lidi, protože jemu samotnému už je 40. Dokonce se vyjádřil o přítomnosti Raidena, mnohými hráči nenáviděného hrdiny. Tentokrát prý bude opravdu "cool", hodně se změnil a uvidíme ho v traileru na TGS. No, to se máme na co těšit. A to opravdu, protože Kojimovy trailery na MGS vždy oplývají vysokou kvalitou a většinou přináší víc spekulací, než informací.

Doupě komentuje: První trailer na TGS snad objasní podrobnosti o MGS 4, ale možná taky vůbec ne. Známe přeci Kojimu a jeho triky. Už je tu zase čas nekonečného čekání a věčných hádek s dalšími fanoušky. O čem opravdu bude nový díl MGS se dozvíme, až budeme držet plnou verzi hry v rukách. A to jen tak nebude. Zatím nezbývá, než se kochat scany.

Související informace (Metal Gear Solid 4):
Platforma: PS3
Žánr: Stealth akce
Výrobce hry: Kojima Productions (
http://www.konami.jp/gs/kojima_pro/english/)
Vydavatel hry: Konami (
http://www.konami.com/)
Vydavatel ČR: není znám
Homepage hry: zatím nemá
Přepokládané datum vydání: Rok 2006

 Zdroj: 1Up, PS2on

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |