Obsidian představuje zahradní survival týmovku Grounded

X019 představilo večer několik nových značek a jednou z nich se stává Grounded od autorů čerstvě vydaného RPG The Outer Worlds.
Obsidian představuje zahradní survival týmovku Grounded

Obsidian Entertainment na X019 ukázalo svoji novou chystanou hru Grounded. Pro studio poněkud netradičně půjde o survival, ve kterém se budete muset spojit se svými přáteli. Ve hře se vžijete do role malých človíčků, kteří jsou změnšení do velikosti porovnatelné s mravenci a budete čelit veškerým běžným úskalím zahradního pozemku. Nebudou chybět pavouci, hmyz ani další nebezpečí.

S myšlenkou survivalu si prý studio už dlouho pohrávalo a když se naskytla příležitost začít tvořit nový projekt, napadlo je, že by mohlo jít právě o hru, ve které se stanete pidimužíky čelícími neobvyklému nebezpečí, které ohrozí pouze miniaturní tvory.  Obsidian se také rozhodl i tentokrát dát na zpětnou vazbu hráčů a hru tak bude možné otestovat v Early Accessu začátkem příštího roku. Těšit se můžete kromě originálního zasazení také na specifické grafické zpracování, které ze hry díky pohádkovému stylu dělá záležitost, která i přes svůj žánr může být dostupná i pro menší publikum.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

10.  7.  2020 |