Obsidian představuje zahradní survival týmovku Grounded

X019 představilo večer několik nových značek a jednou z nich se stává Grounded od autorů čerstvě vydaného RPG The Outer Worlds.
Obsidian představuje zahradní survival týmovku Grounded

Obsidian Entertainment na X019 ukázalo svoji novou chystanou hru Grounded. Pro studio poněkud netradičně půjde o survival, ve kterém se budete muset spojit se svými přáteli. Ve hře se vžijete do role malých človíčků, kteří jsou změnšení do velikosti porovnatelné s mravenci a budete čelit veškerým běžným úskalím zahradního pozemku. Nebudou chybět pavouci, hmyz ani další nebezpečí.

S myšlenkou survivalu si prý studio už dlouho pohrávalo a když se naskytla příležitost začít tvořit nový projekt, napadlo je, že by mohlo jít právě o hru, ve které se stanete pidimužíky čelícími neobvyklému nebezpečí, které ohrozí pouze miniaturní tvory.  Obsidian se také rozhodl i tentokrát dát na zpětnou vazbu hráčů a hru tak bude možné otestovat v Early Accessu začátkem příštího roku. Těšit se můžete kromě originálního zasazení také na specifické grafické zpracování, které ze hry díky pohádkovému stylu dělá záležitost, která i přes svůj žánr může být dostupná i pro menší publikum.

Nejnovější komentáře