Od autorů TimeShift přichází Inversion

Vydavatelský dům Namco Bandai dnes hrdě oznámil další připravovanou third-person akci; Inversion, která vzniká ve vývojářském týmu Saber Interactive, autoři dobře hodnoceného titulu TimeShift (naše recenze 8/10). Inversion se bude odehrávat během invaze mimozemšťanů na naší zem. Lidé se pochopitelně musí invazi začít bránit a vy se vžijete do kůže policajta Davise Russela nebo jeho souseda Lea Delgada, oba dva jsou vybaveni zbraní Grappler, jež umožňuje pomocí gravitace pohybovat s těžkými a obřími objekty v okolí. Díky této zbrani budete moci přesunout například plný kontejner odpadků na nepřítele nebo odhodit mimozemšťana.

Inversion_1.jpg

Samotná gravitace má s příběhem mnoho společného, jelikož se začaly objevovat nějaké bubliny, kde gravitační síla nefunguje a vy si buď zaplavete ve vzduchu, nebo se dokonce z nebe může stát zem. Bubliny vám budou pomáhat cestovat. Jak to však bude provedené, zatím nevíme a těžko něco odhadovat. Nebudeme tedy spekulovat a počkáme si na rok 2010, kdy má Inversion vyjít, a to na next-gen konzole Xbox 360 a PlayStation 3.

Inversion_2.jpg Inversion_3.jpg
Inversion_4.jpg Inversion_5.jpg
Inversion_6.jpg Inversion_7.jpg

 

Zdroj: Joystiq
Dostupné pro: X360, PS3
Žánr: Akce | Third-person střílečka
Výrobce: Saber Interactive
Začátek prodeje: rok 2010
Diskuze (1) Další článek: Recenze: Professor Layton and Pandora's Box – nahoďte mozek

Témata článku: , , , , , , , ,Zadejte tajný kód a můžete hrát. V telefonech s Androidem je ukrytá fotbalová hra Mini Cup

Zadejte tajný kód a můžete hrát. V telefonech s Androidem je ukrytá fotbalová hra Mini Cup

** Google si občas ve vyhledávači připraví skryté animace či hry ** Tentokrát se týká fotbalového mistrovství světa ** Stačí do vyhledávače v mobilu zadat dvojici slov...

Martin Chroust
VyhledávačSmartphonyMobilní hry
Ruské střely s plochou dráhou letu začíná likvidovat nový protivník. Během sekundy z nich udělá ementál

Ruské střely s plochou dráhou letu začíná likvidovat nový protivník. Během sekundy z nich udělá ementál

** Oživený výčet zbraní, které zaujmou technologickým řešením ** Neděláme si nárok na kompletní seznam ** Informace často chybí, a tak se snažíme kličkovat mezi propagandou

Jakub Čížek
UkrajinaZbraněRuskoArmáda
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Dávné megatsunami na Marsu zřejmě způsobila „chicxulubská“ planetka

Dávné megatsunami na Marsu zřejmě způsobila „chicxulubská“ planetka

** pPodle jedná hypotézy byla podstatná část povrchu Marsu tvarována dávnou megatsunami ** . Za původce této globální katastrofy byl považován dopad planety či jádra komety ** Vědci nyní vystopovali impaktní kráter, který podle nich těsně souvisí se zmíněnou megatsunami

Stanislav Mihulka
KatastrofyMars

Aktuality

16:20 | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 
5. prosince | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách