Odhalen multiplayer v GTA 4: Gay Tony

Rockstar Games zveřejnil první informace o multiplayerových herních módech, které budou k dispozici v připravovaném druhém stahovatelném obsahu Grand theft Auto 4: The Ballad of Gay Tony, jež vyjde exkluzivně na Xbox 360, a to 29. října letošního roku.

Deathmatch
Mód až pro 16 hráčů. Vašim cílem je zastřelit co nejvíce nepřátel ve stanoveném čase. Budete dostávat také nejrůznější úkoly. Vyhraje ten, kdo bude mít na konci nejvíc peněz.

gay-tony-mp-1.jpggay-tony-mp-2.jpg

Team Deathmatch
Hráči pracují v týmu a mají za úkol nepřátelskému gangu zabít co nejvíce členů a tím získat peníze. Tým, který má na konci kola nejvíce peněz vyhrává.

Deathmatch lokality: K novým lokacím patří: CC Plaza, Meadow Hills, Firefly Island, Alderney Building Site, Varsity Heights, Factory, Construction, Acter Power Station, Pier 45, Castle Gardens Park, Boat House, Easton Subway, Warehouse, Hospital, Waste, Trespass, Museum a další.

gay-tony-mp-3.jpggay-tony-mp-4.jpg

Nové zbraně – Pistole 44, explosivní brokovnice, SMG Assault, Gold SMG, Advance MG, Advanced Sniper, Sticky Bombs a padák.

Zabití – za každého zabitého hráče získáte 25 dolarů.

Třídy zbraní - Episodic, Automatic, Sniper Rifles, Explosives a Sticky Bombs.

Volný mód
V tomto módu nejsou žádná pravidla a žádné úkoly. Hráči se mohou pohybovat volně po celé mapě a vytvářet chaos a anarchii. Mohou se vzájemně zabíjet nebo vytvořit nějaký gang a devastovat město.

gay-tony-mp-5.jpggay-tony-mp-6.jpg

Podrobnosti o závodních módech v multiplayeru budou zveřejněny prý velmi brzy.

Zdroj: Videogamer, Shacknews
Dostupné pro: PC, X360, PS3
Žánr: Akce
Výrobce: Rockstar North | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 21. listopadu 2008
Váš názor Další článek: CryEngine 3 v oběhu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Týden Živě: Óda na hodinky Garmin Forerunner 255 a mise Artemis k Měsíci

Týden Živě: Óda na hodinky Garmin Forerunner 255 a mise Artemis k Měsíci

** Jirka s Filipem se podrobně podívají na hodinky Forerunner 255 ** Mise Artemis konečně odstartovala k Měsíci ** Sledujte souhrn událostí končícího týdne

Jiří KurucFilip Kůžel
Týden ŽivěVideo
Chytíte telefon, v tu ránu vyskočí reklama. Čína omezuje nekalé praktiky, které u nás ještě ani neznáme

Chytíte telefon, v tu ránu vyskočí reklama. Čína omezuje nekalé praktiky, které u nás ještě ani neznáme

** Čína už po jednom roce začíná regulovat funkci Shake to jump ** Měla sloužit k rychlé navigaci v aplikacích, jenže... ** ...místo toho byla zneužita pro zobrazení otravné reklamy

Martin Chroust
ReklamaČínaSmartphony
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

Vědci zkoumali přesnost měření stavby těla u hodinek od Samsungu. Výsledky všechny překvapily

** Chytré hodinky běžně bereme jako informativní měřidla ** Jak si však stojí ve srovnání s profesionálními měřiči ** Při měření stavby těla se na hodinky můžete spolehnout

Martin Chroust
Galaxy Watch4Měření
Ruské střely s plochou dráhou letu začíná likvidovat nový protivník. Během sekundy z nich udělá ementál

Ruské střely s plochou dráhou letu začíná likvidovat nový protivník. Během sekundy z nich udělá ementál

** Oživený výčet zbraní, které zaujmou technologickým řešením ** Neděláme si nárok na kompletní seznam ** Informace často chybí, a tak se snažíme kličkovat mezi propagandou

Jakub Čížek
UkrajinaZbraněRuskoArmáda

Aktuality

16:20 | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 
5. prosince | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách