Odhalení dalšího Batmana bychom se mohli dočkat do konce roku

Podle posledních úniků informací to vypadá, že bychom se brzy mohli vrátit do Arkhamské série.
Odhalení dalšího Batmana bychom se mohli dočkat do konce roku

Na další excelentní hru z batmanovského univerza čekáme už nějakou dobu. Od chvíle, kdy Rocksteady vydalo Arkham Knight už přece jenom uplynuly dlouhé čtyři roky a kromě toho jsme se s netopýřím mužem v černém obleku setkávali spíše sporadicky. Teď to vypadá, že naše čekání se blíží ke konci. Někteří z ověřených specialistů na úniky herních informací totiž hlásí, že by se mělo blížit oznámení.

Jedním z důvěryhodných zdrojů, když jde o úniky, je Twitterový účet @New_WabiSabi, který mimo jiné předpověděl i množství oznámení třeba na E3. Podle jeho informací by mělo jít o "Arkham Legacy" a tentokrát bychom se měli dočkat i hraní za jiné postavy než samotného Batmana. Nejbližší a zároveň také poslední velkou akcí tohoto roku jsou The Game Awards, a pokud tak jsou informace založené na pravdě, měli bychom se představení nového projektu s Temným rytířem dočkat právě tam.

Herní ceny The Game Awards se udílejí 13. prosince a my rozhodně budeme u toho. Pokud fandíte Batmanovi, rozhodně si tedy toto datum zaškrtněte v kalendáři.

Nejnovější komentáře