Odhaleno akční RPG Borderlands

Nejnovější číslo zahraničního herního magazínu Game Informer odhalilo unikátní projekt, jenž vzniká v dílnách studia Gearbox Software, které v současné době finišuje práce na válečné akci Brothers in Arms: Hell´s Highway. Ačkoliv bylo doposud o hře zveřejněno pouze nutné minimum, již teď je jasné, že se bude jednat o jakýsi mix Diabla a Šíleného Maxe (těm, kteří netuší: to je ten film s Melem Gibsonem v hlavní roli), který se bude jmenovat Borderlands. Dále je známo, že se hra zařadí do škatulky postapokalyptických first-person stříleček, přičemž se počítá s jejím vydáním na next-gen konzole Xbox 360 a Playstation 3, a samozřejmě na staré dobré PC. Jako bonus pak redaktoři zmíněného časopisu uvedli, že bude titul obohacen o online kooperativní multiplayer až pro čtyři hráče. Více informací vám přineseme hned jakmile bude hra oficiálně představena autory.

Zdroj: Game Informer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A