Odhaleno Assassin’s Creed: Revelations

Po spoustě tajemných teaserů, narážek a nápověd Ubisoft konečně odhalil, co bude zač Assassin’s Creed: Revelations. Pokud jste očekávali plnohodnotný třetí díl, máte smůlu. Revelations jdou ve stopách Brotherhood, tedy přinesou jakýsi datadisk/ díl 2,5. Opět budeme sledovat osudy Ezia, který tentokrát zamířil ve stopách Altaira do Istanbulu.

revelations.jpg

V hlavní roli se ocitne Ezio, ale ovládat prý budeme i další dva zabijáky – Altaira a Desmonda. Tvůrci slibují nové prvky (manipulace s pamětí Desmonda a Animusem pro náhled do budoucnosti), vylepšení se dočká i multiplayerová část. Víc podrobností přinese odhalení hry v aktuálním vydání časopisu Game Informer a pochopitelně se něco dozvíme i na výstavě E3.

gami_218_cov_a.jpg

Revelations má vyjít už letos v listopadu na všechny tři platformy: PC, PS3 a Xbox 360, což nám trochu dělá obavy. Brotherhood představoval rozhodně podařenou hru, nicméně lehká unavenost konceptu byla znát, stejně jako masivní outsourcování vývoje do několika studií, které mělo za následek špatnou provázanost v některých částech hry. Na Revelations má údajně pracovat hned šest vývojářských studií, což vyvolává úžas i pochyby. No, necháme si soudy na finální hru.

Zdroj: TZ, Game Informer


 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |