Odhaleno další herní zpracování Twilight

Zdá se, že to bude ještě nějakou chvíli trvat než puberťačky z celého světa vychladnou a pohled na Roberta Pattinsona alias Edwarda Cullena jim nebude podlamovat kolena. A dřív než se tak stane by společnost Konami na této posedlosti ráda něco málo vydělala. Včera to oznámili její zástupci, kteří tak představili Scene It? verzi tohoto fenoménu.

Na fanoušky upíří romance bude údajně čekat přes pět stovek otázek, doprovázených filmovými, hudebními, či jen audio ukázkami, v nichž budou poblázněné dívčiny moci posoudit, která má právo představitelům hlavních rolí posílat otravné dopisy s podpisem "Vaše největší fanynka".

Vydání je přitom naplánováno již na příští měsíc, konkrétně pár týdnů po vydání deskové verze - Scene It? Twilight Deluxe Edition. Týkat se to však bude pouze platformy Wii. zájemci z řad majitelů přenosného Nintenda si budou muset chtě nechtě počkat až do příštího roku.

Zdroj: Shacknews

Dostupné pro: Wii, 3DS
Žánr: Logické
Výrobce: Konami
Začátek prodeje: říjen 2009 (Wii), Q1 2010 (DS)

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |