Odhaleno hned několik projektů z univerza Sniper Elite včetně nového dílu

Zpomaleně prostřelovat lebky budeme ještě dlouho.

Britský vývojář Rebellion nás nějakou dobu škádlil odhalením ve spojení s jeho populární sniperskou sérií Sniper Elite a nyní to vypadá, že chystá hned několik projektů. Před pár dny jste se mohli podívat na malý teaser z remasteru druhého dílu, který je tímto potvrzen a přinese hráčům podporu 4K rozlišení a HDR, stejně jako nové postavy, vylepšený multiplayer a nový foto režim. Hra se dostane mimo jiné i na Nintendo Switch. 

Tam kromě remasteru druhého dílu potěší rovnou i díl třetí s přízviskem Ultimate Edition se všemi dosud vydanými přídavky a samozřejmě i unikátním využitím pohybových ovladačů Joy-Con. Obojí je plánováno ještě na letošní rok. A aby toho nebylo málo, ve spolupráci se studiem Just Add Water připravují tvůrci také VR verzi hry. 

Nakonec jsme se dočkali i oznámení, že se pracuje na regulérním pokračování série Sniper Elite, které dorazí někdy v roce 2020. A to je prozatím vše. 

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma