Odhaleno hned několik projektů z univerza Sniper Elite včetně nového dílu

Zpomaleně prostřelovat lebky budeme ještě dlouho.

Britský vývojář Rebellion nás nějakou dobu škádlil odhalením ve spojení s jeho populární sniperskou sérií Sniper Elite a nyní to vypadá, že chystá hned několik projektů. Před pár dny jste se mohli podívat na malý teaser z remasteru druhého dílu, který je tímto potvrzen a přinese hráčům podporu 4K rozlišení a HDR, stejně jako nové postavy, vylepšený multiplayer a nový foto režim. Hra se dostane mimo jiné i na Nintendo Switch. 

Tam kromě remasteru druhého dílu potěší rovnou i díl třetí s přízviskem Ultimate Edition se všemi dosud vydanými přídavky a samozřejmě i unikátním využitím pohybových ovladačů Joy-Con. Obojí je plánováno ještě na letošní rok. A aby toho nebylo málo, ve spolupráci se studiem Just Add Water připravují tvůrci také VR verzi hry. 

Nakonec jsme se dočkali i oznámení, že se pracuje na regulérním pokračování série Sniper Elite, které dorazí někdy v roce 2020. A to je prozatím vše. 

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A