Odhaleno parádně vypadající akční RPG Reborn pro PlayStation

Reborn by měla být akční RPG hra, která je vyvíjena teprve 9 měsíců. Pracují na ní dvě nová studia, která jsou odhodlaná přinést příští rok na podzim jedno z nejlepších RPG, jaké kdy bylo na konzole PS stvořeno. Pomoci má Kickstarter.

Studia Actill a Elemental – Labs spustí za dva dny svou kampaň na stránce Kickstarter pro podporu RPG hry Reborn, vyvíjené exkluzivně pro pro PS3 a PS4. Vývojáři si postavili cíl získat alespoň 150 000 dolarů. Podle generálního ředitele studia Elemental – Labs půjde o RPG, které uspokojí každého hráče a podle prvních obrázků jsou vývojáři minimálně na dobré cestě. Cílem je zachytit hrdinu v každém z nás, projevit touhy po představivosti a magii. Důraz také bude kladen na nostalgii klasických RPG z dob, kdy jsme vyrůstali.

1379658291-art-001.jpg 1379658298-art-003.jpg 1379658300-art-002.jpg

Mezi herní vlastnosti budou patřit čtyři herní pilíře: Boj, Stealth, Augmentace a Sociální vnímání. Dočkáte se i vylepšování vašich zbraní, brnění nebo sebe sama a nechybí ani speciální útoky. Vše bude zasazeno do futuristického Japonska, které i přes sci-fi prvky zachovalo své přírodní prostředí.

O podporu na Kickstarteru studia žádají proto, že jsou prozatím malými podniky a vyvíjení tak velkého titulu je jednoduše náročné. Obě studia jsou ale odhodlaná a plná ambicí přinést digitální verzi hry do konce roku 2014, ale to pouze za předpokladu splnění finančního cíle. Pokud se rozhodnete investovat do této hry, můžete se samozřejmě těšit na různé odměny.

1379658302-art-010.jpg 1379658305-art-009.jpg 1379658306-art-011.jpg

A o čem že hra vlastně bude? Reborn bude sci-fi akční RPG, postavené na Unreal Enginu. Pohybovat se budeme v roce 2188 v Japonsku, konkrétně v Neo-Tokiu. Hlavní hrdina nese jméno Miyamoto Musashi. Tento bojovník se vzbouřil proti tamnímu modernímu systému, kde jsou lidé posedlí technologií a znovu se tak objevuje otroctví. Musashi se bude pohybovat po ulicích nového Tokia a bojovat proti futuristickým cyber gangům. Pozor bychom si měli dávat i na systém reputace a "známosti", který bude mít vliv na to, jak vás svět vnímá. Řekl tu někdo Deus Ex?

1379658308-art-004.jpg

Hlavní myšlenkou příběhu je otázka "Co je svoboda bez svobodné vůle?". Tokio je totiž na pokraji zhroucení, protože přetéká velkou mírou korupce a lží. Svět se začíná dělit na ty bohaté a ty chudé, mezi kterými panuje stále větší mezera. Rena Nakano co by cyborg a prezident Nexus Roku Corporation vyvíjí augmentace a slibuje lepší život pro všechny občany. Jedna z jeho technologií mu ale umožní podmanit si veškeré obyvatelstvo Tokia. Jedná se o čip, který umožní měnit chování lidí. Tento čip nosí i tzv. Sōjōbō, který chce najít starodávnou perlu, která mu poskytne nesmrtelnost.

1379659533-art-013.jpg 1379659539-art-014.jpg 1379659544-art-019.jpg

Příběh tak sice zcela zjevně kopíruje mnohé známé tituly, to mu ale nebrání být řádně zamotaným a především kvalitním. O tom však budeme mluvit až poté, co se o hře dozvíme více.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

včera | | 15 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

včera | | 18 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
V Kingdom Come: Deliverance se musíte naučit řádně oblékat a obrnit

V Kingdom Come: Deliverance se musíte …

V očekávaném českém RPG nebudou věrohodné jen souboje, ale také způsob oblékání a využívání brnění.

7.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |