Odkladům přeci jen není konec. Cyberpunk 2077 vyjde až v prosinci

I když už je hra hotová a vypadalo to, že vydání už nic nezastaví, tak si přeci jen na hit letošního podzimu počkáme ještě o něco déle.

Ano, čtete správně. Cyberpunk 2077 se opět odkládá, a to na 10. prosince. Dříve tento měsíc nám sice CD Projekt sdělil, že dosáhl statusu Gold, tedy že by měl být hotový, ale očividně je potřeba ještě nějaký čas navíc. Vývojáři v oznámení odklad odůvodňují tím, že jejich největší současnou výzvou je vydat Cyberpunk souběžně na PC, současnou generaci a novou generaci konzolí. Když do toho počítáme i Stadii, tak je to 9 testovacích verzí.Těch 21 dní navíc využijí na to, aby vše běželo, jak má. Prý i za takovou dobu dokáží udělat znatelné změny.

To, že je hra je "Gold", neznamená, že na ní přestanou pracovat. Dali dohromady 100 % obsahu ale stále je co zlepšovat a tato vylepšení mají přijít v Day 0 patchi. Právě dobu na přípravu těchto vylepšení zprvu odhadl CD Projekt RED špatně. 

Cyberpunk 2077 nabídne kompletní lip-sync pro každý z dabovaných jazyků

Cyberpunk 2077 nabídne kompletní lip-sync pro každý z dabovaných jazyků

My hlavně doufáme, aby to Cyberpunk stihl ještě letos. Když si vzpomeneme, že podle původního plánu jsme se do hraní měli pustit už letos na jaře, tak je to čekání už opravdu unavující.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce