Oficiálně potvrzeno GTA: San Andreas

Zatímco na začátku roku jsme mohli pouze spekulovat, co na nás tvůrci série GTA nachystají příště, tentokrát máme v rukou oficiální zprávu. GTA 5 samozřejmě bude! A jak se bude jmenovat? Ze všech možností nakonec v Rockstar North vybrali nejvíce pravděpodobný podtitul San Andreas, tedy poslední město z původního GTA, které ještě nebylo zobrazeno v samostané hře (narozdíl od Liberty City, Vice City). Hra by se měla objevit na PS2 19. října v severní Americe a o tři dny později v Evropě (v ČR pak koncem října). O dalších platformách se oficiální vyjádření vydavatele Take 2 Interactive nezmiňuje. Dá se ale čekat, že se na ně dostane podobně jako v případě předchozích dílů hry později, tedy někdy v roce 2005.

Zajímavost: GTA se do dnešního dne prodalo přes 30 miliónů kusů! GTA 3 se o to zasloužilo 10,5, GTA: Vice City 11,5 milióny. Bude San Andreas ještě úspěšnější?

  

Zdroj: TZ


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A