Oficiální UT Bonus Pack

Již delší dobu hoši z Epic Games slibovali svým příznivcům vydání oficiálního bonusu, který tým vývojářů a designérů Unreal Tournamentu věnuje zdarma jako dík za podporu, která se této hře z řad hráčů dostala. V pátek konečně skončil předlouhý čas očekávání a UT Bonus Pack byl vypuštěn do sítí Internetu.
Oficiální UT Bonus Pack
Již delší dobu hoši z Epic Games slibovali svým příznivcům vydání oficiálního bonusu, který tým vývojářů a designérů Unreal Tournamentu věnuje zdarma jako dík za podporu, která se této hře z řad hráčů dostala. V pátek konečně skončil předlouhý čas očekávání a UT Bonus Pack byl vypuštěn do sítí Internetu. Má 13,8MB a můžete si jej stáhnout třeba odtud.

O tom, zda stojí za to žhavit linku není pochyb. Bonusový balík obsahuje celkem 11 map (7 pro deathmatch a 4 pro CTF), vesměs velice dobrých a perfektně zpracovaných. škoda jen, že nejsou zastoupeny i další herní režimy. Deathmatchové mapy obsahují i některé nové prvky jako třeba laserové paprsky. Mapy CTF jsou většinou orientovány na hru většího počtu hráčů, od šestnácti nahoru. To poznáte podle šestnáctky v názvu tří CTF map ze čtyř. Došlo i k jedné znatelné úpravě vlastní hry, kdy naskočení botů do hry proběhne prakticky okamžitě, takže už nezažíváte nepříjemné cukání, které provázelo postupné naskakování do hry v minulosti.

Další součástí balíku jsou tři nové hráčské modely. Jedním je čtyřruký obyvatel Nali, známý z prvního dílu Unrealu, dále je to Skaarj Hybrid a Nali WarCow. Každý model má možnost navlečení několika skinů a rovněž je typický poněkud odlišným chováním v boji.

Úplnou novinkou je pak sada šesti mutátorů zvaných Relics (obecně se takové předměty nazývají power-upy, protože vám zvyšují některé schopnosti). Jsou to předměty, které se povalují různě po mapě a jejich sebráním získáte nějakou šikovnou vlastnost. Každý Relic je proveden jako samostatný mutátor, takže si můžete sami zvolit, které do hry zařadíte a které ne. Zvláštností je to, že můžete nést pouze jeden takový power-up. Hra umožňuje i nastavit klávesu pro odhození power-upu v případě, že si chcete sebrat jiný. To je třeba provést přiřazením (nabindováním) klávesy k této činnosti. Do konzole je nutné zapsat SET INPUT Q mutate TossRelic. Q je klávesa, které to chci přiřadit. Po jejím stisknutí to odhodí to, co nesu (více informací o bindování kláves a práci s console se dočtete na unreal.epicgames.com.

Ve hře najdete Relic of Strength (síla), Regeneration (obnova zdraví), Defense (obrana), Speed (rychlost), Redemption (spása – zde přemístění) a Vengeance (pomsta). První čtyři jsou vcelku jasné, Redemption funguje tak, že v případě vašeho většího poranění jste automaticky teleportováni na jiné místo v mapě. Vengeance vás sice nijak neochrání, za trest ale po vašem zabití dojde po 1,5 vteřině k výbuchu, který může toho, kdo si vás troufl sejmout, pěkně zranit. Další zvláštností relikvií je to, že nezůstávají na svém místě po celou hru, ale pokud je chvíli nikdo nesebere, tak se samy přemístí na jiné místo na mapě.

Je toho celkem dost a kvantita je znásobena vysokou kvalitou a originalitou. Takže pro příznivce Unreal Tournamentu jasná volba – download nebo druhá varianta pro ty, jejichž internetové připojení by pod celkovou velikostí programu tiše skomíralo, využití služeb serveru VypalCD.cz, kde si lze nechat daný power-up spolu s dalšími 630 MB programů a utilit zaslat až domů za relativně nízkou cenu. Zkuste to a uvidíte...

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

včera | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióznějšího RPG dneška

Cyberpunk 2077: E3 dojmy z nejambicióz…

Největší herní svátek roku sice už pomalu končí, ale pro nás je to teprve začátek. Postupně vám přineseme informace o valné většině představených her. Přednost mají samozřejmě ty větší tituly, a proto se dnes podíváme na Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED.

16.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A