Oficiální webová stránka Pterodonu opět otevřena!

Pterodon, vývojářský tým stojící za úspěšným českým titulem Vietcong, se dočkal znovuotevření vlastních webových stránek. Na těchto stránkách naleznete od teto chvíle mnoho informací nejen o týmu stojícího za tímto úspěšným titulem, ale také o jednotlivých hrách (Vietcong, připravovaném datadisku Vietcong: Fist Alpha), tvorbě módů (za pomocí PteroEnginu) a dalších součástí týkajících se titulů tohoto týmu. Nedílnou součástí stránek se stala informační část ohledně nabídky práce pro budoucí spolupracovníky dnes již profesionálního týmu. Pokud se chcete dozvědět více, navštivte oficiální stránky Pterodonu:

Česká verze: http://www.pterodon.cz/
Anglická verze: http://www.pterodon.com/

Zdroj: PR

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole