Omnibullet je česká logická hra, ve které se stanete architektem výrobních linek. Vyšla bezplatná demoverze

I když netrpělivě čekáme, co si pro nás připravují největší česká studia, tak i v menších týmech vzniká spousta zajímavých projektů. Jedním z nich je i Omnibullet od Arbitrary Combination, která vychází už 19. února na Steamu s cenovkou pohybující se okolo 10$. Pokud byste si ji chtěli předem osahat, tak máte příležitost díky bezplatné demoverzi. 

Při hraní bude potřeba zapojit hlavu. Vaším úkolem je totiž sestavit fungující výrobní linku na baterie skrz propojování věží. První z nich střílí projektily, každá další je pak odlišným způsobem modifikuje. Musíte jejich trajektorii uzpůsobit tak, aby zasahovaly baterie a tím je nabíjely. Zajímavě je řešený také soundtrack. Ten je procedurálně generovaný přímo věžemi v prostředí. Za tuto mechaniku si autoři vysloužili ocenění na loňském GDS. 

Původně Omnibullet vznikalo jako studentský projekt. Nyní ho trojice absolventů z Masarykovy univerzity vypouští do světa jako plnohodnotnou hru. Po více než třech letech dali dohromady 48 úrovní. Z toho si 12 prvních můžete zdarma projít v již zmiňovaném demu. Postupně se obtížnost bude zvyšovat a vypadá to, že u řešení některých problémů může hráč strávit pěkně dlouhou chvíli. Celá hra vám totiž má zabrat více než 40 hodin

Váš názor Další článek: Recenze hry Suicide Squad: Kill the Justice League. Promrhaná příležitost a čas

Témata článku: , , , , ,