Online prvky hry Death Stranding nebudou vyžadovat PS Plus

Být v kontaktu s dalšími hráči budete moci být i bez služby PS Plus.

Jak už nějakou dobu víme, Death Stranding bude sice hlavně singleplayerovým příběhovým zážitkem, ale bude obsahovat také specifický multiplayerový komponent, ve kterém si budou moci hráči z celého světa navzájem radit a pomáhat, což se projeví v prostředí a herním světě. Jde tedy o nepřímý, asynchronní multiplayer. 

Možná právě proto se tak dozvídáme informaci, že multiplayer ve hře nebude vyžadovat předplatné služby PS Plus, jak je tomu u většiny online her. To je rozhodně dobrá zpráva pro ty, kdo si chce užít putování naplno. Takový Dark Souls vyžaduje PS Plus i pro obyčejné připojení k online prvkům. 

Multiplayer v Death Stranding bude fungovat na bázi zanechaných vzkazů, různých předmětů či rad, na které narazíte ve světě. To samé můžete učinit i vy, abyste pomohli kolegům pošťákům z nesnází. 

Death Stranding vychází 8. listopadu letošního roku exkluzivně pro PS4.

Váš názor Další článek: Při zavedení WoW Classic se počet předplatitelů zvedl o 223%

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách